0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (1)

5. kirpiklerim orta uzunlukta, orta gürlükte ve aşağıya doğru bakıyorlar. bir maskaradan beklentim kıvırması, topaklama yapmaması ve hacim vermesi 

-maskaranın diğer versiyonunu bilemediğim için renk konusunda bir yorum yapamayacağım ama siyahlığı gayet iyi

-kirpiklerim oldukça karışıktır buna rağmen kirpiklerimi topaklama yapmadan tarayıp ayırdı

-kıvırma özelliği pek tatmin edici değil -benim için değil çünkü kirpiklerim aşağıya doğru bakıyor- biraz kaldırıp kıvırdı

-hacim verme konusunda pek başarılı değil bence örümcek ağı görüntüsü vermiyor evet ama aynı zamanda pek hacim vermiyor 

13 mart 19:33

4. kıl fırça sevenler için ideal bir rimel. hacim verme ve uzatma konusunda başarılı, siyahlığı ise bana normal geldi yani elimdeki diğer rimellere göre bariz bir renk farkı göremedim. yine de performansını beğendiğim, uygun fiyatlı, güzel bir ürün.

30 ağustos 2016 02:08 ed.1 eylül 2016 10:56

3. Son derece güzel bir rimel, uzun zamandır kullanıyorum akma, bulaşma, kuruma gibi şeyler hiç olmadı. Hacim vermesi, siyahlığı da çok hoş. Bundan başka rimel kullanmam artık.

12 kasım 2015 01:58 ed.21 aralık 2015 00:14


2. normal scandeleyes maskaradan pek farkı olmayan maskara. extreme black diyor ama ben büyük bir fark görmedim yani. onun dışında güzel hacim verir, fırçası kısa kirpikler için hiç uygun değildir, daha çok uzun kirpikliler kullanmalı.

13 temmuz 2015 14:52

1. h.sonu watsons'da bir alana bir bedava kampanyasından aldığım maskara. uzun zamandır (gbkz: maybelline rocket volum express maskara) kullanıyordum. sanki daha çok hoşuma gitti. şöyle anlatayım benim kirpiklerim uzun ve kıvrık. o yüzden rocket bana çok fazla geliyor. nerdeyse 6-7 aydır kullanmama rağmen hala peçeteyle fazlasını alıp öyle sürüyorum. bir de çok abartılı rimel olayını sevmiyorum. o yüzden bu maskara tam benim istediğim gibi oldu. ilk kullanımımda bile fazlasını almama gerek kalmadı. henüz bir akması, yayılması da olmadı. akşama kadar gayet güzel kalıyor.

8 temmuz 2014 10:57