2.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (305)
  • oylar (16)
  • medya (3)

305. Uzum bir süre kullandım hiç farketmeden ama bu pudra benim cildimi daha da yaglandiriyor gün içinde süslüler çok garip ama. Cildim aşırı yağlıdır revlon colorstay fondöten kullanıyorum belki fondotenle anlaşamadı bilmiyorum ama üzerine bu pudrayi gecmezsem baya uzun süre revlonun matligi devam ederken üzerine bunu gecersem anlik matlik verse de 2-3 saat sonra paril paril parlıyorum. Başka pudrayla denemek lazım tabi olayın sadece bu pudrada mı olduğunu anlamak için ama ben yazayım dedim

21 mart 09:48

304. Nedense bendeki parlamayı pek azaltamayan pudra. Daha iyisini ve yakın fiyatta olan bir başka pudra bilmediğim için uzun süredir kullanıyorum. Taşlaştı, dağıldı, kapağı aldığım gün ucundan kırıldı. Yeni pudra arayışım sürüyor

18 mart 00:01

303. üç kuruş daha fazla verelim allah aşkına şu kapağını daha sağlam yapsınlar. Kapağın dandikliğinden döküldü kırıldı bulaştı derdi de bitsin.

16 mart 14:46


302. Herkes çok severek kullansa da benim pek sevemediğim bi ürün kendisi :(

cildimde muhteşem duran fondoten ve kapatıcımın üstüne onu uyguladığımda caaaağnım cildim portakal kabuğuna dönüşüyor. Gün içinde aşırı yağlanıyor cildim. Sanırım bu ürün benim cildimi pek sevmedi.

16 mart 11:28

301. Üç kutu kadar bitirdim ancak paketin dandikliğinden bezdiğim için geçenlerde the balm sexy mama aldım biten üçüncü kutunun yerine. The balm kesinlikle daha iyi. Stay matte'in göz altı kapatıcısını grileştirme sorunu vardı, çok geç fark ettim, the balm'da öyle bir sorun yaşamadım. Ayrıca bence the balm daha sağlıklı ve aydınlık bir görüntü veriyor.

15 mart 21:48 15 mart 21:49

4

300. Essence all about matt pudram yere düşüp kırıldı. Bi süre daha kullanmaya devam ettim ama yüzümde grileşme yapıyordu bence. Sonra onu atıp bu pudrayı aldım. Matlaştırması, kalıcılığı güzel. Sivilce yapmaması çok iyi benim için. Memnunum, rimmel london trendyola ve gratise de geldi bulmak kolaylaştı. İhtiyacı olanlar şans vermeli bence. İndirimde 13,90 tl ye kadar düşüyor normal fiyatı 27,90 tl.

15 mart 01:15

299. Kapatıcılık beklenmeden matlaştırma amaçlı kullanılacak fiyatına göre gayet başarılı bir pudra.Tek sıkıntısı ambalajı oldukça dayanıksız ve bi süre sonra kapağı kendiliğinden açılmaya başladığı için çantada taşımak biraz zor hale geliyor.

14 mart 23:34 15 mart 00:06


298. yıllar önce indirimden 12 lira gibi bir fiyata aldığım ve bana kalırsa fiyatının çok çok üstünde bir performans sergileyen pudra. makyaja yeni yeni başladığım ve dışarı çıkarken ''bir pudra sürer çıkarım'' dediğim dönemlerde kendisi kurtarıcım olmuştu. benim gibi ultra yağlı bir cilde sahipseniz anlayacaksınızdır. :') kalıcılığını çok da başarılı bulmadığımı hatırlıyorum, gün içinde tazelemem gerekse bile kesinlikle işimi görüyordu. yumuşak ve hafif bir yapısı var, fiyatı uygun ve un kurabiyesi görünümü yaratmıyor. bir de cruelty free olsa tadından yenmezdi.

14 mart 19:13

297. Uygun fiyatıyla gönlüme taht kurmuş pudra kalp

çok beyaz tenli değilim ama en açık rengini çok çok az uyguluyorum gün içinde tazelemememe rağmen cildim parlamıyor kış mevsimi falan demeyin akşam eve gelince suratından yağ damlayan bir insanım yaz kış :( 

14 mart 17:05

296. 001 numarasından çok memnun kaldığım, benim gibi aşırı yağlı cildi olanlar için biçilmiş kaftan denilebilecek ürün. yorumlara dayanarak aldığımda ambalajının kullanışsız olduğunu düşünmüştüm, ama o yönüyle beni yanılttı. sadece fırçam yahut süngerim nemli mi kalmıştı da o mu sbebiyet verdi bilmiyorum, yarıladıktan sonra taşlaşma oldu. ikinci pakette daha iyi anlarım sanıyorum nedenini.

14 mart 02:39