2.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar ()
  • medya (1)

24. Uzun süredir günlük makyajımda kullandığım hem bereketli hem kalıcı orta üstü ürün. Fiyatını hatırlamıyorum ama oldukça ucuzdu ve her gün kullanmama rağmen cidden dibini yeni gördüm. Fırçaya ne az ne çok gelmesi dolayısıyla istediğiniz şekilde ve miktarda uygulama rahatlığınızın olması da günlük makyajda işinizi kolaylaştırıyor. Ucuz, sıkıntısız, dertsiz tasasız ürün.

23 ağustos 21:41

23. Sırf indirimde diye almıştım bronzer olarak kullanma amacıyla. Bronzer olarak çok beğenmedim ama allık sevmeyen biri olarak allık olarak kullanınca çok hoşuma gitti. Tek sıkıntısı makyajımı sildiğim halde simi kalıyor bir süre.

12 haziran 23:13

5

22. seneler önce watsons’tan 20 liraya aldığım, geçen aylarda bu da neymiş diye bakıp anlamını çözemediğim sözde 3lü shimmering bronzer. tek tek şunu şöyle kullanırım bunu böyle kullanırım zahmetine katlanmak istemediğim için bütün ürünü kırıp karıştırıp tekrar pressledim. sonuç: sıcacık tonlu ve belli belirsiz gold ışıltılar veren, ister allık, ister bronzer, ister katlanma bölgesine geçiş rengi olarak kullanılabilecek joker parça. tek başına bütün makyajı kurtarıyor, kırmızı rujla harika gidiyor. ayrıca tekrar pressleyince taşlaşma falan kalmadı. resmen pigmentasyonu arttı diyebilirim. tam çantaya at çık ürünü oldu. ay süresim geldi yine. 

not: bendeki rengi 01 gold princess 

son halinin görselini de atıyorum şuraya

7 mayıs 14:02


1

21. (yazar: Kuzeylong) süslüye kesinlikle katılıyorum.

Ürünü ilk kullanmaya başladığımdan (gizlinot: Çalıştığımdan) beri ne fırçaya ne de sürgere geldiğini görmedim. Ürünü %30 performans ile kullanıyorum desem abartmış olur muyum bilmiyorum.

Geçenlerde yine bu bronzerla makyaj yapmaya çalışıyorum tabi ürün fırçaya gelmeyip beni zıvanadan çıkartınca fırçanın tersiyle kazıdım üzerini boydan boya.

Bende rahatladım üründe ohhhh!

22 mart 13:46

1

20. Bunca zamandır fırçaya biraz olsun gelseydi hakkında yorum yapabilecek olduğum bronzer-allıktır.

22 mart 11:48

19. arkadaşımda beğenip almıştım. çok uygun fiyatlı bir ürün. çok severek kullanıyordum ilk başlarda. ama sonradan o kadar taşlaştı ki sevmeme rağmen elim gitmiyor. ben üç rengi de fırçayla geçip öyle kullanıyordum. çokta doğal oluyordu. taşlaşması dışında hiç kötü bir yanı yok bence.

13 şubat 20:31

18. ilk aldığımda taş gibiydi renk vermiyordu üstünü kazıdım çok güzel bir bronzluk verdi ama 2 haftaya tekrar taşlaştı :( belki benimkinde sorun vardı ama boykottan ötürü almıycam

25 ağustos 2017 21:23


17. Bronz allık arayışımı duyan arkaşımın bana süpriz yapıp alması üzerine tanıştık kendisiyle. Watsonsa girmediğim için sanırım haberdar olmazdım kendisinden. Ancak o kadar çok sevdim ki ürünü kullanmaya kıyamıyorum.Hani biterse girip almayacağım boykottan dolayı ama arayışımı sonlandırdı. Keşke watsonsta satılmasaydın be rimmel london.

Ürün burada yazılanlara göre henüz bir taşlaşma olmadı. Ama rengini almak için bazen bastırarak ürünü almam gerekebiliyor.Bendeki ürün koyu olanı. Çoğunlukla karıştırarak kullandım. Ama benim için joker bir ürün oldu her makyajıma uydurabileceğim 3 farklı renge ve çok kullanımlı bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ne kadar doğru bilmiyorum ancak bazı dönemlerde far olarak bile kullanıyorum. Sonuç olarak çok uygun fiyatlı bir üründen bu kadar çok amaçlı birşey çıkması sevindirdi.

14 haziran 2017 22:02

16. Geçen yaz başında almıştım, beyaz tenli olmama rağmen dikkatimi çektiği için de koyu rengi seçtim.

En çok allık rengini beğenmiştim bu arada ki dibini gördüm, genelde üçünü hafifçe karıştırarak kullandım, ışıltılı dolgun bir allık gibi oldu öyle yapınca. Bitince boykottan dolayı da, taşlaşmasından dolayı da tekrar almam, project pan kutuma koydum kendisini.

27 ocak 2017 12:27

15. birkaç kez kullanıp taşlaştığına ben de şahit oldum. far olarak falan kullanayım bari dedim o da olmadı. kalıcı değil kesinlikle. ve taşlaştığı için de atacağım. :(

12 eylül 2016 13:47