2.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (4)
  • medya (1)

23. Sırf indirimde diye almıştım bronzer olarak kullanma amacıyla. Bronzer olarak çok beğenmedim ama allık sevmeyen biri olarak allık olarak kullanınca çok hoşuma gitti. Tek sıkıntısı makyajımı sildiğim halde simi kalıyor bir süre.

12 haziran 23:13

1

22. (yazar: Kuzeylong) süslüye kesinlikle katılıyorum.

Ürünü ilk kullanmaya başladığımdan (gizlinot: Çalıştığımdan) beri ne fırçaya ne de sürgere geldiğini görmedim. Ürünü %30 performans ile kullanıyorum desem abartmış olur muyum bilmiyorum.

Geçenlerde yine bu bronzerla makyaj yapmaya çalışıyorum tabi ürün fırçaya gelmeyip beni zıvanadan çıkartınca fırçanın tersiyle kazıdım üzerini boydan boya.

Bende rahatladım üründe ohhhh!

22 mart 13:46

1

21. Bunca zamandır fırçaya biraz olsun gelseydi hakkında yorum yapabilecek olduğum bronzer-allıktır.

22 mart 11:48


20. arkadaşımda beğenip almıştım. çok uygun fiyatlı bir ürün. çok severek kullanıyordum ilk başlarda. ama sonradan o kadar taşlaştı ki sevmeme rağmen elim gitmiyor. ben üç rengi de fırçayla geçip öyle kullanıyordum. çokta doğal oluyordu. taşlaşması dışında hiç kötü bir yanı yok bence.

13 şubat 20:31

19. Bronz allık arayışımı duyan arkaşımın bana süpriz yapıp alması üzerine tanıştık kendisiyle. Watsonsa girmediğim için sanırım haberdar olmazdım kendisinden. Ancak o kadar çok sevdim ki ürünü kullanmaya kıyamıyorum.Hani biterse girip almayacağım boykottan dolayı ama arayışımı sonlandırdı. Keşke watsonsta satılmasaydın be rimmel london.

Ürün burada yazılanlara göre henüz bir taşlaşma olmadı. Ama rengini almak için bazen bastırarak ürünü almam gerekebiliyor.Bendeki ürün koyu olanı. Çoğunlukla karıştırarak kullandım. Ama benim için joker bir ürün oldu her makyajıma uydurabileceğim 3 farklı renge ve çok kullanımlı bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ne kadar doğru bilmiyorum ancak bazı dönemlerde far olarak bile kullanıyorum. Sonuç olarak çok uygun fiyatlı bir üründen bu kadar çok amaçlı birşey çıkması sevindirdi.

14 haziran 2017 22:02

18. Geçen yaz başında almıştım, beyaz tenli olmama rağmen dikkatimi çektiği için de koyu rengi seçtim.

En çok allık rengini beğenmiştim bu arada ki dibini gördüm, genelde üçünü hafifçe karıştırarak kullandım, ışıltılı dolgun bir allık gibi oldu öyle yapınca. Bitince boykottan dolayı da, taşlaşmasından dolayı da tekrar almam, project pan kutuma koydum kendisini.

27 ocak 2017 12:27

17. İki rengi de var 1 alana 1 bedava kampanyası vardı. Açık renk daha güzel durdu bende altın-bakır bir allık gibi duruyor. Koyu renkte de kontür yapılan bölgeye çok hafif koyu rengı geçip dğer ikisini karıştırıp uygularsanız(beyaz tenliler) çok güzel oluyor.

12 eylül 2016 22:43


16. birkaç kez kullanıp taşlaştığına ben de şahit oldum. far olarak falan kullanayım bari dedim o da olmadı. kalıcı değil kesinlikle. ve taşlaştığı için de atacağım. :(

12 eylül 2016 13:47

15. Renkler filan cok hos da hemen taslasti ustunden kazidiginizda da urunu kurtaramiyorsunuz ben de en son urunu degerlendirmek adina her rengi ayri ayri kazidim far olarak kullaniyorum

12 eylül 2016 13:38

14. ilk çıktığında şişirilmiş hatta şişirmek az kalır allahu ekber dağına çıkarılmış tırt çıkan bir ürün.

benim için Olumlu özellikleri: ne kadar uygularsanız uygulayın disko topuna dönmezsiniz, en açık tonunu aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz, allık olarak uygulamaya da müsait kısaca çok amaçlı kullanılabilir.

Olumsuz özellikleri: aldıktan 2 ay sonra taş gibi oldu özellikle koyu kısımlarına baya tırnak sapladım, (gizlinot: ayıp yahu ) sürdün çıktın 45 dk. bilemedin 1 saat sonra yok, (gizlinot: abartmıyorum baya yok oluyor.) fırçayı matkap gibi kullansam da fırçaya gelen ürünle bronz etki şöyle dursun renk bile verilmiyor. (gizlinot: taşlaştığı için belki )

12 eylül 2016 11:19