rimmel london super wear topcoat

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. Adı üzerinde oje üzerine sürülen şeffaf bir ürün. Ojenin ömrünü uzattığı, yabancıların "chip" dedikleri uçlardaki soyulmaları geciktirdiği ve ojenin kolay kurumasını sağladığı söyleniyor. Hızlı kurumasına iyi yönde etkisi olsa da uçlardaki soyulmaları vaat ettiği kadar engellemiyor açıkçası. Bir (gbkz: nyc turbo dry top coat tırnak cilası ) değil; o da zaten şu aralar hiç bir yerde bulunamıyor.

17 mart 2014 22:36 17 mart 2014 22:48

2. ben bunu yeni kullanmaya başladığım zamanlarda çok sevdiğimi sanıyordum. sebebi ise ojemin çiziksiz bir şekilde pırıl pırıl durmasıydı. tamam, buraya kadar sorun yok ama buradan sonra her şey sıkıntı. birincisi tırnağı ağırlaştırıyor, koyu kıvamı yüzünden tırnakta çekilme hissine neden oluyor. ikinci ve daha büyük eksisi ise ojeyi ortaya doğru hafifçe toplaması. doğal olarak tırnağın ucu, dibi ve kenarlarındaki renk açılmaya başlıyor ve daha da beteri uçlar soyulabiliyor. bunun olmaması için uygulama esnasında fırçayı uçlardan deriye doğru yuvarlamanız lazım, o da sadece uçlar için bir çözüm sağlar tabii.

açıkçası, oje sürdükten sonra tırnaklarımın uçlarını ve kenarlarını manyak gibi kontrol etmektense nevresim ve saç teli izlerine küfür etmeyi tercih edebiliyorum bazen. varlığın bir dert, yokluğun yara top coat'um üst katman'ım.

26 haziran 2014 19:53