rimmel london the only 1 ruj

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (0)
  • medya (9)

13. Kötü kokusuna rağmen elimden düşünmediğim seridir.700 numarasi beyaz tenliler için harika bir 'nude' rujdur.

12 ocak 23:56

12. Sen muhteşem bir detaysin... Keşke sadece watsonsda olmasan.

Naughty nude rengi bendeki, nemlendiricisiz dudakları çok kurutuyordu ve rengi cırtlak durmuştu ama nemlendiriciyle çok hoş bir pembe olarak durdu dudağımda. Kalıcılığı iyi ve son kullanma tarihi 30 ay. Bitirilir yani.

19 nisan 2017 23:40

11. geçen sene you're all mine pembesini almıştım; bende oldukça cart bir pembe duruyor. gerçi bir dönem hastalıklarla boğuşup yüzümün solgunluğuna taktığım için o pespembelik hoşuma gidiyordu. son zamanlarda nude renklere geçince bir köşede kalmış, bugün elime geçti.

yapısı konusunda diğer arkadaşlara katılıyorum, son derece yumuşak, kolay sürümlü, nemlendirmesi ve kalıcılığı da başarılı. şimdi serinin geri kalanına baktım da naughty nude ya da peachy beachy görürsem onları da alabilirim sanırım.

19 ekim 2016 17:07

10. Ben bu seriden iki rengi geçen günlerde bir alana bir bedava kampanyası varken satın aldım. Biri muhteşem bir bordo (810 - one of a kind) diğeri ise gül kurusu pembe arası çok güzel bir renk (700 - naughty nude ) . Nemlendirmesi muhteşem . Renk vermesi de çok çok iyi . Kalıcılığı zaten mat rujlara taş çıkartır. Naughty nude rengi günlük kullanıma çok uygun . Elim sürekli buna gidiyor . Yapısı kremsi ama sürüldükten bir süre sonra az da olsa matlaşıyor. Dudakta ağırlık yapmıyor , bulaşmıyor. Bordo rengi ise denemek için aldım . Bordo ruj sürmeye pek cesaret edemiyorum . Nasıl olsa bir alana bir bedava evde denerim diye düşünerek aldım . Ama bence yakıştı . Parlak nemli bordodansa mat bordoyu tercih ettiğim için peçeteyle hafiflettim ve bu görünüşünden çok daha memnun kaldım . Fiyat performans açısından da çok uygun olduğunu düşünüyorum . Bir alana bir bedava kampanyasıyla 2 tanesini 15,90 a satın aldım . Memnuniyetle kullanıyorum.

20 ağustos 2016 22:18


9. valla çok beğendim, pink a punch rengini aldım, tam bir blake lively pembesi. keşke bir kaç renk daha alsaydım. bugün watsons'ta 6,99 (ya da 7,99 yanlış olmasın ama daha fazlası değil) lira'ydı.

30 mayıs 2016 18:15

8. yapısı kremsi, kalıcılığı ise fiyat performans olarak başarılı olan rimmel london markasının siyah ambalajlı yeni ruj serisi. naughty nude rengi ise en çok alınan ki yedeklemek için gittiğimde bulamıyorum. fiyatı da indirimlerde baya uyguna gelmekte. diğer renkleri de beni pek cezbetmedi.

26 mart 2016 23:21

7. Call me crazy 620 numarasına sahibim. Bu sene turuncuya neden bu kadar taktım bilmiyorum ama çok beğendim. Islak bi ruj olması da çok güzel :( kırmızıya yakın turuncu, ıslak bitişli,orta kalıcılıkta. Özetleyecek olursak böyle.

26 mart 2016 23:07

6. Benim icin naughty nude rengi hayal kirikligi oldu.guzel bi gul kurusu beklerken parlak bir pembe cikti.yapisi guzel ama

17 şubat 2016 18:29

5. 1 saat kadar önce 620 numaralı "call me crazy" rengine sahip olduğum seri. gerçekten müthiş bir turuncu, uzun zamandır aradığım renk. fakat bana biraz fazla nemli geldi, sanki gün içinde dudağımın etrafına bulaşacakmış gibi hissediyorum, umarım böyle bir durumla karşılaşmam. transparan pudrayla matlaştırdığımda topak topak bir görüntü oluştu ama zaten asıl güzel tarafı ıslak ıslak durması.

kalem olarak altına pastel'in show serisinden 203 numarayı kullandım. bu biraz daha neon ve açık renk kalıyor ama altında sırıtmadığını söyleyebilirim.

8 şubat 2016 15:21

4. Naughty nude alarak deneyimlediğim seri. Öncelikle rengi muhteşem. Yüze canlılık katıyor. Yapısı ise ıslak bitişli olsa da sürüldükten kısa süre sonra yarı mat bir yapısı varmış gibi sabitleniyor. Hafif bir yapısı var. Kokusu da rimmelin salatalıklı maskarasını anımsattı bana. Kısacası çok beğendim. Ben satın alırken 3-4 rengi vardı. Diğerleri pek beni cezbetmedi. İnternette daha fazla rengi var. Gelirse mutlaka alırım.

14 ocak 2016 19:32