yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

  8. vücut ürünleri harika olan markadır. özellikle vücut peelinglerinin kokuları ve yapıları muazzam. duştan sonra ekstra bir nemlendirici kullanmanıza gerek kalmayacak kadar vücudunuzu nemli tutuyor.

  yalnız bir keresinde vücuduma kuru fırça yapıp ardından duşta himalaya tuzlu peelingini kullanmıştım, bildiğiniz cayır cayır yandım. hassas ciltlere şekerli olanları daha iyi olabilir bu nedenle.

  nemlendiricileri çok çok iyi nemlendirmese de günlük olarak ideal. duş jellerinin kokusu ise parfüm kalıcılığında diyebilirim.

  18 mart 17:02 18 mart 17:04

  7. bu markanın taşınabilir ürünlerinin ambalaj kaliteleri beni korkutuyor.

  iki sene önce göz kalemi almıştım. sadece makyaj çantasının içinde diğer ürünlerle birlikte dururken yazısı o kadar çabuk silinmiş ki, rituals'dan bir göz kalemim olduğunu uzunca süre hatırlayamadım. zaten ürünün performansı da çok başarılı değildi gerçi hatırladığım kadarıyla ancak şimdiye kadar kullandığım onlarca makyaj malzemesi içinde ilk defa bunda böyle bir hızlı silinme gözlemledim.

  en son örneği yazıların silinmesi değil direkt materyal sorunu: geçen aralık ayında kış için yüz ve dudakları korumaya yönelik üretilmiş, ucunda bir lip balm da bulunduran küçük boy bir güneş koruyucusu hediye edildi, bir haberleşme sorunu yüzünden iki kişi aynı şeyi aldığı için iki tane edinmiş oldum. aralık sonundan şubata kadarki kısacık süreçte kremlerden birini sabah cilt bakımında sürmek üzere banyo dolabımda tuttum, diğerini gün içinde yeniden sürebilmek adına çantamda taşıdım. tüpün ucundaki lip balmı koruyan kısım gün geçtikçe azar azar çatladı, ufak parçalar kopmaya başladı, nihayet mart ayına geldiğimizde kalan parça artık lip balmı kapatamayacak şekilde ambalaja tutunamamaya başlayınca çantaya koymayı bırakıp evde tutmaya ve yanımda sağlam olanı taşımaya karar verdim. sağlam olanı da sadece makyaj ürünlerini koyduğum ve darbe almadığına emin olduğum ufacık bir makyaj çantasında tutarak taşımaya gayret ettim hatta. bu sabah farkettim ki o da kırılmaya başlamış. zaten beyaz bir iz bıraktığı için lip balmını dudaklarım çöle dönmedikçe kullanmıyorum, dolayısıyla sıklıkla açıp kapattığım bir kapak bile değil, sadece hafif darbelerle bu hale geldi.

  bunun dışında dışarıdayken yanımda taşımamın gerekmediği kremler, duş jelleri, peelingler, parfümler, maskeler, mistler vb. ürünlerin içinde olduğu bütün kavanoz/tüp/cam ambalajlar sorunsuzdu. artık kaliteden mi, genellikle büyük ve sabit bir yerde tuttuğumuz objeler olmaları sebebiyle sınırlarını test edemediğim için mi bilmiyorum. ama bir yerlerde denk gelirseniz ve satın almak isterseniz aklınızda bulunsun.

  18 mart 16:50 18 mart 16:54

  6. Geçen hafta barselona’ya gittiğimde girdim bu mağazaya. Çok güzel ürünler var evet özellikle de japanese blossom kokusuna bayıldım diyebilirim. Fakat parfümü 33 eur civarındaydı. Yani türkiye’ye gelse bile 300 liradan aşağı satılacağını sanmam

  17 mart 22:48

  5. Türkiye'ye acil gelmesi gereken marka. Hediye olarak geldiğinde keşfetmiştim. inanılmaz parfümleri var, bitmesin diye gıdım gıdım kullanıyorum.

  17 mart 22:47

  4. Peelinglerine hayran kaldigim marka. 

  Vucut kremleri de cok guzel ancak kokusu aman aman kalici olmuyor. 

  3 mart 19:12

  3. benim için muadili yoktur. Duş jellerinden ev parfümlerine mumlarından ev giyimine kadar hayran kaldığım yegane markadir. Çalışanlarının sıkmayan ilgisi ve nezaketi ve ayrıca mağazayı her ziyaret edişimde minik bir bardak bitki çayı ile günümü pozitifleştiren yegane marka olmasıda çabası. Ayrıca bugün itibariyle gloss sürmekten kaçınan beni bir lipgloss un hayranı yapmıştır. 'Miracle lipgloss - pink berry' bunu başka bir girdide ayrıca uzun uzun anlatacağım.

  20 aralık 2018 00:14

  2. bütün ürünleri mükemmel kokan marka. kişisel bakım ürünleri olsun, oda/çekmece kokuları olsun. şu aralar sakura ve hammam serilerine taktığım için tüm istek listelerime rituals ürünleri dolduruyorum. 

  16 ekim 2018 19:25

  1. Bu markanın ürünlerini Almanya'ya gittiğimde gördüm. MÜ kem mel ürünlere sahip bir markadir. Kendi isminde mağazaları mevcut, üstelik mağazaların içinde ufak çaplı lavabo ve havlular mevcut olduğundan, Tereddüt içerisinde kaldığınız herhangi bir Ürünün testerini rahatlıkla deneyebiliyorsunuz. Ben el ve yüz peelinglerini almıştım. İnanılmaz memnunum, keşke tekrar yolum düşse ve alabilsem.

  10 aralık 2015 20:33