4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (238)
  • oylar ()
  • medya (5)

238. Her şeyin fiyatı arttığı gibi bununda artmış 6 tane var içinde geçen 5.90'a aldım gayet memnunum ama aşırı bir fark bir artısını görmedim diğerlerinden.

25 eylül 15:30

237. duştan çıktıktan sonra ıslak yüzüme uyguluyorum. kuruduğunda da çekiyorum. çok başarılı bir ürün. ben gözeneklerimde küçülme ya da büyüme göremedim açıkçası. ama siyah noktaları güzel temizliyor. sonrasında tonik uygulamayı ihmal etmeyin ama

19 eylül 20:48

236. Çok fazla marka deneyimim yok aslında ama üründen memnunum. Daha önce çok uzun süre Watsons ın kendi markasını kullandım, boykottan sonra alternatif arayışına girip nivea yı denemiştim, hiçbir halta yaramadığını görünce bu arkadaşa şans verdim bir kaç ay önce ve nivea dan çok daha işlevsel olduğunu gördüm. En azından gerçekten siyah noktaları çıkarıyor. Zaten anlık etki veriyor hepsi, bir yere giderken makyaj altında pötür pötür görünmesinler diye kullanıyorum siyah nokta bandını. Neden gidip daha fazla para ödeyeyim ki işim görüldükten sonra...

Tanım: Çoğunlukla bim ve a101'lerde satılan kore menşeli ürün.

19 eylül 20:39 19 eylül 20:40


5

235. Bugün denedim ve kendime kızıyorum daha önce neden tanışmadım kendisi ile..Bim de 8Tl civarındaydı beklentim yoktu ama şaşırttı beni keşke daha çok satın alsaydım. Temizledi göz yanıltması değil kokusu da rahatsız edici değil bence. Tavsiye edlir

17 eylül 19:46

234. Fiyat olarak da uygun olması nedeniyle daha önce kullandıklarım arasında en beğendiğim cettua markasının burun bantlarına benim için muadil olmuştur.

Yalnız bir iki sıkıntısı var. bu bant cettua'ya göre çok daha fazla tutkal kokuyor, bir de burnumu cidden acıttı, sanki biraz daha fazla yapışkan gibi. Burnunuzdan dikkatli çekmenizi tavsiye ederim.

Siyah nokta ile mücadelede güzel bir ürün, yeniden satın alırım ve tavsiye de ederim.

23 ağustos 12:15 23 ağustos 12:17

5

233. daha önce nivea ve watsons'ın kendi markası olan burun bantlarını denemiştim ama hiç biri bu ürün kadar işe yaramadı. özellikle sıcak/ılık duştan sonra gözenekler iyice açılmışken yapmakta fayda var, kesinlikle pişman olmazsınız. fiyatının uygunluğuyla da ayrıca gönlümü kazanıyor

16 ağustos 03:26

232. Hayatımın en kurtarıcı ürünü. Sıcak bir duş sonrası, gözenekler açık ıslak cilde yapıştırıyorsunuz o bant sonradan siyah nokta dolu bir kirpiye dönüşüyor. Fiyatı çok uygun. Bim, şok ve tedi mağazalarında gördüm şimdiye kadar. Alın, aldırın.

16 ağustos 00:12


231. Siyah noktaları çıkartıyor ama bende çok daha kötü bir etkisi oldu. Eskiden tek tük olan siyah noktalar şu an o kadar fazla ki önünü alamıyorum. Eğer siyah noktalarınız az ise hiç uğraşmayın onlarla, bırakın kalsınlar.

15 ağustos 22:32

230. burnumun üzerinde o kadar çok siyah nokta vardı ki. sıkmakla bile çıkmıyorlardı içerilerden. neler neler denedim olmadı. sonra bunu aldım. görkem karman'ın da dediği gibi duştan çıktıktan sonra uyguladım. kuruduktan sonra çıkardım. sonuç inanılmazdı. hemen ardından siyah nokta temizleyici tonik uyguladım. şuan bembeyaz burunla geziyorum. ben ömür boyu o siyah noktalarla gezerim diyordum ama canım bim sağolsun, kurtuldum. kesinlikle tavsiyemdir. çene için ayrı bant çıkarırlarsa çok mutlu olurum.

15 ağustos 10:14

5

229. tam bir f/p performans ürünü, cruelty free oluşu beni daha da çok memnun ediyor. plastiğe yakın kötü bir kokusu olduğunu söyleyebilirim, bende biraz göz yanması da yapıyor ama değer mi, kesinlikle. eğer ürünün performansını arttırmak istiyorsanız duştan çıktığınızda önce yüzünüzü ve ellerinizi kurulayıp ardından burnunuzu hafifçe gül suyu ile ıslatın. kuru ellerle iyice bastırdığınızda yapışıp kirleri mıknatıs gibi çekiyor.

13 ağustos 17:46