4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (190)
  • oylar (17)
  • medya (5)

190. Uzun zamandır kullanmıyordum 'ehehe nasıl olsa bir etkisi yok' diye. Az önce baktım, çekmecemde son bir tane kalmış bitsin bari diyerek kullandım ve sonuca inanamadım. Ya şimdiye kadar yüzüme çok iyi bakıyordum siyah noktalarım azdı ve bu akşama kadar hiçbir etki göremedim bu bantlardan ya da önceden kördüm. O minik minik çıkan şeyleri görmek inanılmaz huzur verdi, arınmış hissediyorum.

15 nisan 20:43

189. Tek başına yeterli verimi alamayıp, önce loreal saf kil maskesini yapıp üstüne bunu kullandım. Herhangi bir kil maskesi de iş görür, verimi arttırır. Bu arada kokusu çok kötü, uhu gibi ama uhu da değil, çok daha kötü.  

20 mart 00:13

188. Seveni çok ama ben bayıldım diyemeyeceğim.Çok fazla burun bandı tecrübem yok daha önce Nivea kullandım ama pek ısınamadık birbirimize çenemde hassasiyet yaratmıştı hatta mahfetmişti diyebilirim.O yüzden sadece burunda kullanıyorum böyle ürünleri.Bu ürün de burnu pürüzsüzleştiriyor ama siyah noktalara pek etkisini göremedim belki benimkiler derinde olduğundandır ama pürüzsüz ve yumuşak his güzel.Tüyleri nivea kadar yolmadı.Banyodan sonra hafif ıslatıp uyguladım.Böyle ürünleri sık kullanma taraftarı değilim gözenek deformasyonu yaratabilirler ama hasas cildime ne uygulayabilirim bilmiyorum.

18 mart 15:44


187. Daha önce pahalı burun bantları kullanıyordum. Tesadüfen bu ürüne denk geldim ve pahalı olanlardan hiçbir fark göremedim. Bence başarılı bir ürün. Alerjik yüzlü arkadaşımda da denedim hiçbir olumsuz etkisi olmadı. Üstelik temiz yüzüme yapıştırdığımda bile bantta sadece siyah nokta değil resmen fondöten de çıktı. Temizlediği de doğrudur. İçerisinde 6 adet burun bandı var gerçekten ekonomik. Aloe vera etkisini de beğendim.

17 mart 17:55

186. duştan çıktıktan sonra önce burnuma kil maskesi uygulayıp sonra bu bantları kullandığımda daha çok etkisini gördüm, kendisini seviyor ve bittikçe alıyorum,

ama burnumdan çıkardıktan sonra inanılmaz bi kaşıntı yapıyor,,

12 şubat 21:04

185. banyodan hemen çıktıktan sonra yapıştırısanız ve 20 dk üzeri bekletip yavaşça çekerseniz çok daha etkili oluyor

17 ekim 2017 22:25

184. Kullanmadıkça daha az ihtiyaç duyduğumu farkettim. Aralıksız haftada bir kullanımda aldığım sonuçla ayda bir kullanımda aldığım sonuç aynı bu aralar. Cilt temizleme rutinim de değişmedi, ilginç.

17 ekim 2017 12:58


183. süslüler birkaç gün önce bir yakınım bundan üç paket aldı. bugün laf arasında üçünü toplam üç liraya aldım kampanya var dedi ama emin olamadım paketi 5 liradan satılan burun bandının üç paketinin üç lira olması.. evinin yakınında bim olan varsa bakabilir belki devam ediyordur. şubeden şubeye fark eder mi ki indirimler

16 ekim 2017 21:37 16 ekim 2017 21:38

182. Diğerleriyle tamamen aynı işi görüyor. Bu da belli bir miktar yok ediyor sonra geri çıkıyor pahalı olanlar da öyle o yüzden en ucuzundan devam. 

16 ekim 2017 20:55

181. Ben de işe yaramamış siyah nokta bandı. Nedeni ise benim siyah noktalarımın oldukça derinde olması. İki şekilde denedim ilki banyodan sonra nemli yüzüme direkt yapıştırdım yarım saat tutup çektim. Tüyleri çekti ve yağ bezesi gibi tuhaf şeyleri aldı. 

İkincisinde burnumu keseledim baya sonrasında yapıştırdım yine tüyler ve daha az yağlı tabakayı çekti. 

Siyah noktası derinde olanlar için mantıken faydasız uygulama. 

Benim siyah noktalarım cilt bakımı yaptırıp onları sıktırırsam ancak o şekilde geçiyor ama kalıcı bir çözüm değil tabiki. Ben onlarla yaşamaya alıştım. Sizinkiler de derindeyse boşuna heves etmeyin derim. 

16 ekim 2017 16:04