4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (205)
  • oylar (22)
  • medya (5)

205. fiyat - performans açısından en başarılı bulduğum siyah nokta bandı amenna. Ama kesinlikle söyleyebilirim ki gözenekleri genişletiyor. Çilek burunlu biriyim. Bu bandı kullandıktan sonra açılan gözenekler uzaydan görünüyor eminim. Onla yapamıyorum onsuz hiç yapamıyorum. Of sözlük oooof.

12 temmuz 04:11

204. Fiyat performans bakımından belki de en başarılı burun bandı. Gerçekten siyah noktaları çekip alıyor. Ama aynaya baktığınızda tatmin edici bir sonuç görmek için düzenli kullanım istiyor.

30 haziran 20:20

203. Duş almadan evvel çamaşır makinasının üstünde açık şekilde bırakıyorum çıkar çıkmaz şak yapıştırıyorum. :) tam o burun yumuşamışken öyle iyi tutunuyorki 15 20 dakika sonra her bir yanından çıkan pütür pütürler normal zamanda yaptıklarınıza kıyasla çok daha fazla oluyor.Roacctuane kullandığımda burnum tertemizdi ama maalesef hepsi hoop geri geldiler. Haftada 1-2 uyguluyorum.

30 haziran 14:56


202. bu burun bandının yeri çekmecemde sabit, bittikçe yenisini alıyorum. genellikle banyo sonrası gözeneklerim genişlemişken kullanmayı tercih ediyorum

30 haziran 00:05

201. sabırsız bir insan olduğumdan ve anında sonuç almak istediğimden bu bandı kullanıyorum fiyatına göre gayet başarılı bir ürün

22 mayıs 00:04

200. burnumun yanlarında siyah nokta olmamasına rağmen siyah nokta çıkarmış, gözenek oluşumu sağlamış burun bandı. ayrıca siyah noktaları daha çok çıkartıyor. yaklaşık bir ay önce kullanmayı bıraktım ve ipek yüz kesesine benzer peeling etkili bir eldiven keseyle peeling yapıyorum her banyoda. farkettim ki artık siyah noktalarım burun bandı kullandığım zamana göre daha yavaş ve az çıkıyor. gözenek sorunum da azaldı.

26 nisan 16:40

199. Çok methini duyduğum ve merak edip gidip bimden aldığım üründür. Başta çok ihtimal vermedim bir değişime sebep olacağına. Çok küçük bir fiyata bu kadar güzel bir sonuç aldığımı görene kadardı tabi bu düşünce. Duştan sonra gözeneklerim tamda açılmışken yapıştırıyorum burun bandını. Ferahlatan bir kokusu da var aynı zamanda. 15 dakika bekletip bandı çıkardığımda siyah noktaların kökünden geldiğini farkettim. O gün bugündür 2 günde bir her duş sonrasında kullandığım ve kullanacağım üründür.

16 nisan 16:10


198. Uzun zamandır kullanmıyordum 'ehehe nasıl olsa bir etkisi yok' diye. Az önce baktım, çekmecemde son bir tane kalmış bitsin bari diyerek kullandım ve sonuca inanamadım. Ya şimdiye kadar yüzüme çok iyi bakıyordum siyah noktalarım azdı ve bu akşama kadar hiçbir etki göremedim bu bantlardan ya da önceden kördüm. O minik minik çıkan şeyleri görmek inanılmaz huzur verdi, arınmış hissediyorum.

15 nisan 20:43

197. Tek başına yeterli verimi alamayıp, önce loreal saf kil maskesini yapıp üstüne bunu kullandım. Herhangi bir kil maskesi de iş görür, verimi arttırır. Bu arada kokusu çok kötü, uhu gibi ama uhu da değil, çok daha kötü.  

20 mart 00:13

196. Seveni çok ama ben bayıldım diyemeyeceğim.Çok fazla burun bandı tecrübem yok daha önce Nivea kullandım ama pek ısınamadık birbirimize çenemde hassasiyet yaratmıştı hatta mahfetmişti diyebilirim.O yüzden sadece burunda kullanıyorum böyle ürünleri.Bu ürün de burnu pürüzsüzleştiriyor ama siyah noktalara pek etkisini göremedim belki benimkiler derinde olduğundandır ama pürüzsüz ve yumuşak his güzel.Tüyleri nivea kadar yolmadı.Banyodan sonra hafif ıslatıp uyguladım.Böyle ürünleri sık kullanma taraftarı değilim gözenek deformasyonu yaratabilirler ama hasas cildime ne uygulayabilirim bilmiyorum.

18 mart 15:44