yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (17)
  • medya (1)
  2

  31. Özel günler harici, günlük hayatta siyah maskara kullanmayı tercih etmiyorum. Gözlerim çok büyük ve direkt düğüne gider gibi oluyorum. Zaten günlük hayatta krem far dışında far kullanmıyorum, fondöten kullanmıyorum vs. daha doğal makyajlar yapıyorum yani. Normalde max factor'un kahverengi maskaralarını seviyorum ve kullanıyorum. Ancak geçen indirimde bunu denemek için aldım. Dün açtım kullanmağa başladım. Fırçası ince uzun. plastik. Ancak ne uzatıyor ne volume veriyor. Kirpikleri belirginleştiriyor o kadar. O belirginleştirme de sadece krem far/boş gözlerde belli olur. Dökülme problemi yok. Bitene kadar kullanırım ancak bitince tekrar almam. Ayrıca parfümlü aşırı bebek pudrası gibi kokan bir kokusu var. Rahatsız edici :(

  13 ocak 07:30

  5

  30. Burada bir yazara danışarak almıştım. Mesajlara baktım ama kime sordugumu bulamadım . Gorselde de göreceğiniz üzere kaşlarım çok açık renk, siyah maskaralardan sıkılmıştım ve kaslarimla daha uyumlu daha doğal no make up dursun diye kahverengi maskara arayışına girmiştim. Yves rocherda buldum ama 90 lira bir fiyati vardi denemeden, memnun kalıp kalmayacağımi bilmediğim bir maskaraya o fiyatı vermek istemedim açıkçası. Rossmandan 19 liraya satın aldım. Rengi tam istediği gibi, doğal duruyor. Kirpiklerin kıvrım ama sapsarı, maskara surmedigimde sanki kirpiksizmisim gibi duruyorum. O yüzden bir yere gitsem de gitmesem de bunu rahatlıkla kullanabiliyorum. Yapısı biraz sıvı ama gördüğünüz gibi sürerken bulaşma fazla olmuyor bende. Fırçası kıl yapili ve oyle yumusak ki, kirpiklerinizde tuy gibi kayiyor surerken. Bu kısma da ayrıca bayıldım. Tek katta istediğim kıvrık tek tek ayrılmış görüntüye kavuştum. Biraz daha dolgun durmasını istersem ikinci katı geçiyorum ama genelde bu şekilde kullanıyorum. Indirimli haliyle kesinlikle fiyat performans ürünü. Kahverengi maskara arayanlar hiç düşünmeden alabilir. Tavsiyede bulunan yazar arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.

  19 kasım 2020 16:52

  5

  29. Tam bir f/p ürünü kahverengisiyle aşk yaşıyorum.

  4 ekim 2020 12:26


  28. kahverengi olanını satın aldım, ince bir fırçası var. kıvırıcılığı iyi değil fakat kirpikleri ayırıp uzatıyor. kirpik lifting yaptıranlar için ideal olacağını düşünüyorum.

  1 temmuz 2020 20:20 1 ağustos 2020 21:03

  2

  27. uzunca bir zaman süren kahverengi rimel ve kahverengi eyeliner arayışım bu ürünle, ve yine bu markaya ait kahverengi eyeliner ile sona erdi. maskara öyle aman aman güzel, kirpikleri kıvıran, uzatan veya dolgunlaştıran bir maskara değil. sadece sarı kirpiklerimi biraz daha koyultmaya ve belirginleştirmeye yarıyor. 

  kesinlikle çok ıslak bir ürün ve kıl fırçası kirpikleri birbirine yapıştırıyor. memnun kaldığımı söyleyemem ama bu ara zaten daha doğal makyajlar yaptığım için çok sorun etmedim.

  kahverengi maskarayı rdl hariç bir maybelline'de bir de max factor'de bulabildim ama cruelty free olduğu için bunu tercih ettim. 

  10 şubat 2020 02:25

  26. Kahverengi olanını kullanıyorum. İlk açtığımda çok akışkan bu yüzden göz etrafına bulaşabiliyor. Kapağını açık bırakıp bir gece bekletiyorum bu alışkanlığın gitmesi için. Kirpikte doğal duruyor, ekstra bir hacim vermiyor ama ben bu doğallığı seviyorum.

  1 eylül 2019 21:04 14 eylül 2019 23:23

  5

  25. uygun fiyatlı kahverengi maskara arayışında öylesine denk geldi diye satın alıp, sıradan çok sevdiğim bir maskara. öncelikle oldukça akışkan bir yapısı var, ilk başta sürerken bu çok ıslak diye şikayet etsem de, sonradan bu yönünü çok sevdim. evet ıslaklığı nedeniyle ilk seferde uygularken göz çevresine bir miktar bulaşması söz konusu. o açıdan dikkatli uygulamak lazım. yalnız şöyle de bir şey var ki, bu ıslaklık sayesinde uzun süre kurumadan kalıyor maskara. ne zaman oldu açalı ben unuttum, geçen gün çekmecenin içinde aklıma geldi bir kullanayım dedim. baktım yapısı, verdiği etki aynı. etkisi demişken ben bu maskaranın en çok tek tek ayırıp, kirpikleri bir yandan tarayıp, uzatmasını sevdim. hacimden ziyade benim kirpiklerimi bir miktar uzattı o yönü çok güzel gerçekten. kalıcılığı da günlük bir maskara için gayet yeterli. eğer kirpik kıvırıcıyla kullanırsanız etkisi birden ikiye katlanıyor. kısaca gerek uygun fiyatıyla, gerek yapısıyla, gerekse kolayca temizlenmesi açısından ben beğendim. rossmann sattığı sürece bittikçe alırım.

  20 ağustos 2019 21:08


  4

  24. Kirpiklerimi döker mi acaba diye korkarak aldığım ancak çok beğendiğim ve dökülmeye de sebep olmamış maskara.

  19 ağustos 2019 23:40

  23. 02-brown rengini 2 yıldır kullanıyorum. Günlük makyajda kirpikleri kıvırdıktan sonra uygulandığında o kıvrık görüntüyü 3-4 saat idare eden bir maskara. Ekstra dolgunluk ya da kıvrım verdiğini düşünmüyorum. en son 10 tl civarı bir fiyata almıştım bu haliyle tam bir fiyat/performans ürünü olduğunu düşünüyorum.

  28 haziran 2019 14:00

  22. başlığa yazan neredeyse herkes gibi ben de 02 brown rengine sahibim. kullanmaya başladığımdan beri hiç akma, dökülme gibi sorunlarla karşılaşmadım ancak ben yine rival de loopun rimel bazını da kullanıyorum. lens kullandığım halde gözümü irite etmedi. 

  tek sorunu ıslak olduğu için kirpikleri birbirine yapıştırma ihtimali. benim kirpiklerim için çözüm fırçayı sağa sola oynatmadan rimeli dümdüz sürerek oldu. böyle sürünce kirpiklerim birbirine yapışmıyor ve uzuyor. 

  2 nisan 2019 14:53 18 nisan 2019 00:17