sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (11)
 • oylar (9)
 • medya (0)

11. süslerin girdileri sayesinde keşfettiğim kirpik güçlendiren serum.

ben kaş kirpik uzatmak için vıcık vıcık yağ sürmeyi sevmeyen biriyim bu yüzden uzun bir süre uygun fiyatlı bir serum aradım. süslüler sayesinde de denemek için ilk bu ürünü aldım. ürünü aldığım sırada(gizlinot: 20 ocak) 20 tl civarındaydı ürün. aldığım günden beri ürünü geceleri hem kaşlarıma hem de kirpiklerime kullanıyorum. kaşlarımda herhangi bir uzama veya gürleşme olmadı ama güçlendirdiği düşünüyorum çünkü daha az dökülüyorlar. ayrıca kaşıma uyguladığımda kaşlarımı sabitlediğini fark ettim kaşıma renklendirici bir ürün uygulamayacaksam bazen gündüzde kullanıyorum bu yüzden.

ürünün asıl vaadi kirpiklerde. benim kirpiklerimde bariz bir uzamaya sebep olmadı henüz. birkaç telde çok minimal farklar görüyorum. maskara olarak maybelline lash sensational kullanıyorum, kullananlar bilir baya kirpik düşmanıdır. bu serumu kullanmaya başladığımdan beri kirpiklerim daha az dökülüyor makyajımı temizlerken. kirpiklerimi güçlendirmesi de şimdilik yeterli benim için, 20 tl'lik bir üründen mucize beklemiyorum zaten. uygun fiyatlı başka benzer bir ürün bulursam denerim ama bulamazsam bu ürünü kullanmaya devam ederim.

11 şubat 01:06

10. Artık sadece geceleri kullandığım kirpikleri gerçekten güçlendiren serum. Sabah maskara altına sürünce kirpiklerim daha çok yapışıyor sanki. Bir de bunu sürdükten sonra sakın ola ağlamayın gözü çok fena yakıyor. Deneyimlemiş oldum.

29 aralık 2018 08:36

9. Vücudumdaki tüyler, kıllar uzamaya meyillidir önce bunu belirterek başlayayım.

Ancak kirpiklerim kendimi bildim bileli kısa.

İpek kirpiğe de cesaret edemediğim için bu bakım ürünlerindendi tüm ümidim. O yüzden hint yağı-badem yağı karışımı gibi uygun fiyatlı yöntemleri denediğim gibi tonlarca para döküp (gbkz: lilash) dahi kullanmışlığım var. (gizlinot: Görkem karman etkisi ~)

Yağlar gözümde alerji yaptı, lilash’ten verim alsam da bıraktıktan sonra kirpiklerimin eski hale gelmesi ve fiyatı yüzünden düzenli alabileceğim bir ürün olmaması yüzünden vazgeçtim.

Derken bu ürünün yorumlarını okudum. Yorumlayan süslülere teşekkür ediyorum çünkü artık kıvrılabilecek boyutta kirpiklerim var sayelerinde.

Bende çok işe yaradı. Uzatma konusunda harika, gürleştirmede ise orta derece diyebilirim. Dökülme konusunda da oldukça iyi. Neredeyse haftaiçi her gün maskara kullanıyorum buna rağmen dökülme sorunu yaşamamam da en büyük etken bu ürün diyebilirim.

Fiyatı da uzun vadede sürdürülebilir bir bakım için uygun, 20 küsür tl’ydi diye hatırlıyorum. 

Bu ürünün içerisinde de yine yağlar olduğunu düşünüyorum ama maskara fırçası şeklindeki fırçasıyla gözünüze girmeden ürünü kirpiklerinize sürebiliyorsunuz. Ben geceleri kullanıyorum ve biraz kurumasını bekliyorum uyumak için ki alerjik bir sorun yaşamayayım.

Gündüz kullanan süslüler de varmış ancak kirpik yapımdan dolayı kirpiklerimi kıvırmak zorunda olduğum için kullanamadım çünkü yağlı ürün kirpikte olunca kıvrıklığı tutmuyor.

Edit: Kirpik kıvırıcıyı biraz ısıtıp kirpiklerimi öyle kıvırmaya başladım. Bu şekilde elde ettiğim görüntü beni tatmin ettiği için maskara kullanmayı bıraktım. Darısı cildime diyeyim artık.  

27 aralık 2018 17:09 15 ocak 13:20

5

8. Kirpikleri belirginleştirdigi icin "no maskara make up" kullandigim zamanlarda şeffaf maskara niyetine, Gunluk olarak da serum ibaresi nedeniyle maskara öncesinde ( bir nevi kirpik nemlendiricisi ) kullaniyorum ki kirpiklerimi maskaranın zararlı etkilerinden koruduğunu düşünüyorum. Uzattığını düşünmüyorum; ancak kirpikleri koruduğundan kirpiklerimin daha az döküldüğünü gözlemliyorum. 3. Kutumdayım.

7 ekim 2018 18:01

7. 2 haftadır kullandığım maskara bazı olarak da kullanılabilen kirpik serumu. daha uzatma etkisini göremesem de sürüldüğü zaman kirpikleri gerçekten sertleştirdiğini ve maskara temizleme aşamasında daha az dökülmelerini sağladığını gözlemledim. maskara altına sürüldüğünde de maskaranın vaat ettiklerini iki katına çıkarıyor resmen. birçok süslü içeriğini bulamadığından bahsetmiş. onu da şuraya bırakıyorum (link: https://www.codecheck.info/kosmetik_koerperpflege/gesichtspflege/augenpflege/ean_4305615269696/id_1144552838/Rival_de_Loop_Going_longer_lash_booster_serum.pro rival de loop going longer lash booster serum içeriği)

6 ekim 2018 11:17

5

6. Acayip seviyorum. Hunharca maskara uyguladığım için hangisini sürersem süreyim, kirpiklerim dökülmeden temizlenmiyordu. Bu ürünü de denemek için aldım. Baz olarak kullanmıyorum. Gece yatmadan sürüyorum. Ertesi gün makyaj yapsam da yapmasam da gün içinde aklıma gelince sürüyorum. Bence kökleri güçlendiriyor. Hiçe yakın kullandığımdan beri dökülen kirpiklerim. Bitince de tekrar alacağım mutlaka.

13 eylül 2018 00:57

5. Kirpiklerimi uzatsın diye almıştım, alt kirpiklerimi çok uzatmadı ama kaşlarım ve alt kirpiklerime çok iyi geldi. Kaşlarım ince ve seyrekti, kalınlaştırdı ve sıklaştırdı. Alt kirpiklerimi de uzattı. Makyaj temizlerken kirpiklerim çok dökülürdü, o da azaldı hatta bitti. Fiyatı da harika. Yoğun bir yapısı var, bulaşmıyor, renksiz zaten. Kokusu biraz rahatsız edici sadece.

22 ekim 2017 20:08

4. Nisan ayından beri her gece kirpiklerime soğuk sıkım hint yağı sürmeyi ihmal etmemeye çalışıyorum. Gündüz de bir şekilde bakım yapayım derken sözlükte bu ürünle ilgili girdileri okudum ve aldım. Yaklaşık 1 aydır geceleri hint yağına üşendiğimde, gündüzleri de maskara bazı niyetine kullanıyorum. Hint yağı zaten kirpiklerimi uzatmış ve gürleştirmişti o yüzden bu ürünün sanki çok bir etkisi yok gibi geliyordu taa ki bugüne kadar. Arkadaşım sen maskaranı mı değiştirdin ya da önceden takma kirpik mi takıyordun kirpiklerin bugün daha cılız görünüyorlar dedi. Gittim baktım gerçekten de kirpiklerim daha az dolgun. Sabahtan bu serumu sürmeyi unutmuşum tek farklılık oydu. Kendisiyle ilgili tüm fikirlerim değişti. Sonuç olarak maskara bazı olarak gayet güzel iş gören bir üründür. Günlük olarak rimel sürmediğinizde ise kurtarıcıdır.

5 aralık 2016 16:49 5 aralık 2016 16:50

3. Gerçekten de kirpikleri tek tek ayırma hünerine sahip. Uzatıyor da fakat öncesinde ayırıyor. Ben yatmadan önce kullanıyorum. Sabah kalktığımda o gün kirpiklerim sert ve kalın oluyor.

Yaklaşık iki aydır kullanıyorum kendisini, şu ana kadar yakma yaşartma olmamıştı. Az önce sürdüm ve yatakta telefon ile uğraşırken gözüm kendiliğinden yaşardı, işte o zaman fark ettim yaktığını :) yani zamanında gözümün içine bile kaçırmışlığım var, o zaman bile yakmamıştı ilginç.

Velhasıl, bu ürün bitince tekrar alınır.

30 mart 2016 01:07

2. benim kısa ve düz kirpiklerimi uzatan ve kıvrıklaştıran uygun fiyatlı kirpik serumu. İçerisinde ne olduğu ne şişesinde ne de Rossmann'ın ne Türkiye ne de Almanya sitesinde yazmıyor ancak tatlı badem yağı kokusu çok net alınıyor. Sürerken göze kaçırmamaya dikkat etmek gerek çünkü çok yakıyor ve yaşartıyor. Kaşlarımda da denedim ancak yeni kaş çıkarma gibi bir sonuçla karşılaşmadım ne yazık ki.

9 temmuz 2015 12:03 9 temmuz 2015 12:05