sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (10)
  • medya (0)

  12. Kirpikleri uzatma ve güçlendirme vaadi olan buna ek olarak maskara bazı olarak güzel iş çıkaran hatta ve hatta maskara sürmek istemediğim zaman tek başına sürünce kirpikleri kıvırıp belirginleştiren daha doğrusu sabitleyen kirpik serumu.

  Ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Kirpiklerim zaten uzun ve biraz kıvrık olduğu için uzatsın diye değil de bakım yapsın, var olan kirpiklerim beslensin diye aldığım bir serum oldu. Ürün vaatlerini yerine getiriyor. Ayrıca maskara sürmek istemediğim zaman tek başına kullanıyorum ve kirpiklerimi kıvırıp yerinde tutuyor(gizlinot: Maskara kullanmayı bıraktım sayılır o derece memnumum)(gizlinot: Tabi daha kısa veya düz kirpikleri olan süslüler tek başına bu etkisinden memnun kalmayabilir). Ara sıra da bakım yapsın diye kaşlarıma da sürdüm ve kaşlarımı da sabit tuttu. Bazen kaş maskarası yerine bu ürünü kullanıp dışarı çıkıyorum ve memnunum.

  22 mayıs 22:37

  4

  11. süslerin girdileri sayesinde keşfettiğim kirpik güçlendiren serum.

  ben kaş kirpik uzatmak için vıcık vıcık yağ sürmeyi sevmeyen biriyim bu yüzden uzun bir süre uygun fiyatlı bir serum aradım. süslüler sayesinde de denemek için ilk bu ürünü aldım. ürünü aldığım sırada(gizlinot: 20 ocak) 20 tl civarındaydı ürün. aldığım günden beri ürünü geceleri hem kaşlarıma hem de kirpiklerime kullanıyorum. kaşlarımda herhangi bir uzama veya gürleşme olmadı ama güçlendirdiği düşünüyorum çünkü daha az dökülüyorlar. ayrıca kaşıma uyguladığımda kaşlarımı sabitlediğini fark ettim kaşıma renklendirici bir ürün uygulamayacaksam bazen gündüzde kullanıyorum bu yüzden.

  ürünün asıl vaadi kirpiklerde. benim kirpiklerimde bariz bir uzamaya sebep olmadı henüz. birkaç telde çok minimal farklar görüyorum. maskara olarak maybelline lash sensational kullanıyorum, kullananlar bilir baya kirpik düşmanıdır. bu serumu kullanmaya başladığımdan beri kirpiklerim daha az dökülüyor makyajımı temizlerken. kirpiklerimi güçlendirmesi de şimdilik yeterli benim için, 20 tl'lik bir üründen mucize beklemiyorum zaten. uygun fiyatlı başka benzer bir ürün bulursam denerim ama bulamazsam bu ürünü kullanmaya devam ederim.

  bir süre sonra gelen ekleme 1: ürün kirpiklerimde uzama anlamında biraz biraz etkili olmaya başladı(özellikle alt kirpiklerimde) ama biraz daha uzun oldukları için rimel sürerken zorlanıyorum, birbirine dolaşıyorlar ve çok sevdiğim lash sensational'dan istediğim etkiyi alamıyorum. kirpiklerim hala güçlü, sadece vadesi dolanlar dökülüyor.

  ekleme 2: bir de, kaşlarımda sabitlemek için kullanırken kuruduktan sonra üzerine de (link: https://www.suslusozluk.com/golden-rose-brow-color-tinted-eyebrow-mascara golden rose brow color tinted eyebrow mascara) ile geçiyorum gün boyu dokunmazsam yerinden oynamıyor kaşlarım. sabitlenmiş kaşlar üzerinde kaş maskarası daha iyi sonuç veriyor bence. kaşlarımda da aradaki boşlukları doldurmamda yardımcı oldu bu serum bittiğinde tekrar alacağım kesinlikle.

  11 şubat 01:06 31 mart 15:49

  10. Artık sadece geceleri kullandığım kirpikleri gerçekten güçlendiren serum. Sabah maskara altına sürünce kirpiklerim daha çok yapışıyor sanki. Bir de bunu sürdükten sonra sakın ola ağlamayın gözü çok fena yakıyor. Deneyimlemiş oldum.

  29 aralık 2018 08:36

  9. Vücudumdaki tüyler, kıllar uzamaya meyillidir önce bunu belirterek başlayayım.

  Ancak kirpiklerim kendimi bildim bileli kısa.

  İpek kirpiğe de cesaret edemediğim için bu bakım ürünlerindendi tüm ümidim. O yüzden hint yağı-badem yağı karışımı gibi uygun fiyatlı yöntemleri denediğim gibi tonlarca para döküp (gbkz: lilash) dahi kullanmışlığım var. (gizlinot: Görkem karman etkisi ~)

  Yağlar gözümde alerji yaptı, lilash’ten verim alsam da bıraktıktan sonra kirpiklerimin eski hale gelmesi ve fiyatı yüzünden düzenli alabileceğim bir ürün olmaması yüzünden vazgeçtim.

  Derken bu ürünün yorumlarını okudum. Yorumlayan süslülere teşekkür ediyorum çünkü artık kıvrılabilecek boyutta kirpiklerim var sayelerinde.

  Bende çok işe yaradı. Uzatma konusunda harika, gürleştirmede ise orta derece diyebilirim. Dökülme konusunda da oldukça iyi. Neredeyse haftaiçi her gün maskara kullanıyorum buna rağmen dökülme sorunu yaşamamam da en büyük etken bu ürün diyebilirim.

  Fiyatı da uzun vadede sürdürülebilir bir bakım için uygun, 20 küsür tl’ydi diye hatırlıyorum. 

  Bu ürünün içerisinde de yine yağlar olduğunu düşünüyorum ama maskara fırçası şeklindeki fırçasıyla gözünüze girmeden ürünü kirpiklerinize sürebiliyorsunuz. Ben geceleri kullanıyorum ve biraz kurumasını bekliyorum uyumak için ki alerjik bir sorun yaşamayayım.

  Gündüz kullanan süslüler de varmış ancak kirpik yapımdan dolayı kirpiklerimi kıvırmak zorunda olduğum için kullanamadım çünkü yağlı ürün kirpikte olunca kıvrıklığı tutmuyor.

  Edit: Kirpik kıvırıcıyı biraz ısıtıp kirpiklerimi öyle kıvırmaya başladım. Bu şekilde elde ettiğim görüntü beni tatmin ettiği için maskara kullanmayı bıraktım. Darısı cildime diyeyim artık.  

  27 aralık 2018 17:09 15 ocak 13:20

  5

  8. Kirpiklerimi belirginleştirdiği için maskarasız makyaj "no maskara make up" kullandığım zamanlarda şeffaf maskara niyetine, serum ibaresi nedeniyle bazen maskara öncesinde (bir nevi kirpik nemlendiricisi) olarak kullanıyorum. kirpiklerimi maskaranın zararlı etkilerinden koruduğunu düşünüyorum. Uzattığını düşünmüyorum; ancak kirpikleri koruduğundan kirpiklerimin daha az döküldüğünü gözlemliyorum. 3. Kutumdayım. Severek şeffaf maskara niyetine kullandığım bir üründür.

  Düzenleme: cümle düşüklüğü ve imla

  7 ekim 2018 18:01 4 mayıs 00:41

  7. 2 haftadır kullandığım maskara bazı olarak da kullanılabilen kirpik serumu. daha uzatma etkisini göremesem de sürüldüğü zaman kirpikleri gerçekten sertleştirdiğini ve maskara temizleme aşamasında daha az dökülmelerini sağladığını gözlemledim. maskara altına sürüldüğünde de maskaranın vaat ettiklerini iki katına çıkarıyor resmen. birçok süslü içeriğini bulamadığından bahsetmiş. onu da şuraya bırakıyorum (link: https://www.codecheck.info/kosmetik_koerperpflege/gesichtspflege/augenpflege/ean_4305615269696/id_1144552838/Rival_de_Loop_Going_longer_lash_booster_serum.pro rival de loop going longer lash booster serum içeriği)

  6 ekim 2018 11:17

  5

  6. Acayip seviyorum. Hunharca maskara uyguladığım için hangisini sürersem süreyim, kirpiklerim dökülmeden temizlenmiyordu. Bu ürünü de denemek için aldım. Baz olarak kullanmıyorum. Gece yatmadan sürüyorum. Ertesi gün makyaj yapsam da yapmasam da gün içinde aklıma gelince sürüyorum. Bence kökleri güçlendiriyor. Hiçe yakın kullandığımdan beri dökülen kirpiklerim. Bitince de tekrar alacağım mutlaka.

  13 eylül 2018 00:57

  5. Kirpiklerimi uzatsın diye almıştım, alt kirpiklerimi çok uzatmadı ama kaşlarım ve alt kirpiklerime çok iyi geldi. Kaşlarım ince ve seyrekti, kalınlaştırdı ve sıklaştırdı. Alt kirpiklerimi de uzattı. Makyaj temizlerken kirpiklerim çok dökülürdü, o da azaldı hatta bitti. Fiyatı da harika. Yoğun bir yapısı var, bulaşmıyor, renksiz zaten. Kokusu biraz rahatsız edici sadece.

  22 ekim 2017 20:08

  4. Nisan ayından beri her gece kirpiklerime soğuk sıkım hint yağı sürmeyi ihmal etmemeye çalışıyorum. Gündüz de bir şekilde bakım yapayım derken sözlükte bu ürünle ilgili girdileri okudum ve aldım. Yaklaşık 1 aydır geceleri hint yağına üşendiğimde, gündüzleri de maskara bazı niyetine kullanıyorum. Hint yağı zaten kirpiklerimi uzatmış ve gürleştirmişti o yüzden bu ürünün sanki çok bir etkisi yok gibi geliyordu taa ki bugüne kadar. Arkadaşım sen maskaranı mı değiştirdin ya da önceden takma kirpik mi takıyordun kirpiklerin bugün daha cılız görünüyorlar dedi. Gittim baktım gerçekten de kirpiklerim daha az dolgun. Sabahtan bu serumu sürmeyi unutmuşum tek farklılık oydu. Kendisiyle ilgili tüm fikirlerim değişti. Sonuç olarak maskara bazı olarak gayet güzel iş gören bir üründür. Günlük olarak rimel sürmediğinizde ise kurtarıcıdır.

  5 aralık 2016 16:49 5 aralık 2016 16:50

  3. Gerçekten de kirpikleri tek tek ayırma hünerine sahip. Uzatıyor da fakat öncesinde ayırıyor. Ben yatmadan önce kullanıyorum. Sabah kalktığımda o gün kirpiklerim sert ve kalın oluyor.

  Yaklaşık iki aydır kullanıyorum kendisini, şu ana kadar yakma yaşartma olmamıştı. Az önce sürdüm ve yatakta telefon ile uğraşırken gözüm kendiliğinden yaşardı, işte o zaman fark ettim yaktığını :) yani zamanında gözümün içine bile kaçırmışlığım var, o zaman bile yakmamıştı ilginç.

  Velhasıl, bu ürün bitince tekrar alınır.

  30 mart 2016 01:07