yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (1)
  • medya (0)
  2

  15. satın alıp bitirmeden attığım nadir ürünlerden kendisi.

  ürünü yüzüme kullandığım zaman boğuluyorum, bildiğin boğuluyorum süslüler. o kadar dehşet bi koku ve gaz var ki şişenin içerisinde insan nefes alamıyor kullanınca.

  avene termal spreyi de kullanan biri olarak yerini alabilir mi diye satın almıştım fakat olmadı.

  23 eylül 2018 21:46

  14. Tek kelimeyle rezalet.

  İg de meşhur olduğu zamanlarda almıştım ilk kim beğendi de tavsiye etti bunu bilemiyorum. Her hangi bir termal su ile kıyaslanamaz bile. Bir kere termal su değil serinletici su bunun ayırdına varalım. İkincisi çok yoğun parfüm içeriyor, hiç olmazsa fırçaları nemlendirmekte kullanırım diye bir kenara atmıştım malum sıcaklar bastırınca dur şunu buz dolabına koyayım arada kollarıma boynuma sıkayım dedim demez olaydım tek fısta on kez falan öksürüyorum.

  (bkz: sebebi neydi ki) demek istiyorum.

  Hiç düşünmeden bir termal su edininiz parasını sonuna kadar hak ediyorlar.

  9 ağustos 2017 00:55

  13. inanılmaz yoğun ve rahatsız edici bir parfüm kokusu var ve sırf bu kokudan dolayı tam anlamıyla bir ferahlama hissi yaşatmıyor insana. ayrıca spreyleme sistemi de çok ince partikül şeklinde(gizlinot: su sisi diyebiliriz ) değil de baya damla şeklinde su bırakıyor insanın yüzünde. bu da yüzde çok hafif ve hemen emilen bir katmandan ziyade oldukça ıslak bir hisse neden oluyor ve kurumayı zorlaştırıyor. parfümsüz olsa her türlü severdim ama o parfüm felaket bir şey! nedense rossmann maalesef yapıyor bunu çoğu üründe. örneğin (bkz: rival de loop hydro nemlendirici jel ).

  5 mart 2017 19:36 5 mart 2017 19:48

  12. yoğun kokusu beni çok rahatsız etmedi, nemlendirmesi de güzel ama benimki mi sorunlu bilmiyorum doğru düzgün püskürtmüyor. ilk denediğimde ürünle duş aldım resmen yüzüm ıpıslak oldu. makyajımı silip yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum bazen. fondöten uygulamadan önce kullanınca daha nemli bir bitiş elde ediyorum. fiyatına göre iyi bir ürün bence.

  13 kasım 2016 22:16

  11. Kokusu daha doğrusu sıktıktan sonra oluşan nefes alamama hissi dışında çok beğendiğim bir ürün oldu. Yüz temizleme jeliyle yıkayıp kuruladığım cildime sıkıyorum, yağlı yüzüme çok iyi geldi sanki hafiften matlaştırıyor gibi hissettim. Yanaklarımda sivilceler var onları da sanki rahatlattı azalttı gibi. Yalnız göz çevremi biraz tahriş etti o yüzden göz çevrem çıplakken yani bir krem falan sürmeden sıkmamaya dikkat ediyorum. Daha önce hiç böyle bir ürün kullanmamıştım ama bittikçe alırım gibi geliyor bana. Çok sık makyaj yapmadığım için makyajın altına veya üstüne deneme fırsatım olmadı ama altına neyse de üstüne sıkıldığında makyajı bozar gibime geliyor.

  13 kasım 2016 15:01

  10. anlımda minik pütürcükler çıkardığını düşündüğüm ürün. bu yüzden anca parfüm olarak kullanırım (gizlinot: evet o kadar baskın )

  18 ekim 2016 22:45

  9. sıktıktan sonra kokusunda boğulduğum ürün.

  18 ekim 2016 22:11

  8. içeriği değişmiş, orjinal formülünü şişelerce bitirdim, uzun süredir bulamıyordum rossmannlarda elimdekini korkarak kullanıyordum bitmesin diye, zira nemlendirme ve ferahlatması benim için çok yeterli geliyordu, güneş kreminin üzerine sadece bunu sıkıp öyle makyaj yaptım uzun süre. uzun bir süre sonra bayramda bursa'da buldum 2 şişe aldım, eve gelip yüzüme sıktım, bir an ölüyorum sandım, o kadar ağır bir parfüm eklemişler ki içine, parfüm olarak kullanılacak neredeyse, bıraktığı his su gibiydi ve ciddi bir rahatlama yaratıyordu ciltte, şimdi jelimsi bir his bırakıyor ve yapış yapış kalıyor kuruduktan sonra. bir de yeni formül ilk sıkıldığında yakıyor ve kaşındırıyor. eski formülüne dönmedikçe almayın, aldırmayın.

  18 ekim 2016 20:43 18 ekim 2016 20:49

  7. Doktorumun verdigi sivilce kremi ile sivilcelerimin kurumaya yüz tuttugu kabuk bagladigi dönem kullandim fakat ben bir nem vermesini gözlemlemedim. Kabuk tutan sivilcelerimin kuruluguna iyi gelmedi ama kokusu beni rahatsiz etmedi

  18 ekim 2016 19:48

  6. Nemlendirici öncesi kuvvetlendirici güzel bir baz tek başına da başarılı, makyajın kalıp gibi görüntüsünü almak için de iş görüyor. Yalnız o kadar kuvvetli ki parfüm kokusu tıkanıyorsunuz.

  Eşim astım onun yanında asla sıkmıyorum, balkona cama çıkıp yapacaksam ne anlamı kaldı. Dudağınızda inanılmaz acı bir tat bırakıyor. Bu sebepten bir daha almam.

  18 ekim 2016 17:08