sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (10)
 • oylar (1)
 • medya (3)

1. bu jel; (gbkz: rival de loop hydro göz kremi) ile aynı ürün değil. hydro booster serisi, hydro serisinden biraz daha farklı ve jel ürünler. hali hazırda yüz jelinden memnun kaldığım için göz çevresi jelini de görünce almak istedim.

rival de loop göz kreminden farkı; (gbkz: provitamin b5) ve (gbkz: kafein) içermesi. onun dışında her ikisinde de ortak olan hyaluranik asit mevcut. zaten hydro ve hydro booster serisinde bu ''hydro'' formülleri aynı. henüz yeni kullanmaya başladığım için yorum yapmak için erken; bu nedenle ilerleyen günlerde yazacağım.

birazdan görselini de ekliyorum süslüler.

22 ocak 2017 17:09

2. Makyaj altına kullanım için çok uygun olmadığını düşünüyorum çünkü oluşturduğu jelimsi tabaka concealer ya da far bazı/farin oturmasına engel oluyor. Bu nedenle mutlaka başka bir kremle daha yumuşatma ihtiyacı doğuyor. Tek başına kullanımı biraz hüsrana neden olabilir ancak ben hali hazırda birden fazla krem kullandığım için sorun etmedim. Tek başına nemlendirmesinin yetersiz olduğu kanaatindeyim. Yüz jelini biterse bir daha alacağım ama bunu almayabilirim. İlerleyen günlerde fikrim değişirse yine yazarım.

24 ocak 2017 15:59

3. yaşım daha 19 olduğu için göz kremi almayı düşünmüyordum aslında ama aşırı kuru cildim etkisini göz çevremde de göstermeye ve bazı kısımlar pul pul olunca bu çok ağır gelmez diye düşünüp aldım ve gayet memnun kaldım. benim gözlerim maskarayı geçtim bazen kapatıcıdan bile yanmaya başlar ama bunda onu yaşamadım. Nemlendirmesi ihtiyacımı karşılayacak seviyede fiyatı da çok uygundu hem de jel formda olduğundan uygularken biraz serinletiyor

30 ocak 2017 00:17

4. kullanıp memnun kaldığım bir ürün. bugün ikinci tüpünü aldım 7 tl'ye . hem göz altıma hem göz kapaklarıma sürüyorum sabah ve akşam. fiyatına göre iyi bence göz altlarım yüzümü yıkadıktan sonra çok kururdu o kuruluğu alıyor. yalnız göz içine kaçarsa azıcık yakabiliyor, sürerken dikkat edin. emilmesi birkaç dakikayı buluyor, o yüzden kapatıcı sürmek için biraz beklemek gerekiyor. bunun yanında rival de loop'un age performance serisini de denemek istiyorum elimdeki bitince. ha bir de loreal'ın göz altı kremini kullanmıştım 20 tl gibi bir fiyatı vardı ona göre çok daha iyi bu jel. yağlı bir his kesinlikle bırakmıyor. ek olarak rival de loop ürünlerinin vegan olduğunu yeniden belirtmek isterim.

5 mart 2017 18:17

5. 19 yaşındayım ve ilk göz çevresine özel nemlendiricim bu o yüzden kıyaslama yapamam kusurlu göz altlarım yok tek beklentim nem. Kuru değiller ama neme ihtiyaç duyduklarını hissettiğim günler oluyor ve işimi görüyor uygun fiyatıyla denenebilir.

17 kasım 2017 02:41

1

6. benim açımdan nemlendirmesi yetersiz kaldı. sanırım içinde hyalüronik asit olması sebebi ile başka kremlerle desteklemek gerekli, en azından sorunlu göz altları için.

pantenol, üre, kafein gibi klasik içerikler dışında, içinde palm ve yer fıstığı yağı varmış. alerjisi olanlar dikkat etsin.

4 ay içerisinde yarısına kadar kullandım. fakat bir süre sonra gözümü çok fazla kaşındırmaya başladı. üzerinde açıldıktan sonra 12 ay kullanılabilir işareti var. sanırım benim de dikkatsizliğim sebebi ile çok çabuk bozuldu.

isana markası adı altında rossmann marketlere gelecek mi bilmiyorum. gelse de tekrar almayacağım.

bu ürünle ilgili codecheck.info sitesindeki bilgilere (link: https://www.codecheck.info/kosmetik_koerperpflege/gesichtspflege/augenpflege/id_1911044251/Rival_de_Loop_Hydro_Booster_wohltuendes_Augen_Gel.pro şuradan) ulaşabilirsiniz. site almanca ama otomatik google çeviri ile okunabilecek hale geliyor. içerikle ilgili oldukça ayrıntılı bilgiler var. pek çoğu türkiye'de olmasa da bu göz kremine alternatif gösterilen kremleri de inceleyebilirsiniz.

16 ocak 2018 14:10 16 ocak 2018 15:40

7. açıkçası ilk kez böyle low cost bir göz çevresi kremi satın aldım. dün gece ve bu sabah sürdüm. cildim çok kuru ve kesinlikle bu krem başka bir nemlendirici ile desteklenmesi gerekiyor. Bir daha almam diye düşünüyorum.

16 nisan 2018 10:48

8. ikinci tüpünü de bitirdiğim bakım jeli. mükemmel bir sonuç aldığımı söyleyemem ama göz çevremde bir nemlendirilmiş hissi olmadığını inkar edemem.

24 temmuz 2018 16:15

9. içinde minik lila renkli ışıltı olan bir ürün. bunu 20 gün kadar kullandıktan sonra farklı bir yerde spot aydınlatma altında uyku hazırlığı yaparken farkettim. gözünüze sürünce çok hafif bir aydınlık vermesinin sebebi de bu sanırım. göz kapaklarım aşırı kurudur benim. o nedenle göz altıma az, göz kapaklarıma çok sürerim nemlendiriciyi. bu nemlendirici göz kapaklarımda yapış yapış bir his bırakıyor ve göz makyajı yapmışsam da bir saat sonra tüm far birikmiş oluyordu göz kapaklarımda. göz altım için memnun kaldım ama asıl nemlendirmem gerek bölge olan göz kapaklarımda hiç sevmedim. bir tüp bitirdim ve ikinciyi almayı düşünmüyorum.

1 kasım 2018 01:29

10. Kuru göz altlarıma uygun fiyatlı bir krem ararken bunu bulup denemek istedim. Yaklaşık altı aydır kullanıyorum ve beğendiğimi söyleyebilirim. Yapısı çok hafif resmen su gibi. Fiyatına göre oldukça iyi hatta 10 liraya almıştım etikette 20 görmüştüm. Bittikten sonra bioderma'nin göz altı kremini kullanmak istiyorum.

27 aralık 2018 15:24