yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (90)
  • oylar (22)
  • medya (6)

  90. Kendisi kullandığım ilk kapatıcıdır. Geçen yazın başında 01 numarasını 10 liraya almıştım. 

   Cildimde genel olarak örtmek istediğim morluklarım ya da izlerim yok, tek isteğim göz altımı biraz daha canlı gösterip yüzümle rengimi eşitlemesi. Bu istediğimi de verdi bitene kadar kullandım, yenisini almak üzere geçtiğimiz günlerde rossmana gittim ki bir de ne göreyim. Etiketinde 30₺ yazıyor. Herhangi bir kapatma işlemi göstermeyen kapatıcıya biçtikleri fiyat... Komik buldum. 

  Velhasıl, şööyle bir aydınlanma için 10₺ verilirdi ama hem absürt fiyat artışı nedeniyle hem de  yüzünüzde kapanmasını istediğiniz bölgeler varsa yo yo yo bakmayın bile. 

  9 mart 20:14

  89. Aynı serinin far bazını kullanıp çok mutlu olduğum için satın aldım bu ürünü. Göz altlarımda sorun yok, sadece aydınlatma ve renk eşitliği sağlamak için concealer kullanıyorum ve büyük bütçe ayırmak istemiyorum. Bu ürünün 01 numarasını satın aldım ve beklentimi tamamen karşıladı, çizgilere dolmaması ve yapısını beğendim. Uygun fiyatlı indirimde takip edilesi ürünlerden.

  14 eylül 2018 13:02 14 eylül 2018 13:43

  4

  88. bu yaz hafif bronzlaştığımdan elimdeki kapatıcıların renkleri yüzüme çok açık geliyordu. dolayısıyla ben de uygun fiyatlı bir kapatıcı arayışı içerisindeydim. rossman'dan 9,99 tl'ye 02 numarasını aldım. doğrusu fiyatı sebebiyle pek bir beklentim yoktu. ancak ben çok memnun kaldım. hafif bir yapısı var, hem göz altı için hem de ciltteki sivilceler söz konusu olduğunda günlük makyaj için (özellikle yaz aylarında) oldukça yeterli bir ürün bence. kapatıcılığı arttırılabiliyor. ayrıca göz altına ilk seferde yetersiz gelirse ikinci katı sürülebiliyor. ikinci katta çok hafif çizgilere doluyor ancak kapatıcılığı iyi oluyor. hem çok nemli değil hem de çok yoğun değil. tam kararında bir yapıya sahip. şu sıralar cildimi düzeltmeye yatırım yapıp, makyaj malzemelerine ödediğim parayı kısma peşindeyim. dolayısıyla f/p oranını çok beğendiğimden tekrar alabilirim. aynı zamanda gerçekten isminin hakkını vererek doğal bir kapatıcılık veriyor.

  4 eylül 2018 14:26 4 eylül 2018 14:29

  87. 03 numarısını kullandığım, eğer gözaltlarınızda aşırı renk eşitsizliği yoksa rahatça sadece bu ürünü sürüp çıkabileceğiniz concealer. Sadece öncesinde cildinizi iyi nemlendirmeniz işinize yarar çünkü pudra bitişli bir ürün

  1 eylül 2018 18:40

  86. Gözaltımdansa kızarıklık vs gördüğüm yerlere uyguladığım uygun fiyatlı kapatıcı. Genelde ten makyajı yapmıyorum ama cildim kötüyse bu kapatıcıyı sorunlu yerlere uyguluyorum pıt pıt diye. Gayet de kurtardığını düşünüyorum, mezuniyet makyajımda kullandım. Kıyas yapamayacağım çünkü kendisi tek kapatıcım olur ancak bir arkadaşıma yoğun kapatıcılık gerektiren bir concealer alacaktık, benimkini denedi ve aşırı güzel oldu ben alın derim. Ayrıca bilmeyenler için rival de loop hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka.

  22 ağustos 2018 00:51 19 ekim 2018 21:38

  85. Rossman indirminden aldığım, kıvamı harika olan ürün. Sabitlenmesi de iyi ama rengi çok iyi vermiyor sanki, biraz gri bırakıyor gibi. 2 kat sürmem gereken günler oluyor, onda da çok makyaj makyaj görünüyor. Çok tavsiye etmem.

  14 ağustos 2018 16:41

  5

  84. 01 numarasını bittikçe aldığım kapatıcıdır.göz altı morluklarım azımsanamayacak kadar vardır, bu concealer göz altımı gizleme konusunda oldukça başarılı.kalıcılığı çok iyi , tüm gün duruyor.çok uygun fiyatlı.çizgilere dolma yapmıyor ve uygulaması kolay.kokusu da asla kimseyi rahatsız etmeyecek cinsten.

  14 ağustos 2018 01:23

  83. Kardeşimin hevesle 01 numarasını aldığı, çizgilere dolan, garip bir şekilde güzel kokan, dağıtması zor kapatıcı. ben parmaklarımda ısıtarak uyguladığımda dağıtmakta zorlanmıyorum. gün içerisinde çizgilere doluyor ve uçup gidiyor gibi hissediyorum. sadece göz altlarımın beni çok rahatsız hissettirdiği günlerde çok az bir miktarini serçe parmaklarımda ısıtarak uyguluyorum birde sivilce izlerimin üzerine elimde kalanı uyguluyorum. ürüne karşı nötrüm, fiyatı diğerlerine nazaran uygun olmaya devam ederse almaya devam edebilirim diye düşünüyorum.

  13 ağustos 2018 19:58

  4

  82. 3 numarasından arada göz altlarıma ve bazen de çıkan sivilecelerime süre süre 3 kutu eskittiğim güzel kapatıcım. özellikle yararını yokluğunda fark ediyorum. bir de bazı süslüler kokusuna laf etmiş ama bence gayet güzel yani.

  1 ağustos 2018 23:14

  81. 01 numaralı olanına uzun bir süredir sahibim ancak elim asla gitmiyor. ürünün kapağını açtığım anda gelen yoğun koku bana direkt gözüme yanlış bir şey sürüyormuşum, kendime zarar veriyormuşum gibi bir his veriyor. kapatıcılığı ve renk açısından herhangi bir sorunu yok hatta başarılı diyebilirim fakat kıvamı ve kokusu beni kendisinden soğutmaya yetti maalesef ki. elimdeki ürünü de bitirebileceğimi zannetmiyorum.

  21 temmuz 2018 23:58