3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (89)
  • oylar (21)
  • medya (6)

89. Aynı serinin far bazını kullanıp çok mutlu olduğum için satın aldım bu ürünü. Göz altlarımda sorun yok, sadece aydınlatma ve renk eşitliği sağlamak için concealer kullanıyorum ve büyük bütçe ayırmak istemiyorum. Bu ürünün 01 numarasını satın aldım ve beklentimi tamamen karşıladı, çizgilere dolmaması ve yapısını beğendim. Uygun fiyatlı indirimde takip edilesi ürünlerden.

14 eylül 13:02 14 eylül 13:43

4

88. bu yaz hafif bronzlaştığımdan elimdeki kapatıcıların renkleri yüzüme çok açık geliyordu. dolayısıyla ben de uygun fiyatlı bir kapatıcı arayışı içerisindeydim. rossman'dan 9,99 tl'ye 02 numarasını aldım. doğrusu fiyatı sebebiyle pek bir beklentim yoktu. ancak ben çok memnun kaldım. hafif bir yapısı var, hem göz altı için hem de ciltteki sivilceler söz konusu olduğunda günlük makyaj için (özellikle yaz aylarında) oldukça yeterli bir ürün bence. kapatıcılığı arttırılabiliyor. ayrıca göz altına ilk seferde yetersiz gelirse ikinci katı sürülebiliyor. ikinci katta çok hafif çizgilere doluyor ancak kapatıcılığı iyi oluyor. hem çok nemli değil hem de çok yoğun değil. tam kararında bir yapıya sahip. şu sıralar cildimi düzeltmeye yatırım yapıp, makyaj malzemelerine ödediğim parayı kısma peşindeyim. dolayısıyla f/p oranını çok beğendiğimden tekrar alabilirim. aynı zamanda gerçekten isminin hakkını vererek doğal bir kapatıcılık veriyor.

4 eylül 14:26 4 eylül 14:29

87. 03 numarısını kullandığım, eğer gözaltlarınızda aşırı renk eşitsizliği yoksa rahatça sadece bu ürünü sürüp çıkabileceğiniz concealer. Sadece öncesinde cildinizi iyi nemlendirmeniz işinize yarar çünkü pudra bitişli bir ürün

1 eylül 18:40


86. Rossman indirminden aldığım, kıvamı harika olan ürün. Sabitlenmesi de iyi ama rengi çok iyi vermiyor sanki, biraz gri bırakıyor gibi. 2 kat sürmem gereken günler oluyor, onda da çok makyaj makyaj görünüyor. Çok tavsiye etmem.

14 ağustos 16:41

85. Kardeşimin hevesle 01 numarasını aldığı, çizgilere dolan, garip bir şekilde güzel kokan, dağıtması zor kapatıcı. ben parmaklarımda ısıtarak uyguladığımda dağıtmakta zorlanmıyorum. gün içerisinde çizgilere doluyor ve uçup gidiyor gibi hissediyorum. sadece göz altlarımın beni çok rahatsız hissettirdiği günlerde çok az bir miktarini serçe parmaklarımda ısıtarak uyguluyorum birde sivilce izlerimin üzerine elimde kalanı uyguluyorum. ürüne karşı nötrüm, fiyatı diğerlerine nazaran uygun olmaya devam ederse almaya devam edebilirim diye düşünüyorum.

13 ağustos 19:58

4

84. 3 numarasından arada göz altlarıma ve bazen de çıkan sivilecelerime süre süre 3 kutu eskittiğim güzel kapatıcım. özellikle yararını yokluğunda fark ediyorum. bir de bazı süslüler kokusuna laf etmiş ama bence gayet güzel yani.

1 ağustos 23:14

83. Bende de gözaltlarımı kapatmak yerine grileştirmek gibi bir işlev görmüş kapatıcı boşuna para vermeyin derim :(

27 haziran 01:59


2

82. sadece o an orada kullanmam lazimdi ben de en ucuz bu diye bunu almistim. maalesef daha da kullanmadim. benim goz altlarimi kapamak yerine grilestirdi ve cizgilere dolma yapti. kokusu da gercekten rahatsiz edici boyle eksi eksi kokuyor. 8.99 bile verilmeyecek bir urun...

26 haziran 18:13

4

81. Kapatıcılığını, kokusunu, aydınlatmasını sevdiğim bir ürün. (gizlinot: İlk kapatıcım olduğu için olabilir sanki, bana çok güvenmeyin :)) Kokusu cidden kötü değil yaa niye öyle demişler ki? Siz yine de satın alır almaz açın orda koklayın, kötüyse bozuk olabilir iade edersiniz.

26 haziran 18:06

80. Dönüp dolaşıp yine en iyisi olduğuna karar kıldığım göz altı kapatıcısıdır. Açık tenliler için büyük nimettir kendileri. Yalnız biraz bereketsiz mi ne.

13 haziran 21:21