3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (3)
  • medya (1)
4

3. Geçen gün indirimde gözüme çarptı, biraz kurcalayınca hoşuma gitti renkleri hem mat ve ufak bir palet arıyordum. Pigmentasyonu evet zayıf ama benim işime geliyor çünkü çok yoğun renkleri hem kendime yakıştırmıyorum hem de çıkarmak zor oluyor, gün içinde akıyor vs... günlük makyaj için basit bir şey arayanların işini görür bence.

18 mart 23:28

2

2. Kesinlikle ama kesinlikle vasat bir ürün. Aynı paraya alabileceğiniz çok daha güzel paletler var emin olabilirsiniz. Bir kere en koyu 3-4 renk haricinde göz kapağıma renk vermesini sağlayabildiğim bir far yok ki ben göz kapaklarım yağlı olduğu için her seferinde far bazı kullanan bir insanım. Ona rağmen renk elde edemiyorum. Ayrıca çok tozutuyor. Onun yerine rivel de young ın XXL paletleri pigmentasyon açısındamn bir nebze daha iyi. Makyaja yeni başlıyorsanız onu daha ucuza elde edebilirsiniz ve daha kullanışlı olacaktır.

13 şubat 08:10

1. 10 adet mat renkten oluşan mini far paleti. Bendeki 01 numaralı olan. Renkler krem ve kahvenin tonlarından oluşan oldukça kullanışlı renkler ama pigmentasyon oldukça zayıf. Gerçi ben farlari altına likit bi baz olmadan kullanmadığım için bu durumda pigmentasyon daha iyi olacaktir diye tahmin ediyorum. Diger yandan far uygulama konusunda cok başarılı olmadigim için pigmentasyonun cok güçlü olmaması benim yararima olacaktır zira avatarimdaki tatlı yaratığa benzemeye bi tık uzağım:))

ilgili medya:
1
12 şubat 23:00