yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (2)
  • medya (2)

  1. Drugstore'dan alınabilecek en uygun fiyatlı kapatıcı sanırım. Kapatması da daha pahalı muadilleri ile hemen hemen aynı (orta). Kokusunu hiç beğenmedim. Göz altımda kullanıyorum neyse ki. Yüzde elli indirimde 3 liraya almıştım. Bence bir şans verilebilir. Arkasında çevirme mekanizması var, oradan tanıyabilirsiniz.

  18 eylül 2014 22:41

  2. Rival de loop young kapatıcıdan ben de bahsetmek istiyorum :) Gerçekten gözaltına dolma yapmayan ve hoş bir aydınlık görüntü veren bir kapatıcı. Benim için tek eksiği gramajı. Hemen bitecek gibi duruyor :( Fiyatı da 5-6 TL kadar :) İkinci olarak Rival de loop markasının kapatıcısını da alayım dedim. Ve deneyince hayran kaldım. Kapatıcılığı yoğun ve pürüzsüz. Gerek fiyat gerek gramaj olarak çok beğendim :)

  21 ekim 2015 19:49

  3. Gözaltlarım sorunlu değil O yüzden kapatıcı mı değil mi bilmiyorum. Ama ben aydınlatıcı olarak kullanıyorum ve çok seviyorum. Herkesin aksine kokusu beni rahatsız etmiyor. Fiyatı indirimsiz 7 lira, zannediyorum ekim ayı katalogunda 5 lira idi. Yüzde 50 indirime girdiği dahi oluyor. Ben göz kapaklarıma da sürüyorum ne kadar sağlıklı ya da doğru bilmiyorum ama o beyaz görüntüyü çok seviyorum.

  Özetle: eğer sorunlu göz altlarına sahip değilseniz aydınlık görünüm için çok uygun fiyatlı ve başarılı bir ürün.

  9 kasım 2015 12:21 ed.30 kasım 2015 11:05


  4. ben bunu genelde göz kapağımı nötrlemek için kullanıyorum. ten rengi bir farla bu işlemi yaptığımda sanki göz kapağım pütür pütür yapay olmuş gibi gelirken böyle bir yol izlemeye karar verdim. mutlu mesut yaşıyoruz şimdi.

  zamanında 3 tl'ye almıştım diyip,saygılarımı sunup,çekiliyorum.

  29 kasım 2015 20:17

  5. kokusuna dayanamadığım için kullanmayı bıraktığım likit kapatıcı. fiyatı uygun, performansı kötü değil ama o ağır gülümsü kokusu...

  6 ocak 2016 20:31

  6. Geçtiğimiz sevgililer günü indiriminde rossmandan yaklaşık 4liraya aldım 3 numarasını. Ve açıp denedigimde sunu fark ettim. Bu kapatici (link: http://www.suslusozluk.net/b/rival-de-loop-natural-touch-concealer rival de loop natural touch concealerın) birebir aynısı?! Kokusu, yapısı aynı. Sadece bunda biraz daha az ürün var ve ucu fircali ama ürün aynı yani. İlginç*_*

  Incelememe gelirsem, gayet guzel bir kapatici. En azindan benim cizgilerime dolmuyor, kapatiyor+aydinlatiyor. Koku hassasiyetiniz yoksa -ki oldukca agir parfumlu bir kokusu var- denemelisiniz bence *_*

  17 şubat 2016 23:03

  7. Birkaç blogda çok övgüyle bahsedilince alayim zaten ucuz dedim. Hiç hiiiiç memnun kalmadim neden mi:

  Gözaltılarımı inanilmaz kuruttu.

  Hafif bir aydinlatma dışında bir işe yaramadi.

  Sürdükten 1-2 saat sonra cakey bir görüntü ortaya çıkıyor.

  Yapısı çok yoğun bence sürerken de rahatça dağılmıyor.

  Bir daha asla diyorum.

  18 şubat 2016 20:21


  8. Ohom ohom. Hem uygun fiyatlı hem çok başarılı bir kapatıcıdır kendileri.

  Göz altlarımda çok morluğum yoktur lakin döneme göre kararmaya meğilliler. O günler için müthiş bir kapatıcı olduğuna kalıbımı basabilirim. Nyc'nin pudrasıyla sabitliyorum ve gün sonuna doğru çizgilere dolmaya başlıyor. Ki benim göz altlarımda (gerçekten büyük göz altı torbalarına ve geniş çizgilere sahibim) bu kadar duruyorsa, pürüzsüz gözaltlarında gerçekten güzel duracaktır. Kapatıcı olsun, ama ince olsun diyorsanız bence size göre bir ürün. Deneyin derim. Fiyatı zaten döner ayran fiyatıyla eş değer. Tavsiye ederim. :)

  14 mart 2016 20:39

  9. geçen bayram indiriminde almıştım. ürünü çok beğendim. rimmel london true match likit kapatıcı ile kıyasladığımda bu ürünün performanısını daha çok beğendim. hem aydınlatıyor hem de o kapatıcıya göre bunun örtücülüğü de fazla. üstelik ürünü bayram indiriminde sadecer 4.5tlye aldım. tek kötü yanı çabuk bitiyor olması. sadece 1 aydır her gün kullanıyorum ve bitmek üzere. 03 caramel rengini kullanıyorum. bitince kesinlikle tekrar alıcam. hatta birkaç tane alırım sanırım.

  11 ağustos 2016 16:54

  10. İndirimsiz 10₺ gibi bir fiyata sahip. Kokusu hiçte güzel değil. Kapatıcılığından yana çok başarılı, bu fiyata mükemmel bir ürün. 3 farklı ton seçeneği bulunuyor. 01 numarasını kullanıyorum. 2 numarası pembe alt tonlu, 3 numarası sarı alt tonlu. 1 numarası ise daha beyaz olanıydı aralarından.

  Alınır, kullanılır 10/9✋

  6 eylül 2016 03:42