0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (0)
  • medya (3)

8. Gel look serisinden mor yansımalı mavi bir renk olan 07 blue lagoon rengine sahibim. 3 kat uygulamama rağmen ışığa tutunca hala tırnaklarımın arkasından dalga dalga bir görüntü oluyor. Mor yansımaları da pek alamıyorum, belki yarı aydınlık bir ortamda. Sürümü kolaydı 1 yıllık olmasına rağmen beni zorlamadı. Ama hem 2 katla 3 kat arasında pek bir fark olmadı örtücülük açısından hem de şimdi bakıyorum da tek kat dalga dalga yapmadan sürseymişim bu 3 kat halinden daha güzel duruyordu bence. Başka ojelerin üzerine sürüp tektar şans vereceğim durus açısından.

ilgili medya:
1
13 eylül 18:52

7. Bu ojeyi sürerken bayılıyorum ince yapılı,sulu 3 katta en iyi rengi veriyor ancak kalıcılık çok az yani elim fazla o gün suda olsun hemen bir kalıp ayrılıyor resmen. Ben pastel ve note ojelerinde böyle görmediğim için kalıcılığını beğenmiyorum ancak cidden hızlı kuruyor. Bir daha gidip almadım çünkü kalıcılık önemli.

11 mayıs 09:28

6. rossmanndan blue lagoon rengini aldığım oje. tek kat sürünce bile rengini veriyor ama iki kat sürünce morla mavi arası bir renk veriyor tam olarak. yapı olarak da güzel buldum 2-3 gün bozulmadan ve solmadan tırnağımda kaldı <3

12 mart 16:59


5. cookie style olanı severek kullanıyorum sanırım farklı ojelerini almaya devam edeceğim.

6 mart 2017 20:53

4. Nail hardeneri tam bir facia üzerine oje sürdüğünüzde 1 saat sonra uçlardan soyulmaya başlıyor kesinlikle ojeyi tırnakta tutmuyor. Cila olarak kullanayım ziyan olmasın dedim ama yine aynı şeyi yaptı. Canım kalyon.

21 eylül 2016 15:53 23 eylül 2016 00:13

3. ben de geçen gün (no:25)fantasia rengini aldım. değişik bir renk ojem olsun istedim. bu duo chrome ojeleri başkalarında görünce bayılıyordum çünkü. fiyatına bakmadan aldım 1 liraymış şaşırdım da. daha çok altın bakır yansır diye düşünüyordum ama bildiğiniz %90 yeşil yansıyor. arattığınızda görsellerinde de görebilirsiniz.(gizlinot: ben nette araştırmamıştım ) haliyle benim uzun ve geniş tırnaklarıma sürünce yaratık eliymiş gibi durdu :( sanırım hiç bi zaman kullanamayacağım. kalıcılığını bilemem hemen çıkardım ama kapatıcılığı tek katta gayet iyi.

7 aralık 2015 15:16

2. aşık olduğum oje. mecidiyeköy rossmann'da dolanırken ben burdayım diye gözüme çarpan (no:25) fantasia rengini az evvel sürdüm ve dakikasında kurudu. fırçası çok güzel, hafif kalın ve yassı. tek katta şişedeki rengi veriyor kesinlikle. kalıcılığı hakkında henüz yorum yapamıyorum, ben bu sarı-yeşil-mavi sürüngen rengini frp'ci zihniyetime çok yakıştırdığım için aldım. ama en kısa zamanda (no:26) magic dream rengine de sahip olmak istiyorum ki o da nebula bulutu gibi bir şey, çok sevdim.

bu arada fiyatı 3 lira. 9 ml'lik şişelerde satılıyor ve 24 ay ömür biçmişler. bakacağız.

edit: söylemeyi unutmuşum süslüler, sürerken dikkatli olmak gerekiyor çünkü çizgi çizgi olmaya çok meyilli bir oje ki sürdükten sonra da görüntüsü biraz çizgili oluyor.

27 eylül 2015 19:48 27 eylül 2015 19:51


1. şu an tırnaklarımda olan ve beni sinir eden oje. bu markanın sarı-pembe duo crome, metalik bir ojesini aldım hevesle. flormar base cote üstüne iki ince kat sürdüm. rengi, yapısı, fırçası harika. cıvıl cıvıl gerçekten tam genç işi, tam yazlık bir oje. yalnız pastel quick dry solution kullanmama rağmen bir türlü kurumadı. bir saat bekledikten sonra etrafı toplamaya başladım. bir baktım oje sıyrılmış. neyse dedim hayatıma devam ettim. 3 saatin sonunda oje hala sıyrılıyor, üstelik uçlardan da silinmeye başlamış. top coat sürseydim daha dayanıklı olurdu diyeceğim ama 3 saat içinde silinmek nedir? allıklar, farlar bile daha uzun dayanıyor. ayrıca bir de top coat sürsem hiç kurumazdı herhalde. rengini çok sevsem de olmamış, ben aldım siz almayın.

27 haziran 2015 17:00