5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (2)
  • medya (3)
5

5. Bir kaç ay önce sevgili (yazar: Merioncu) önermişti soru cevap aparatında, önerdiği sırada hangi rossmann' a baktıysam bulamadım. Dün şans eseri karşıma çıkınca hemen alayım dedim çünkü hala akan maskaralarla başım dertteydi. geçmiş zaman kullanıyorum çünkü bu baz sayesinde böyle bir sorunum kalmayacak gibi duruyor.

Bugün deneyimleme şansım oldu ürünü. Fırçası alışık olduğum fırçalardan biraz farklı. Görünce dedim ki "allaaaah zaten 10 tane kirpiğim var hepsini birbirine yapıştırır bu" ama öyle olmadı. Bazı sürdükten sonra inanılmaz akan ama tek tek tarayıp ayıran (gbkz: l'oreal volume million lashes maskara)'nın extra black versiyonunu sürdüm. Normalde 2-3 kat geçiyorum ben masmaraları ama bu sefer tek katta gerçekten daha kalın ve daha yoğun kirpik görünümünü elde ettim. İnanılmaz uzattı diyemem ama uzattığını da düşünüyorum bir miktar, bir de maskaranın siyahlığını daha da ortaya çıkarttı.

8 saat sonunda göz altlarıma akma, bulaşma görmedim ki yaşadığım yer gerçekten sıcak ve nemli. Bir de üzerine yemek yaptım, dışarı çıktım.

Çok övdüm bu bazı ama ciddi anlamda memnun kaldım. Belki bir eksisi olabilir, göz altlarımda minik dökülmeler gördüm ama bu üründen mi kaynaklı bilmiyorum. Gözlemleyeceğim.

Fiyatı da 10-15tl arasındaydı. (gizlinot: Daha iyisi şamda kayısı)

Gözlem sonrası gelen edit: siyah minik dökülmeler bu üründen kaynaklanıyor ama zırıl zırıl akan maskaramın akmasına tamamen durdurduğu için durmak yok yola devam. Zaten uzun saatler sonunda yaşıyorum bu dökülme sorununu.

21 temmuz 00:21 12 ağustos 20:44

4. Gerçekten harika bir ürün. Yapısından memnun kalmadığınız maskaraları zamk gibi yapıştırıyor kirpiğe. Hacim vaadi olmayan maskaraları ise bu bazın üstüne sürdüğünüzde gayet hacimli gösteriyor kirpikleri. Fakat hacim verme yeteneğinden çok uzatma etkisine vuruldum bu bazın. Kıvırma etkisini pek gözlemlemedim.

13 temmuz 18:10

3. merve özkaynak'a teşekkür sebebim. daha önce bu tarz bir baz kullanmamıştım bana gereksiz geliyordu, o yüzden muadilleriyle karşılaştırma yapamayacağım. bu ürünü de uygun fiyatı sebebiyle denemek istedim. bu ürünü, yıllarca kullandığım maskaralarla deneyince şok oluyorum. topaklanma ve kirpiklerimde ağırlık yapan maskarayı bile güzelleştirdi bu ürün. Kirpikleri doğal bir görünümle uzatıyor.

13 haziran 16:50


2. keramet maskarada değil bu bazda! eğer etkisinden memnun olmadığınız, sıradan olduğunu düşünüp para verdiğinize üzüldüğünüz bir maskaranız varsa bu mucize ürünle bitirebilirsiniz, etkisini 5' e katlıyor abartısız. ama gözün körolmasın Merve Özkaynak ! meşhur ettin bu bazı, şimdi koca İzmir'de bir rossmanda bile bulamıyoruz

10 mart 18:27 10 mart 21:43

1. Merve özkaynak'ta görüp almıştım. Kirpiklerimi çok güzel uzattı ve Waterproof maskara sürmediğim halde gün içinde hiç düşmedi kirpiklerim. Sürdüğüm maskara topaklanmadı, akmadı, dökülmedi. Kısacası Ben etkisini çok beğendim. (gizlinot: Fiyatı da 13 tl)

23 ekim 2017 12:11