girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (1)

4. Likit ruj altında lipalmdan daha çok nem veriyor.

Paketi çok şirin.

İçindeki ürün çok işlevsel.

Fiyatı uygun.

Kullanıp memnun olmayan yok

18 şubat 16:42

3. "süslülerin satın aldıkları son kozmetik ürünü" başlığı altında sanki bir tek bende varmışcasına heyecanla bahsettiğim araştırınca Türkiye'de de olduğunu gördüğüm, hem sevindiğim hem de benden önce keşfedilmesinin verdiği bir burukluk olduğunu itiraf etmem gerek. alın süslüler, berlin'in ayazında dudaklarımı nemlendirmiş, güzel tadı olan, tatlış mı tatlış bir ürün. pişman olmazsınız.

18 aralık 2017 12:36

2. Çok az miktarda bu yağdan sürüp biraz bekleyip üstüne mat likit ruj sürünce çok güzel oluyor. Nemli ve mat duran bir dudak :)

Ayrıca o güzelim şişesi için bile alınır.10 liraya almıştım birkaç ay önce.

29 ekim 2017 16:09


1. Rossmanlarda satılan rival de young markasının dudak bakım yağı. Bir kaç haftadır burun tıkanıklığı nedeniyle ağzım açık uyuyorum. Üstüne rüzgarda eklenince dudaklarım kurumak demeyelim adeta tersine döndü. Kabardı, kabuklandı. Elimdeki blistexi bulamayınca (gbkz: ruby kisses pot o'miracle lip revitalizer) ı kullandım ama ı ıh. Tamam gece bolca sürünce kısa süreliğine toparlayıp nem veriyor ama gün içinde katman katman süremediğim için akşama kadar eski haline geliyor. Birde ben bunun bir kısmını yiyip yuttuğum için içim rahat etmedi. Biraz masamı kurcalayınca yazın alıp kullanmadığım (gbkz: rival de young vitamin lip oil) i buldum. Ve Bingo! Gece sürdüğüm zaman sabaha kadar bakımlı, dolgun dudaklar. Farkında olmadan yıllardır aradığım dudakları bu yağ verdi. Gündüzde kullanıyorum kuruduğunu hissedince. Biraz emildikten sonra o yağ yağ görünüm gidiyor yerine yapış yapış olmayan bir lipgloss görünümü kalıyor. Şişeside çok tatlı. İçinde kuru çiçekler yüzüyor. Görsel ekliyorum. Eğer aradığınız hem bolca nem ve dolgunduk hemde yapış yapış olmayan lipgloss ise kesinlikle öneririm.

ilgili medya:
1
28 ekim 2017 10:38 29 ekim 2017 10:25