yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (243)
  • oylar (61)
  • medya (2)
  3

  243. ben de bir süre tonik olarak kullandım. kokusu öyle kutsanmış bir gül kokusu değil. o yüzden rahatsız etmiyor. ama herhangi bir etkisi olmadı. temiz bir his de bırakmadı.

  sonuç olarak, kendisini güllaca (gizlinot: aka. sütlü peçete) akıta akıta bitirdik. belki normal/kuru ciltler için idealdir. ama akneli ciltler için bir çözüm yöntemi değil.

  29 mayıs 13:18

  2

  242. Ben bu gül suyunun kötü olduğunu (bkz: Otacı gül kürü)'nu kullanınca anladım. Belki yıllarca kullanmışımdır hiç bir faydasını görmedim sıfır yani. Ne zamanki kullandığım markayı değiştirdim gül suyunun bir işe yaradığını anladım. Hatta bir ara annemle kendimiz gül suyu yaptık o da çok faydalıydı cildime yağlandırmadan bir ışıltı verdi.

  Kısacası bunu tavsiye etmiyorum, yapabiliyorsanız kendiniz yapın yoksa Otacı

  Edit:imla

  29 mayıs 11:09 29 mayıs 11:11

  241. yüzümü yakan gül suyu. başlarda sevmiştim etkilerini ama sonra her sürüşümde kızarmaya başladım. o kızarıklığın da iyi bir şey olduğunu cildimin yenilendiğini düşündüm. nasıl bir mantıksa bilemiyorum. kıpkırmızı olana kadar sürdüm. cildime o kadar zarar vermişim ki hala toplayamadım. hassas ciltler bu gül suyundan uzak durmalı. ben ettim siz etmeyin.

  18 mayıs 02:57


  240. Bu ürünü severek kullanıyorum. Çoğu nemlendiricinin fayda etmediği kuru cildime etki etti. Bazen her gün bazen iki günde bir sürüyorum

  17 mayıs 21:34 25 mayıs 21:41

  3

  239. Karma cildimde sivilceye neden olmuş ürün. Tonik olarak kullandım bir süre ancak ağrılı, deri altı sivilceler bastı suratımı. Tekrar satın almam.

  5 mayıs 01:56

  5

  238. en sevdiğim gül suyu markası. çok güzel yumuşak aynı zamanda temiz bir his veriyor. sabahları yüzüme su çarptıktan sonra pamuğa dökerek yüzümü siliyorum, gözeneklerim var ama ufaklar ve bence gözeneklere de etkisi var temiz sıkı tutmak açısından. benim için en güzel özelliği eşimin yanağımı öperken kokusunu alması ama herkes gül kokusu sevmiyor ve rosense gül suyu parfümsüz tam bahçeden koparıp suya koyduğunuzda yayılan gül kokusuna sahip bu kokuyu seviyorsanız kesinlikle alın doğal ve uygun fiyatlı bir tonik

  5 mayıs 01:41

  5

  237. Geçen yaz almanya'da rossmann'da da satıldığını görmüştüm. Bizde şu an 34,5 liraya satılan ürünün orada (link: https://www.rossmann.de/de/pflege-und-duft-rosense-rosenwasser/p/8693347001681 13,99€’ya) satılması şaşırttı, tl'ye çevirince neredeyse bizdekinin üç katı oluyor ki aynı fiyatlara birçok güzel markanın serum, krem vs alınabiliyor almanya'da. Belki bu fiyatlardan dolayı çok satılmıyor olabilir almanya'da, sonuçta bu fiyatlara çok daha maliyetli (hem hammadde hem de ar-ge olarak) tonik alınabilir. Yine de attığım linkte gülsuyuna yüksek oy verilmiş, iyi yorumlar yapılmış. 

  5 mayıs 01:08


  5

  236.  gül suyu temizleyici değildir. Cildi temizledikten sonra tonik gibi uygulanmalıdır. En sevdiğim gül suyu markasıdır. Gulsha markasını henüz denemedim. Bir gül suyu için abartı bir fiyat gibi geldi. Bir gün meraktan deneyeceğim sanırım ama merak ettirecek kadar bir yorumla da karşılaşmadığım için henüz hiç alma girişimim olmadı. Ben  gül suyunda yazın verdiği ferah etkiyi seviyorum. Fıs fıs şişesine doldurduğum %100 gül suyunu fıslatıyorum ve ferahlatıyor. Hatta sanki gözenekleri de bi miktar daraltıyor gibi geliyor bana. Fakat hiç bir ürün gözenekleri daraltmazmış sadece öyle bir etki yaratabilirmiş. Demekki o etkiyi yaratabiliyor. Tabi ki aha,bha tonikleri gibi bir etki beklemeyin. Ama ben ferahlatmasını ve cildime verdiği taze ifadeyi seviyorum. 

  21 nisan 01:16

  1

  235. Çoğu kişi hakkında o kadar olumlu şeyler yazmış ki ben de şu karantina günlerinde doğal hayata geçiş yapayım diyerek temizleyici olarak kullandığım Bioderma Sensibio H2O yerine bunu kullanayım dedim. Yüzüm resmen pul pul aşırı sert oldu. Bana asla yaramadı. Kenara koydum duruyor öyle.

  21 nisan 00:46

  234. Bir aralar bittikçe alıp kullandığım kalitesinden de memnun öldüğüm bir gül suyu markası. Başka bir markanınkini denemedim açıkçası bu yüzden kıyas yapamam fakat yorum yapabilirim sanırım . Kokusu kötü değil, buzdolabında tutuyorum yazın serin serin kullanıyorum. Ben pamuğa biraz döküp yüzüme sürüyorum veya bazen fıs fıslı şişelere koyup arada ihtiyaç duydukça kullanıyorum iyi geliyor. Uzun vadede çok da bir yararını görmedim açıkçası sadece cildi temizliyor ve bir miktar yumuşaklık veriyor makyajımı sildikten sonra da bi pamuğa döküp üstünden gül suyu ile geçiyorum o zaman iyice temizlendiğinden emin bir şekilde içim rahat oluyor.

  7 nisan 18:11