girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

1. çok hafif kokusu olan,şeffaf,cildimi hiç yormayan çok güzel bir temizleyici. ne alırsam alayim dönüp bu ürüne geliyorum yine. cildimi yormaması ve gerçekten temizlemesi benim için en önemli etken.

24 eylül 2017 11:19

2. HENÜZ ÇOK YENİ KULLANMAKTAYIM Bİ DEĞİŞİKLİK OLSUN İSTEDİM. CİLDİMİ HALDUR HULDUR TEMİZLEYEMİYORUM. HASSAS KIZARMAYA MEYİLLİ BİR CİLDİM VAR. BU BENCE TAM O TARZ CİLTLER İÇİN SAKİN BİR TEMİZLEME JELİ. SİVİLCE YAPAR YAPMAZ BİLEMEM HENÜZ ÇOK YENİYİM. AMA ROSENSE GÜL SUYUYLA CİDDEN AŞK YAŞIYORUM GÜL SUYU ALMAYA GİRDİM BUNA DA GÖZÜM İLİŞTİ. ŞEFFAF YAPIDA HAFİF RAHATSIZ ETMEYECEK BİR KOKUSU VAR. YANMA VS YAPMADI BENDE HASSAS OLMAMA RAĞMEN. FİYATI DA OLDUKÇA UYGUNDU. 10 TL GİBİ BİR FİYATA ALDIM BEN. SALT TEMİZLEME İHTİYACI OLAN SÜSLÜLER BAKABİLİR.

8 ekim 11:59

3. Köpüğüyle birlikte almıştım. Ondan ne kadar memnun kaldıysam bundan o kadar nefret ettim. Yanağımda, çenemde ve alnımda sivilceler çıkardı bu haysiyetsiz, şeref yoksunu jel. Aslında benim hatam. Neden bu kadar yoğun parfüm kokan bir ürünü bebeksi sıfatıma uygularım ki!? Amaan sabah sabah nasıl tadım kaçtı, nasıl üzgünüm anlatamam... 

20 ekim 09:11