yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (103)
  • medya (0)

  103. Aynı şubede aynı davranışa üç kere denk gelince haklarında şikayet maili yazdım buraya da not düşmek istedim.anlamlı bir dönüş olursa editleyeceğim.

  Çalışanlar birbiriyle kavga ediyor.kâh imalı homurtular ve bakışlar kâh gerçekten bağırmak. (gizlinot: Merve hanıım şu müşteriye bak dedim sana şeklinde)

  Diğer iki gidişimde de kavgayı kaçırmışım kavga sonrası kritiklere yetişmişim (gizlinot: swh) o öyle dedi bu böyle dedi sen bak ben onu napıyorum stok kasa günü gelince...

  Tamam hadi ürünleri bilmek zorunda değiller,hadi ilgili güleryüzlü olmak zorunda da değiller.ama nerede olursa olsun iş bu be kardeşim iş!

  24 nisan 14:58

  102. En son Ankara Kentpark mağazasında kasada küçük insan sevimli bir kadın çalışıyordu, bir güzellik mağazasını geçtim daha önce hiçbir mağazada çalışan küçük insan görmemiştim, ilk kez görünce de acayip sevindim. Rossman bu incelik ile bir adım öndedir her zaman benim için (aslında incelik değil olması gereken bir şey bu elbette ama günümüzde engelli insanların çalışması hala büyük bir tabu gibi), diğer mağazaların çalışanları kadar sık boğaz da etmiyor çalışanları.

  21 mart 23:24

  101. gezinirken yanımda dikilmelerinin hoşuma gitmediği mağaza çalışanları.

  21 mart 09:49

  100. Taze taze yaşadığım olayı paylaşmak istiyorum.

  Metrocity şubEsinde Bugün catrice maskaralara bakıyordum. dışlarında kıl tipi görünmediği için çalışana sordum şu hangi özellikte üzerinde yazmıyor biliyor musunuz diye çünkü tester yoktu. Standdan kaptığı Ambalajlı (?) ürünü çat diye açtı ve bana gösterdi -ben durun napıyorsunuz diyemeden-. Sonrasında dediği daha da trajikomik:

  Merak etmeyin ya biz bunları yine bantlıyoruz (gizlinot: Wtf??) 

  Bu cehalet karşısında sadece hım diyebildim ve koşarak uzaklaştım. Sonra rdl standına gittim, kaş maskarasını alacaktım. Dört tane ürün vardı ve ikisi tekrar bantlanmıştı ki üzerine yine alarmını yapıştırmışlar. Bunu ben dikkatle inceleyerek fark ettim. E yuh yani.

  Bir kişi üzerinden genelleme yapmak bu zamana kadar denk geldiğim o kadar tatlı çalışanına haksızlık olur fakat bu kadar basit bir kuralı bile çalışanına öğretmeyen rossmann... bilemiyorum.

  20 mart 19:34

  99. Bahçeli rossmann’dan birşeyler aldık ödemeyi yaptık. Tam çıkıyoruz alarmlar öttü. Sonra bizi içeri aldılar ama alarmlar susmuyor. Kasiyer kız önce poşettekilere baktı alarm mı kaldı diye. Bulamayınca çantaları açtırdı. Yine birşey yok. Biz panik olduk tabi. Sonra daha kıdemli birini aradı. Adam geldi. Gelir gelmez farketti. Çıkışın ordaki alarmın yanına birisi alışveriş sepetini bırakıp gitmiş, ondan ötmüş o kadar. Biz o panikle farkedemedik, çalışan kız da fark edemedi. Bu da böyle bir anımdır.

  6 şubat 12:06

  98. dün oradaydım, bir takım stresli anlara şahit oldum paylaşmak isterim. yorumunu size bırakıyorum.

  bir müşteri karısının aldığı kremin kapağı bozuk diye yeni kapak istemeye gelmiş, kızcağız kapağı verdi devamında şu tarz bir dialog ortaya çıktı:

  + bu bunun kapağı mı" (müşteri)

  - pardon?! hı, evet

  + anladınız değil mi beni, bununla bu aynı ürün mü diye soruyorum?

  - anladım, bu ürünün kapağını aldınız zaten bir sorun olmaz, bende bunu içeri götüreceğim

  + hanımefendi!! elma ile elma mı diye soruyorum bu ürünle bu aynı mı

  - evet beyefendi aynı ürün kapağını aldınız zaten

  + off çok çalışmaktan aklınız bulanmış sizin bir şey anlamadınız ( dedi ve hışımla mağazadan çıktı)

  5 şubat 12:08

  97. şişlide birden fazla şube var ama benim düzenli gittiğim merkez diye geçiyor sanırım. neredeyse 3 yıldır hep o şubeye gidiyorum tüm çalışanlardan gayet memnunum. ne kasada bir sorun çıktı şimdiye kadar ne de ürün sorduğumda vs. her gittiğimde de gülüşüp şakalaşıyoruz.

  5 şubat 00:31

  96. şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmamıştım ta ki forum istanbul mağazasında çalışan siyahlı hanımefendiye (marka çalışanı olduğunu öğrendim) kadar. ben kendi halimde geziniyordum ta ki maybelline standından fit me kapatıcı alana kadar. Kendisi kapatıcının bana uygun olmadığını + gözaltlarımda yağ bezesi oluşumunun başladığını ve olduğunu söyledi. sen nasıl 5 metre öteden olmayan yağ bezesini gördün? teşekkürler dediğimde yüzünde garip bir ifade ile geri çekilmesi de cabası. bunun üzerine “benim gözüm bozuk allah allah ben mi görmüyorum.”  diyerek cildiyecime gittiğimde kendisi tarafından da olmadığı onaylandı. ay allahım ürün satacak diye uydurduğu yalana bakar mısın? 

  4 şubat 16:44

  95. Düzenli olarak viaport avm içerisindekine gidiyorum 2 yıldır. Hiç sıkıntılı hallerini görmedim. Karışan da olmadı. Hatta biraz ilgisizler bile diyebilirim. Son gittiğimde kasadaki beyefendi biraz daha ilgili ve karşılaması hoştu.

  Bundan önce en çok üsküdar ve mecidiyeköy şubelerine giderdim. Orada da hiç problem yaşamadım. Genelde kendi halinde işlerini halleden çalışanlar denk geldi bana.

  4 şubat 14:18

  94. girdiğim hiçbir rossmann da (6-7 farklı magaza) hiç kötü bir çalışana denk gelmedim. Ayrıca kozmetik anlamında bilgili bir çalışana da denk gelmedim. Ürün hakkında detay birşey sorduğunda takılıp kalıyorlar ama genel anlamda ilgili ve düzgün insanlar diyebilirim. Hiç rahatsız olmadım alışveriş yaparken.

  4 şubat 13:20