girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (705)
  • medya (16)

705. Nedense bu indirimini pek sevemedim. Duş jelleri 3.99 du şimdi indirimli hali 7 TL olmuş. Kur farkına direnemedi. Keşke önceden alıp kenara koysaydim.

11 ağustos 13:50

704. Ürünlerini kurdan çevirdeniz de almanyadakinr göre bariz pahalı satan mağaza. Yine de isana ve alterra markasının saç ürünlerini alıyorum arada ama daha da zamlanırsa artık indirimlerde görüşürüz kendileriyle.

10 ağustos 00:30

703. Fiyat artış hızına yetişemediğim mağazadır.

Bundan sonrası ilgilili olmayanlar için sıkıcı olabilir uyarayım :)

Hyrdo booster jel nemlendirici 18'di 20 oldu 6 gün arayla 20 liradan 23 e çıktı. Görsel olarak da ekledim.

Bunun Hydro Booster 24h Creme-Gel 50 ml olan versiyonu ise Almanya'da 2,19 euro burda 25 lira. Tamam euro arttı yol masrafı vs.de var aynı fiyat olması beklenemez ama Türk lirası karşılığının iki katına satılması da fazla yani. Artık kayda değer indirim olmadıkça tercih etmeyi düşünmüyorum. Ki zaten gidenler bilir, indirim dönemlerinde kendi ürünlerinde pek de indirim yapmıyorlar.

Yine yüz maskesi beş liradan yediye sonra dokuz liraya çıktı. Almanya mağazasında ise 0.40 euro. (Fiyatları hem ordaki arkadaşımdan öğrendim hem sitesinde öyle)

ilgili medya:
2
10 ağustos 00:26 10 ağustos 00:38


702. Erkek arkadaşım tam bir alışveriş özürlü olmasına rağmen burada kendini kaybediyor. Ben rahat rahat alışverişimi yaparken o da oyalanabiliyor. Hatta bi kaç kere de annesiyle beraber gittik herkesin bakabileceği kısımlar var. Örneğin kendi markası domol galiba temizlik ürünlerinin bazılarını denedim ve beğendim. Deterjan vs kısmı oldukça kapsamlı. Cilt bakım ürünleri çok uygun ve çoğu güzel ürünler. 

4 ağustos 14:59

701. Muhakkak daha önce yazılmıştır ama ben de sadece rossmann’da bulabileceğimiz efsanevi ürünleri yazmak istiyorum:

-domol fırın temizleyici: Harika bir ürün. Çıkaramadığı yağ lekesi yok. Ben mutfak dolabımın bir köşesinde denedim kabarma olmadığını görünce şimdi mutfak dolap kapaklarımı da bununla siliyorum. 

-domol sirkeli temizleyici: içeriği temiz ve üstelik etkili. Parke temizliğinde kullanıyorum. 

-domol cam mendilleri: tam bir dar zaman ürünü. Ani durumlarda camı, aynayı hop siliyorum. Tek hamlede iş bitiriyor. 

-domol tuvalet spreyi: dışarıda kullanım için ideal. 

-isana e vitamini kapsülü: yoğun nemlendirme sağlıyor, kolay emiliyor. 

-isana yüz temizleme jeli

-rdl göz kalemleri

-alterra roll on

-isana pamuk 

-domol tuvalet temizleyici 

-domol tuvalet kokusu

-domol koltuk ve halı temizleme spreyi

-domol duşakabin temizleyici 

Sanırım ben bu listeye eklemeler yapacağım :) 

4 ağustos 11:21

700. Bi ara kapanma saatine yakın rimel bakıyordum. Girişimden 2-3 dakika sonra içerdeyken ışıkları kapattılar ki hala çalışanlar vardı. Daha önce kapatıyoruz diyen mağazalara rastlamıştım ama ışıkları kapatıp çıkarmaya çalışanları ilk defa gördüm. Komik bi andı 

3 ağustos 23:26

699. Tek saçma hareketleri antalyadaki üç şubelerinin de birbirlerine 100 metre yakınlıkta olması olabilir ama faydası da oluyor genelde birşey aradığımda ilk girdiğim mağazada kesin bulamadığım için 2.veya 3.ye gitmek için pek yorulmuyorum. Onun dışında uygun fiyatlarıyla gönlümü fetheden mağazadır

2 ağustos 23:59


698. Fırın temizleyicisi ,microfiber temizlik bezleri, tekstil ferahatlatıcı spreyi, rdy banana powderı en favorilerim. Leke çıkarıcı spreyi çok başarılı özellikle. İndirim zamanları kendi markalarında genellikle ikinciye %50 kampanyası yapıyorlar. O dönemlerde mutlaka uğranmalı.

2 ağustos 18:27 2 ağustos 19:24

697. Yaklaşık 4-5 ay önce gebze center'daki şubesinden essence'in far bazını ve birkaç ürün daha almıştım. Kasiyer ürünleri okuturken arkamda sırada bekleyen kadın " yalnız bu ürün stantta 12.90 olarak gözüküyor " dedi. Durup kadına baktığımda far bazından bahsettiğini gördüm (gizlinot: Kasada 14.90 olarak geçmişti) . Yanımıza bir çalışan geldi ve üçümüz beraber ürünün fiyatına bakmaya gittik (gizlinot: Ben fiyatına dikkat etmeden almıştım) . Stantta 12.90 yazıyordu. Kasiyerin yanına gittik ve bizimle gelen çalışan bana 2₺ ödeme yapılması gerektiğini söyledi. Bizi soyup soğana çevirmeye çalışan mağazalara artık alışkın olduğum için zaten yapılması gereken bu hareket yapıldığında çok sevindim. Çıkarken de olayı fark eden kadına teşekkür ettim, o olmasaydı belki kimse fark etmeyecekti ve benden 2₺ fazla alınacaktı. (gizlinot: Ben parasında değilim isterse 10 kuruş fazla alsınlar, bu yapılan hırsızlıktır)

Onun dışında gerek kendisine ait markalar olsun, gerek sürekli peşinizde dolanmayan ama ihtiyaç anında hemen yardımcı olan çalışanlar olsun her zaman ilk tercihim rossmann'dır. İçerisi o kadar ferah ki girdiğimde sabaha kadar çıkmak istemiyorum.

Seviyorum seni rossmann.

2 ağustos 11:54

696. hala mall of istanbul'da açılmayan mağaza.

2 ağustos 08:33