girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (750)
  • medya (19)

750. dün rival de loop standına bakma şansım oldu, ojeler 14.90'dan 8.90'a inmiş sanırım (gizlinot: fiyatlarda birer liralık değişim olabilir hatırlayamıyorum), bilirsiniz bu markaların fiyatları marka tarafından stand dekoruna basılıp yollanır ama benim baktığım standda sonradan yapıştırılmış etiketler vardı. etiketi kaldırıp baktığımda ojelerin gerçek fiyatları 9.90'dı zaten. ben de bu mükemmel ve eşsiz indirime tepkisiz kalamadım ve arkamı dödüğüm gibi standdan uzaklaştım. ayrıca kocaman indirim etiketi yapıştırırlar ama bu indirim sadece tek bir renk seçeneğinde geçerli olur, alışveriş yaparken dikkatli olmak lazım çünkü kasada indirimli fiyattan talep etme hakkınız da olmuyor bu durumda... onlar uyanıksa siz daha uyanık olun.

dün 16:48

749. Oral b satin tape diş ipini şu an 17.30'dan satan mağaza zinciri. Normalde fiyatı 28 lira, daha uyguna asla bulamadığım için aşırı mutlu oldum. Kullanıyorsanız bir bakın mutlaka.

dün 13:33

748. son dönem indirimlerini beğenmediğim mağazadır. açıklayayım, son aylarda indirim belirtecim deodorantlar oldu.

çok terleyen bir insanım + işim gereği gerçekten ensemden totoma kadar ter indiği günler yoğunlukta haliyle bir numaralı stok ürünüm antiperspirant deodorantlar. son migros indiriminden stoklarım azalınca, sabah gratis'ten 7.95'e stoklar tamamlandı. (oo yeee izin günü) akşam da rossman'ın önünden geçerken 8. yıl indirimini hatırladım, girmez olaydım; geçen sene 90 tl olan kahve makinesi 170~, 17 civarı olan kahve 30 küsür, 9.90'a aldığım üçlü çamaşır torbası 12, deodorantlar da 12 küsüre "inmiş".

dün 01:55


747. Geçen ay fiyatını uygun bulup stok niyetine aldığım, hiç açmadığım nemlendirici ektedir. N’apcam ben şimdi bunu?

Not: faturamı tabi ki attım, alalı bir ay oldu.

ilgili medya:
2
19 ekim 23:38 19 ekim 23:40

746. Gratis kadar duyuramamış ancak birçok üründe %50 indirimde olan mağazalar zinciri. Gratiste 1.5 saat kasa bekleyip alışverişten sonra uğradığımda maybelline, loreal vb birçok markada %50 indirim olduğunu gördüm. pamuklarda, kremlerde, birçok üründe aynı şekilde indirim vardı ve mağazay bomboştu. gratiste o kadar beklemek istemeyen süslüler rossmana yönelsin derim.

19 ekim 19:07

745. Bugün erken saatte boş bir gratis bulup hiç zorlanmadan indirim alışverişimi yaptım. Fiyatları ve ürünleri inceleme fırsatı da buldum, haliyle sonrasında karşılaştırma da yapabildim. 8. yıl indirimi demişler ama şahsen ağzım açık kaldı fiyatlar karşısında. Çok değil daha iki gün önce burda gratis vs. watsons başlığında gratis’in bindirim üzerine yaptığı indirimleri konuşup rossman’ı övdük. isana, rdl young gibi markalardan istek listemde bir iki bir şey olduğu için birkaç haftadır düzenli geziyorum rossmanı. Fiyatlar asla böyle değildi. bir hafta önce aldığım boş maskaraların indirimli fiyatı benim aldığım fiyattan 1₺ yüksekti, inanamadım. Mahalle kozmetikçilerinde bulunan, fiyatı bu denli rahat kıyaslanan maybelline’e bile utanmadan bindirmişler. Bir şey almadan önce mutlaka ordan da fiyatına baktığım rossman, kendi ürünleri hariç, benim için bitmiştir artık.

19 ekim 19:07

744. Gratis-watsons-rossmann üçlemesinde en sevdiğim yer -di.

Rival de loop’un bronzerını ilkbahardan beri severek kullanıyorum. En son geçen hafta iş çıkışı baktım fiyatına 19.99’dan 17 küsura indirimli olarak görünüyordu, acil değil diye almadım.

Bugün indirimden alırım bayağı düşmüştür dedim ve 36.99’dan 20₺ye indirildiğini gördüm. 

Siz :) benimle :) dalga :) mı :) geçiyorsunuz :)

19 ekim 18:18


743. Agustos ayında 5,99 dan prokudent 3’lü diş fırçası aldım net hatırlıyorum, bugün aynı diş fırçaları 17,90 olmuş!!

Rossmann yavaaaaaaaş!! Ciğerimizi söktün  ‘-‘

19 ekim 18:06

742. fiyatlar şaka gibi. birkaç şeye baktım, tek bir şeyi örnek vereceğim; palette deluxe saç boyaları indirimli 17 küsür tl idi. gratis'te 11 küsür. ben migros'un indiriminden 2 hafta önce yaklaşık 9 tl'ye aldım tanesini.

19 ekim 17:03

741. 8. yıldönümü sebebiyle indirim yapmaya karar vermiş mağazalar zinciri. ancak nedendir bilinmez son dönem yaptıkları tüm indirimler gibi bunu da "seçili ürünlerde", "...'e varan" şeklinde yapmayı tercih etmişler. bu indirim duyurusundan şunu mu anlamamız gerekiyor: "çok merak ediyorsanız gelin mağazaya bakın işte neyde indirim varmış neyde yokmuş!"

19 ekim 10:37