sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (820)
 • medya (26)

820. online alışverişe çok geç kaldığını düşünüyorum.

watsons ya da gratis gibi her yerde yok.hatta çoğu şehirde yoktu.

online açılması hem biz müşteriler için hem de piyasa bu kadar kötüyken dükkan kirası gibi masraflardan kurtulduğu için onlar için iyi oldu.

umarım bütün ürünlerini en yakın zamanda yükler.şu anlık kendi ürünleri ve new well markası var sadece.

bugün 09:42

819. online alışverişe açıldığını öğrendim cok sevindim. Rossman'ı her yerde bulamadığım için alacaklarımı biriktiriyordum. özellikle temizlik malzemelerimin bir coğunu domol'dan alıyorum cok memnunum.

bugün 09:35

818. online alışveriş açmasını uzun zamandır istediğim ve çok sevindiğim marka. isana ve alterra’nın cilt bakım ürünleri hem çok uygun hem de çok temiz içerikli. umarım almanca sitelerinde olduğu gibi içerikleri de eklemişlerdir.. :)

bugün 02:25

817. Online alışverişe açılması geç olsa da güzel oldu. Evimin dibinde 2 tane rossmann var ama çok kısıtlı, çok karmaşık geliyor bir olmamışlık var ikisinde de. Sitelerinin bu duruma çare olacağını düşünüyorum. Site arayüzünü beğendim, benzerleri arasında en iyisi gibi görünüyor şu an için. Sadece kendi markalarının olmasını olumsuz bulmadım bahsedildiği gibi her yerde aynı markalar zaten, giderek tuhaflaşan fiyatlarıyla. Ancak bu şekilde ücretsiz kargo limiti (gizlinot: 99 tl)aşılabilir mi emin değilim. Gönderim için ups(gizlinot: Çoğh iyi) ile anlaşmışlar ve ücreti 7.90tl.

bugün 01:36

816. Online alışverişe açılmasına ben de sevindim ama 99 lira kargo sınırı biraz fazla degil mi? Rossmann eskiden kaliteli ürünleri gerçekten ederi kadar fiyatlara bulabildiğimiz bir yerdi ben bir çok ürününü beğenirim ama son bir iki senedir uçtular. Bindirim üstüne indirimler, ufak etiket hileleri, reyonda rahat gezmenize asla musade etmeyen çalışanlar, ne hikmetse o kilitli dolapta bir türlü testerı olmayan ve koklayamadiginiz parfümler... Keşke eski haline dönse de bendeki algısı daha fazla bozulmasa.

bugün 01:14 bugün 01:19

815. Online alışveriş sitesinin açılmasına sevindiğim firma. revolution pro Ürünlerinden gözümün kaldıkları vardı ama yaşadığım yerde rossman olmadığı için kullanma şansım olmadı. Şimdilik sitede revolution pro‘nun yalnızca transparan pudrasından başka bir ürünü görünmüyor ama zamanla diğer ürünleri de ekleyeceklerdir diye düşünüyorum. Loreal, maybelline gibi markaların olmaması eksiklik değil zaten her yerde zibil gibi varlar, bu markalara ulaşım kolay. Site tasarımı da iyi gibi görünüyor, kullandıkça işlevselliği belli olur.

dün 21:05

814. online alışveriş açılmış bu iyi bir şey de, kendi markalarının ürünlerinin yanında new well markasına ait ürünleri niye koymuş işte onu anlayamadığım mağaza. sanki new well bulunmaz hint kumaşıymış gibi.

dün 21:01

813. Sonunda online alisveris acilmis.sadece kendi markalari mevcutmus.

dün 20:33 dün 20:36

812. Bugün ankara/Kızılay mağazasına girip fiyatlara göz attım. Dün Migrostan %50 indirimle 7.50 TL ye aldığım rexona roll-on %40 indirimle 16.50tl’ydi. 

9 mayıs 01:17

811. Canı sıkıldıkça yaptıkları indirimleri değiştiren kozmetik mağazası.

Biliyorsunuz ki her yerde anneler günü indirimleri başladı. Bende aylardır kendime bir çöp bile almadığımdan ve bu ay fazla mesai yaptığımdan kendime uzun bir alınacaklar listesi çıkarttım ve indirimleri araştırdım. Dün instagram'da rossmann'ın yaptığı indirimlere bakarken bir de ne göreyim? Rival de loop markasına tüm ürünlerde %50 indirim yapılmış! Bunu gören ben kısa süreli bir şok geçirdim ve direk ekran görüntüsü aldım tabi (gizlinot: Alışveriş listelerimi her zaman telefonda ss alarak hazırlıyorum, satın aldığım ürünlerin sslerini de siliyorum) Benim aklımda olan şey bugün iş çıkışı koşa koşa kendimi rossmann'a atmak ve bu %50lik indirimi kaçırmamaktı. Ama ne mi oldu dersiniz? Öylesine instagram'da gezinirken rossmann'ın aynı indirim gönderisini bir daha paylaşması üzerine meraktan fotoğrafları kaydırırken rival de loop ürünlerine " 2. Ürüne %50 indirim " olduğunu gördüm. Acaba yanlış mı hatırlıyorum diye düşündüm ve galeriden aldığım ekran görüntüsüne baktım ve hayır, yanlış hatırlamıyordum. İndirim değiştirilmişti. Bunun üzerine paylaşılan gönderinin altına durumu açıklayan bir yorum bıraktım ve 10-15 dakika sonra yorumum ortalarda yoktu. Neden acaba :d

Senelerdir denk geldikçe uğradığım ve severek alışveriş yaptığım bir mağazaydı, hatta (no: 844796) bu girdimde bahsettiğim olay ile beni kendilerine daha çok çekmişlerdi. Ama şu sıralar sürekli burada gördüğüm 'bindirim'leri ile yavaşça kendilerinden uzaklaşıyor gibiydim, bu olayın başıma gelmesiyle de tamamen soğudum.

Ah be rossmann, olmasaydı sonumuz böyle.

Edit: ekran görüntüsünü medyaya ekledim.

ilgili medya:
2
3 mayıs 14:13 3 mayıs 14:16