yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (817)
  • medya (27)

  817. Anlaştıkları kargo şirketinden ben oldukça memnun kaldım. Ertesi gün kargoya verildi. Kargo geldiğinde evde yoktum, aradıklarında bu durumu belirttim ve hangi şubeden almam gerektiğini sordum. Şubenin uzak olduğunu, yarın tekrar geleceklerini söylediler. Bugün de söyledikleri gibi teslim ettiler, her şey çok düzgün bir şekilde paketlenmişti. Hiçbir sorun yaşamadım.

  dün 18:31

  816. Ups.com adlı hayatımda gördüğüm en kötü kargo şirketiyle sözleşmiş olan kozmetik marketler zinciri.5 gün önce söyledim siparişi 2 gün önce bulunduğum şehre gelmiş olarak gözüküyor ve yazdığına göre teslimat sürecinde ancak hala elime teslim olmadı ben iki günde tüm şehri gezerim ne yapıyor bunlar!

  dün 17:34

  815. Standlarında 2015'te üretilen ürünleri satan kozmetik mağazası. 

  Geçenlerde çeşitli markalardan kozmetik alışverişi yapmıştım. Üretim tarihlerine bakıyordum. 6 ay kadar aldığım essence markalı transparan  pudramın da tarihine bakayım dedim. Hani rossmann iyidir sorun çıkmaz ama yine de bakayım demiştim. İyiki bakmışım. 2015 tarihinde üretilen pudrayı hala satışta tutmak ne demek. Ben de yüzüm neden yanıyor , fazla kuruyor diye düşünüyordum. En kısa zamanda elimden çıkaracağım. Bir daha kolay kolay ürün alır mıyım bilmiyorum. Rossmanı severdim. Siz de ürün aldığınızda kontrol edin süslüler. Benim düştüğüm hataya düşmeyin.

  2 şubat 11:56


  814. neden bilmiyorum, watsonsta alışveriş yaparken geriliyorum, gratiste biraz daha rahat rossmanda da mekana giriş yapıyorum gibi oluyor. samimi geliyor bana. temizlik bezlerini de ayrıca seviyorum.

  22 aralık 2019 00:10

  813. Benim hala çok severek alışveriş yaptığım mağazadır. Watsons mağazalarını zaten hiç mi hiç sevmiyorum, orda dolaşırken gerek satış elemanlarından dolayı gerek gözlerinin sürekli üzerimde olmasından dolayı gerek indirimleri beğenmediğimden dolayı keyif almıyorum. Gratis Watsonsa nazaran bir tık daha iyi benim için. İdare eder durumda yani. Birde bizim burda rossman yoktu, ihtiyaç olduğunda mecburen gratise gitmek zorundaydık. Ama artık açılmış, bundan sonra gratis watsonsa çok nadiren ayak basarım diye düşünüyorum. Ben çalışanlarından çok memnunum açıkcası burada yeni açılanın. Yeni açıldığından iyi bi izlenim bırakmak istediğinden mi bilemem ama bi ürün sordum stantta yoktu mağazayı alt üst etti çalışanlar bulmak için. Gerçi Bakırköy şubesindeki çalışanlar da öyle Rossmanın. Kısacası her gittiğim mağazasından memnun kaldım, fiyatlar konusunda gelince ise zaten domol alışverişi falan yapmıyorum ben o yüzden onlardan çok haberim yok. Ama bana kalırsa kozmetik alanında diğerleriyle en kötü aynı derecede hatta bazen çok daha iyi indirimleri var. Ailecek hastasıyız kısacası :D

  21 aralık 2019 14:22

  812. isana, alterra ve rival de loop isimli kendi markalarının ürünlerini eskiden türkiye'de en fazla 15 tl'ye satan; özellikle geçen seneden itibaren bu 3 markanın ürünlerini en az 10 tl'ye satan almanya menşeili drugstore mağaza zinciri.

  bununla ilgili ekşi'de yazılan bir entry dikkatimi çekti. entryi yazan yazarın almanya'da doktora eğitimini tamamlayan bir hocası, bir gün rossmann'ın türkiye'de kendi ürünlerine zam yapmasının nedenini anlatmış. yaklaşık 2-3 yıl önce watsons ile gratis'ten çok fazla tüketici alışveriş yaparken rossmann'dan çok az tüketici alışveriş yapıyormuş. rossmann o zamanlar zarar etmeye başlamış. rossmann'ın türkiye'deki yöneticileri ülke genelinde anket yaptırmış. ankete katılanların çoğu, patenti rossmann'a ait olan alman kozmetik firmalarının ürünlerinin fiyatlarından dolayı kalitesiz olduklarını düşündüklerini söylemişler. bu yüzden rossmann, kendi markalarının fiyatlarını türkiye'de yükseltmiş. fiyatlar yükseltilince rossmann'ın türkiye'de müşteri sayısı artmış.

  bu ülkede kozmetik tüketicilerinin çoğu, ilk önce rossmann gibi mağazalar temiz içerikli ürünleri 5-6 liraya sattığında ürünlerin içeriğine bakmadan "ıyyy bunlar kalitesiz." diye burun kıvırır. daha sonra aynı tayfa golden rose, pastel gibi firmaları ürünlerinin fiyatlarını yükselttikleri için eleştirerek pazarlarda satılan merdiven altı ürünleri ucuz diye alırlar.

  21 aralık 2019 13:37 21 aralık 2019 14:08

  811. merhaba arkadaşlar şimdi sizlerle rossmann alışverişimi paylaşacağım. teşekkürler rossmann.

  ilgili medya:
  1
  20 aralık 2019 22:26


  810. Online mağazası beklemediğim kadar hızlı çıktı. Dün öğlene doğru verdiğim sipariş bu sabah geldi. Çok etkilendim açıkçası. Bunun dışında kozmetik gibi zaruri olmayan bir şey alırken internette en en en uyguna satan yerden alırım mutlaka. Aldığım her şey en uygun buradaydı. Fiyatlar yüzünden genel olarak rossmann aşkım azalmıştı ama online indirimleri şu an radarıma girdi.

  7 kasım 2019 20:15

  809. normalde benim favori mağazamdır rossmann, bu tür mağazaların çoğuna göre bence en kaliteli, en ferah yer çünkü. çoğunlukla rossmann'a özgü olup da aldığım bir üründen memnun kalmadığım olmadı, o yüzden hep önceliğim burasıydı. hala da diğerlerine nazaran çok daha fazla tercih ediyorum (gizlinot: gratisi boykot ediyorum watsonstan da pek haz etmiyorum) fakat bence son zamanlarda diğer mağazaların kötü diye yaftaladığımız özelliklerini rossmannda da görmeye başladık hafiften. eskiden gerçekten uygun fiyata alman kalitesini deneyimliyorduk lakin artık kendi ürünlerinin bile fiyatları uçmaya başladı. bindirip indirmeye de birkaç kere denk geldim ve çok üzüldüm çünkü rossmann benim göz bebeğimdi. yine de f/p olarak yüsek ürünleri indirim vs ile yakalamaya çalışırım veya mağazaya özgü beğendiğim ürünleri bütçem yettiğince değerlendiririm. umarım rossmann bir an önce eski muhteşemliğine döner de ülkedeki nadir bulunan kaliteli marketlerden birini kaybetmemiş oluruz.

  9 ekim 2019 22:03

  808. Rossmann'da furyaya katılıp indirim başlatmış. Diğerlerine nazaran bu mağazayı daha çok severdim. Artık sevmiyorum.

  Koleston saç boyalarının indirimsiz fiyatına 38.99 yazıp %47 indirimli hali 20.50 olmuş. Buna sevinmeli miyiz? İndirimsiz hali bile her yerde en fazla 20 liradır bu boyanın. 2 yıl önce 3 tl ye aldığım duş jelleri 20 tl olmuş. Ama sağolsunlar indirim yapmışlar.

  Ben almıyorum, ben ne yaptıklarını görüp biliyorum. Ama sanki lütfetmişler gibi indirim yaptığını düşünüp alanlar olduğu için tepemize çıktılar. Rossmann, gratis, watsons ve daha niceleri... Her birinde satılan ürünleri herhangi bir grosstan ve dahi marketten daha ucuza alabilirim. Siz de biraz uyanık olun allah aşkına. Her %50 indirim var diyene koşmayın.

  Biz mi muhtacız onlara, onlar mı muhtaç bize?

  9 ekim 2019 01:49