yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (843)
  • medya (37)

  843. İçinde gratis ve watsonsda bulunmayan birçok markayı barındıran drugstore mağazası. Fusswohl, alterra ve temizlik ürünleri için hep burayı kullanıyorum. Özellikle daha temiz içerikli ürünler aradığımda uğradığım mağaza. Kısacası kendi markalarını başarılı ve uygun fiyatlı buluyorum.

  25 haziran 16:45

  842. Bir şey almasam bile girip gezmeyi sevdiğim market. (gizlinot: Bir zamanlar😪) Cilt bakım ampüllerini çok seviyorum. Ayrıca temizlik ürünleri reyonunda bakınmaya bayılıyorum.

  24 haziran 22:57

  841. rival loves me diye yeni bir marka getirmiş olan drugstore mağazası. benim ilk dikkatimi çeken ürünü tropical bronzerları oldu. yabancı instagram hesaplarında da bir süredir görüyordum. özellikle de görüntü itibariyle benefit hoola'ya muadil gösterilmesiyle dikkat çekiyor. tropical bronzerlar 6 gramlık ambalajda, iki renk olarak ve 29.90'dan satışa sunulmuşlar. onun dışında bu loves me markasının far paletleri de vardı. onlar da gördüğüm kadarıyla en az 4, 5 çeşitti ve fiyatları da yanılmıyorsam 50 liraydı. yine bu markanın hd fondötenleri benim dikkatimi çeken bir diğer ürün oldu. göze hitap eden ve alıştığımız rival de loop ürünlerine göre biraz daha üst seviyede olmuş. özellikle ambalajlarının kalitesi rdl markasına göre oldukça iyi ve bildiğim kadarıyla da içerikleri vegan.

  ilgili medya:
  4
  24 haziran 21:18


  840. ürün stokta yokken indirim yapıp ürün stoğa girdiği an indirimi kaldırmak nedir rossmann ?

  22 haziran 12:02

  839. 18 mayısta verdiğim siparişim şimdi elime geçti. darısı diğer süslülere artık. koli bi geldi ki darma duman. kurye de bildiğin yalancı (sürat kargo). birkaç saat önce aradılar adres istediler. kutunun üstünde yazmıyo dediler verdim. getiren kurye de dün getirdin yoktunuz diyor. dün çok kısa bir süre için evden ayrılmıştım ama kolinin üstünde zaten farklı bir adres yazıyor. sonradan elle doğrusu yazılmış o da ben doğrusunu verdiimde yazıldı belli ki. hayır niye öyle bi adres problemi oldu ki ilk defa sipariş vermedim ki. anlamadım gitti...

  20 haziran 14:52

  838. Ben buranın aloutte markalı 60'lı kuru mendilinin kutusunu yıllardır kalemlik olarak kullanıyorum. İç hacmi çok geniş bence tipleri de çok güzel. Eğer böyle bir ihtiyacı olan varsa kesinlikle tavsiye ederim. Üstündeki o kapak gibi kısmı koparınca çok tatlı kalemlik oluyor.

  19 haziran 16:31

  837. Yaklaşık 1,5 sene önce tanıştığım (bence geç) bakım güzellik ve gıda marketi.haftada bir mutlaka uğruyorum. temizlik ürünlerine yiyeceklerine bayılıyorum.bakım ürünleri de çok güzel. normalde mağazalarından alışveriş yapıyorum ama karantinada malum online sipariş verdim. aslında burada ve instagramdaki sayfalarında siparişlerin gelmediği üzerine çok yorum vardı biraz korkarakta olsa sipariş verdim. 13 mayısta sipariş verdim 21 mayısta elime ulaştı.eksiksiz ve güzel sağlam paketlenmiş şekilde .

  ayrıca karantinada kurallara ve yasaklara uyduğu için bir mağazayı eleştirmek ne kadar mantıklı bilemedim. bebeği olan kadınlar elbetteki alışveriş yapacak ama kuralına uygun şekilde. online alışveriş veya bir şekilde bebeğe birkaç saatliğine bakabilecek birilerini bularak yapabilirler. karantinada kapalı olmama sebebi yüksek oranda gıda satışının da olması bildiğim kadarıyla. iyi ki de kapalı değillerdi. özetle çok memnun olduğum ve alışveriş yapmaya devam edeceğim mağazadır.

  12 haziran 11:46 12 haziran 13:49


  836. hala 18 mayısta verdiğim siparişin gelmesini bekliyorum. belli ki bir terslik oldu. rossmann tarafından 3 defa telefonla arandım onlar da ulaşıp ulaşmadığını soruyorlar sürekli.

  11 haziran 20:51

  835. genel olarak aldığım ürünlerden çok memnun olsam da salgın dönemindeki yersiz kararlarından dolayı bir daha alışveriş yaparken düşüneceğim mağaza.

  geçen gün girdiğimde yan standımda 15-16 yaşında iki kız vardı ve mağazanın bu dönemdeki politikasından dolayı 18 yaş altının mağazaya giremediğini(gizlinot: izin günüydü yanlış hatırlamıyorsam) belirtip kızlardan çıkmalarını rica ettiler. önce bir sebebi vardır dedim, sonra bebekli bir müşteriyi de mağazadan aynı şekilde çıkardıklarında bana saygısızlık gibi geldi açıkçası. 18 yaş altı kozmetik ihtiyaçlarını karşılayamayacak mı? kadıncağız bebeği var diye sizden alışveriş yapamayacak mı? madem çalışanların ve müşterilerin sağlığına bu kadar önem veriyorsunuz, salgının en ağır olduğu zamanda neden muadilleriniz gibi mağazalarınızı kapatmayıp çalışanlarınızın sağlığını tehlikeye attınız?

  zaten online sipariş fiyaskosundan sonra soğumuştum, şimdi iyice soğuttular.

  6 haziran 18:23

  834. Siparişimi tam bir ay önce vermiştim daha bugün geldi. Tamam covid var ama bence baya geç. Bide kargo bilgilendirmesi bile yapmıyorlar.

  6 haziran 00:53