yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (860)
  • medya (40)

  860. 13 liralık duş jeli olarak kullandığım kötü pantene şampuanı %50 indirim yaptık diyerek 53 liradan 19 liraya düşürmüş firmadır. Sanırım müşterilerini aptal yerine koyuyorlar. İndirim var diye direkt buradan ürün almayın, araştırın.

  9 kasım 23:29

  859. internet sitesini bir an önce yenilemesi gereken firma. siteyi yazdıktan sonra hiç test etmemişler sanırım çünkü tepedeki banner sayfada aşağılara da inseniz sizi takip ediyor ve ürün görüntülemek için küçücük bir alan bırakıyor. bir ürün bakacağız kırk saat bulmaya çalışıyoruz...

  22 ekim 19:16

  858. Sevgili rossmanncığım, umarım bu yazılanları görecek sisteme sahip bir müşteri memnuniyeti ekibiniz vardır.

  Şöyle ki, sizin açılmış, kullanılmış, mıncıklanmış ürünleri indirim adı altında sattığınız (gerçi yerine daha çok uyan farklı bir kelime var ama neyse) insanlar hani evlerine gidiyorlar paketi bir açıyorlar aaa yarısı yok, aaaa kullanılmış, aaa bu ne rezillik oluyorlar ya hani, siz bu sistemle iki tür müşterinin temelini atarsınız. Birincisi, "bu ne rezillik bir daha yolum düşmez" ciler, ikincisi" açiym bakiym mıncıklamışlar mı, bir daha aynısını yaşamayim" ciler.

  Tahmin edin her iki türlü de olan kime olur? Görün bakın sonra ürünleriniz mıncıklanmasın diye ne çareler ararsınız.

  Sizin kazandığınız helal bizimki haram mı kardeşim? Biraz iş ahlakınız olsun!

  5 ekim 21:11


  857. Dün sabah verdiğim sipariş eksiksiz,sağlam ve elidor kuru şampuan hediyesiyle bu öğlen kapıma getirildi.

  3 ekim 00:25

  856. Üstteki süslünün başına gelen benzer bir olay benim de başıma geldi. Bundan tam 3 ay önce 80 küsür bir alışveriş yapmıştım. Evime gelen kargoda bana ait olmayan ürün ve fatura çıktı. Başka birinin faturaları vardı!!! Büyük ihtimalle benim de ürünlerim ve tüm fatura bilgim (telefonum, adresim, tc kimlik numaram gibi kişiye özel bilgiler) başka birine kargolandı. Tabi ben bana gelen ürünleri ve faturayı geri yollayıp para iademin yapılmasını istedim. Haftalarca uğraştığım ancak hala daha para iadem yapılmadı. Çok mağdur oldum bir daha asla onlinedan veya rossmanın kendi mağazasından gidip bir ürünü almayacağım. Bu arada bu olay çok yaşanıyormuş onlinde ben de ekşide ve şikayet sayfalarında okuyunca farkettim.

  18 eylül 13:05

  855. Online alışverişinden hiç memnun kalmadım. 4 ay önce yaptığım iadenin parası hala gelmiş değil bıktırdılar artık bıraktım peşini.

  Bir sürü ürün almıştım içerik yazmadıkları için aldığım bir üründe cildimde hassasiyet yaratan bir içerik olduğunu elime ulaşınca anlayabildim. Sitelerinde iade etme talebi bölümü hiçbir işe yaramıyormuş zaten bu süreçte öğrendim. Müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız gibi bir şey 3-4 gün aradığımı hatırlıyorum en sonunda 1 saatin üstünde bir bekleme ile bağlandım. İade talebimi aldı ve evime ups kargoyu yolladılar. Kendi kafanıza göre gidip kargoya veremiyorsunuz keşke verebilsek en azından elimde belge olurdu kargo nerede bilirdim. Ups kargo gelip aldı kargoyu ne belge ne başka bir şey bunun üzerinden 4 ayın üzerinde bir süre geçti bu süreçte sürekli müşteri hizmetlerini aradım. Talebinizi aldık, inceleyeceğiz, sizi bilgilendirmek için mail atacağız lafları mailimi güncel olduğunu da onayladım mail dahi atmadılar. Gerçekten 30 TL için bu kadar efor harcattıklarına inanamıyorum. Bir daha kendilerinden online alışveriş yapacağımı sanmıyorum.

  18 eylül 12:53

  854. bildiğim kadarıyla trakya'da da hiç yok. gratis ve watsons bu kadar yaygınken rossman neden bazı bölgelerde hiç yok acaba? oysa ki rossman varsa çoğunlukla diğer mağazaların eksikliğini hissetmez bile insan.

  18 eylül 12:36


  853. takdir ettiğim kozmetik mağaza zinciri, özellikle kendi adlarına üretilen ürünler fiyat performans olarak çok iyi, çay ağacı yağlarına bayılıyorum.

  17 eylül 16:04

  852. online satışını alman disiplini ile yapan firma. öğlen verdiğim sipariş ertesi gün öğlen kapımdaydı. web sitesinden alışveriş şiddetle önerilir.

  17 eylül 14:10

  851. Neden Samsun'da olmadığını anlayamadığım güzel mağaza. Karadeniz bölgesinde hiç yok bildiğim kadarıyla, Samsun karadenizin en gelişmiş şehri, burda olması gerek bence. Bin tane gratis watsons var ama ben diğer şehirlerde gezdiğim kadarıyla Rossmann'ı daha çok seviyorum ve farklı ürünler görüyorum, deneyebiliyorum.

  edit: sephora, yves rocher, eve'miz de var (gizlinot: swh)

  17 eylül 13:49 17 eylül 13:57