girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

1. dijital servislere denetleme getiriyormus. heralde ulkecek muziginizi de, dizilerinizi de alip defolun gidin mi demek istiyorlar. acaba sozluge'de sansur gelir mi?

5 şubat 20:40

2. Beni çok da şaşırtmayan bir karar vermiş olan kurumdur. Hayır ne bekliyoruz ki? Nasıl sevişeceğimize, nasıl içeceğimize, nasıl giyineceğimize kendi kendilerine karar veren bir ülkeden ne bekliyoruz. Televizyonda öpüşmeyi sevişmeyi yasakla, silahla adam vurmayı, kavgayı, dövüşü göster yetmesin internet alemine de sıçra. Sen "radyo" "televizyon" üst kurulusun kendine gel. 

5 şubat 21:23

3. Sansür bahane, kasayı doldurmak şahane! En acısı da bizim bu yasaları zamanla kabullenip, sürekli alternatif yolları düşünmemiz ve "denetleseler ne olacak engelleyemezler ki" gibi argümanlara sığınmamız. Resmen ülkeye karşı savunma mekanizması geliştirdik.

5 şubat 21:29


4. Bugün, Kediciklerin olduğu A9 kanalına beş kez program durdurma ve en üst düzeyden idari para cezası verilmesini kararlaştırmıştır. 

6 şubat 18:42

5. yıllarca adnan oktar'ın yayınları görmezden gelmiş ama ne zaman ki adnan oktar diyanete "maaşlarınız kerhanelerden, içkilerden gelen vergilerle ödeniyor. buna neden ses çıkartmıyorsunuz?" dediği için a9 kanalına çok ağır idari cezalar vermiş, sözde bağımsız idari otorite ama iktidarın kolu olmuş kurumdur. 

6 şubat 18:55