4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (99)
  • oylar (12)
  • medya (7)

99. mentolüne bayıldığım, geçici de olsa dudaklarımı dolgunlaştıran ve dudak çatlamalarıma en iyi gelen ürün olabilir. bendeki yeşil olanı, tek sıkıntısı uzun tırnakla ve de sürmeden önce elimi yıkama isteğimden dolayi canım istediğinde süremiyor oluşum.ancakk özellikle geceleri sürüp sabaha çatlaksız yumuşacık dudaklarla uyanmaya değer diye düşünüyorum 

2 nisan 01:02

98. kakao ve hindistan cevizlisini kullandığım lip balm. nemlendirmesi mükemmel hatta az sürülmesini tavsiye ederim yoksa yapış yapış dudaklarınız oluyor ya da bu tamamen benim huysuzluğum da olabilir :) ablam ne kadar kokusuna burun kıvırsada mentol/nane sevmeyenlerin beğeneceğini düşünüyorum.

25 mart 16:16

4

97. Hem yeşil hem de pembe kutuda olanı deneyimlediğim lip balmdır.

Yeşil renkli kutuda (gizlinot: Nane aromalı) renksiz olanı hem dudak hem de kuru çatlamış iyileşmesini isteyeceğiniz yerlerde kullanabileceğiniz ince yapıda sayılabilecek kullanışlı bir ürün. Ben genelde geceleri yatmadan önce ya da sabahları sadece lip balm sürmek istediğim zamanlarda kullanmayı tercih ediyordum. Dudaklara aromasından dolayı güzel bir ferahlama hissi veriyor, yumuşatıyor. Hani bazı lip balmlar dudaktan silindikten sonra dudağı daha çok kurutur ya, bu üründe öyle bir şey olmuyor. Ben şimdi (gizlinot: Maalesef) yeşil kutuda olanı kardeşime kaptırdım o da bana elindeki pembe kutuda olanı verdi (gizlinot: Bir nevi takas yaptık), onu kullanmaya devam ediyorum.

Pembe kutuda olan versiyonu ise renkli, gül kokulu, bence diğer versiyonundan bir tık daha kalın yapılı hali. Ürünü parmağınıza alınca sanki fosforlu pembeymiş gibi insanı korkutuyor fakat dudağa sürünce doğala yakın pembe renkli bir ürün olduğu anlaşılıyor. Pembe renkli versiyonu hakkındaki yorumlarım renksiz olan kadar olumlu değil çünkü bu lip balmı kullanma amacım dudakları yumuşatmak, iyileştirmek, kendine getirmek. Renk isteseydim ruj sürerdim (gizlinot: Swh )

Sözün özü yeşil kutudaki tekrar alınır. Pembe olanı da renk + orta nemlendirme benim için tamam diyorsanız alınır.

18 mart 20:41


96. şu an ikincisini kullandığım lip balm. ben dudaklarımı kışın çok yerim, parça parça kuru olur eskiden yemeyi abartıp kanatıyodum ama bu lip balmla tanıştım. ben naneli olanı kullanıyorum, kuru dudağıma sürdüğümde yakıyomuş gisi hissinin kölesiyim ama sanki belli bir süreden sonra etkisini yitiriyo gibi hissediyorum sanırım dudaklarım alışıyor o hisse. bi şans vermenizi öneririm süslüler.

9 şubat 01:04

95. ilk bunu alışımla tanıştık ruby kisses ile. ama şuan stick o’miracle’ları tercih ediyorum uzun tırnak kullanmamdan ötürü. ağır sivilce ilaçları kullanan biri değilseniz ya da dudaklarınız aşırı deli kurumuyorsa, kullanım ömrünün de az olduğunu göz önüne alırsak, pot o’miracle’ları kullanışsız buluyorum dediğim gibi 1-2 ay süre zarfı içerisinde bitmeyecekse. bitirmek için aşırı uğraşmıştım, dudağım o kadar kurumaz çünkü. ambalaj ve ürün olarak çok beğeniyorum bunları. ikisi de bebeğim.

tanım: çoğu dudak balmından daha güzel bir ambalaja sahip ve dudakları iyi nemlendiren bir lipbalm.

29 ocak 03:57

94. gece yatarken dudaklarımı bulayıp uyuyorum sabah makyaj öncesi nemlendirme esnasında (likit mat ruj aşkımdan ) aşk yaşadığımdır kendisi. Sürmezsem dudaklar çöl gibi kurak çatlak patlak.

28 ocak 20:50

93. uzun süredir kullandığım ve aslaaaa bitmeyen ürün sanki 10 yıldır kullanıyomuşum gibi geliyor bana ama çok az kaldı bitirdim sayılır. kokusu çok bayabiliyor beni, nemlendirmesi güzel ama bence günlük kullanıma değil gece kullanıma daha uygun çünkü yapısı yoğun ve ruj altına güzel olmuyor. zaten kavanozda olduğu için yanımda taşıyamıyorum gün içinde sürekli pis ellerimi daldıramayacağım için stick ürünler tercihim.

28 ocak 20:01


92. tesadüfen görüp almıştım ama gerçekten memnun kaldım. mentollü olanı hariç denemedim ama mentollüsü hem koku açısından hem de nemlendirme özelliği açısından benim çok hoşuma giden bir ürün. 

28 ocak 17:08

91. Bugüne kadar farklı ürünler denedim en memnun kaldığın ürün bu oldu. Akşam yatmadan önce sürüyorum kalın bir yapısı var gün içinde tazelemek için uygun değil ama nemlendirmesi etkisinin uzun sürmesi açısından son derece iyi.

28 ocak 16:50

90. Kuru dudaklar için işe yarar bir ürün. Ama o kadar yoğun o kadar ağır ki, gece sürdüğümde bile beni rahatsız etti. E bilstex med plus varken gerek de yok sanki. Mucizevi bir şekilde dibini gördüm, çok tatlış kutusuna ıvır zıvırlarımı koydum ve blistex med plus'a döndüm.

28 ocak 16:25