sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (129)
 • oylar (25)
 • medya (7)
5

129. Genellikle kış mevsiminde, bazen de yaz aylarında mentollü olanını kullandığım, Neutrogena veya Nivea'dan (gizlinot: herhangi bir başka markanın dudak nemlendiricisini kullanmadım) alamadığım nemi vererek dudağımdaki çatlamaları bir gecede onaran, bayağı sevdiğim bir nemlendirici oldu. Yapısı kalın, bu yadsınamaz, yalnız gece uyumadan önce sürdüğüm için bu sıkıntı oluşturmuyor. Hafif, rahatsız etmeyen, güzel bir yanma hissi veriyor. Serçe parmağımla alarak sürüyorum ki bu da hijyen açısından yeterli diye düşünüyorum. Elimdeki bitince yeniden alacağım.

3 ekim 01:19 3 ekim 01:21

4

128. Pembesinin stick formda olanını kullanıyorum. Hafif renk vermesini ve nemlendirmesini beğeniyorum. Hatta indirimde yedekledim. Evet yapısı biraz kalın gibi, ama rahatsız olacağım kadar değil. Makyajsızken güneş koruyucu ve bu yüzümü canlandırmaya yardımcı oluyor. Kokusuna pek takılmadım ama sevmeyenler olabilir. Parfümlü bi kokusu yok, daha ziyade içindeki kuş burnu yağının kokusu gibi. Ben parfümden daha çok rahatsız oluyorum, doğal kokulara takılmıyorum. Seviyorum yani.

17 eylül 17:07

127. 10 gündür kahverengi kutusunu kullandığım ürün. Şimdiye kadar kullandığım en iyi balm kendisi. Fiyatı bildiğimiz markaların 1,5 katı çok da abartılacak bi fiyatı yok yani

9 eylül 13:42


5

126. Rastgele aldığım ve çook çok memnun kaldığım bir lip balm oldu. 

Verdiği nane ferahlığı güzel, nemlendirmesi de orta diyebilirim. 

Çok aşırı kuru dudakları olmayanlar kesinlikle severler, yeterli gelecektir. 

Parmakla alınması hijyenik olmadığından dolayı baş ucu lip balmı olarak kullanıyorum ben. 

Azalmaya başladığından dolayı da son indirimde yedekledim ;)

bir de stick şeklinde bir versiyonunu da gördüm dışarda kullanım için daha pratik olacaktır. 

3 eylül 16:36

3

125. hakkında çok fazla güzel yorum olduğu için merakıma yenik düşüp aldığım lip balm.  

-Ne yazık ki nemlendirme konusunda başarılı bulmadım. Bu konuda sözlük sayesinde keşfettiğim Rosmannda satılan Alterra markasının papatyalı lip balmı çok çok daha iyi kesinlikle.

-Yapısı kalın bir ürün, bu sebeple dudaklarımda emilmedi.

-Dudakları dolgunlaştırdığı yönündeki yorumlara da katılamıyorum maalesef.

-benim için tek güzel yanı naneli olması. Verdiği ferahlık hissi güzel gerçekten. 

27 ağustos 21:33

124. Kesinlikle gözbebeğimdir. Yanımdan ayırmadığım canım dudak balmıdır. Nuxe reve de mielden sonra daha uygun bi şey ararken biraz araştırıp bunu almıştım. Bayılmıştım gerçekten. 3-4 yıldır kullanıyorum. Kahverengisini de denedim ama yeşili kadar etkisini görmedim. Duşa girmeden önce biraz sürüyorum ve duşta da hafif keseliyorum dudaklarım yumuşacık oluyor. Teneke kutulardansa lip stick şeklinde olanları daha hijyenik. Mat rujların altına yoğun sürünce mat rujlar normal ruja dönüyor.hafifçe sürdüğünüzde de mat ruj topaklanmıyor tavsiye ederim.

25 ağustos 14:25 27 ağustos 14:49

123. Blistex kullanıyordum bunu da denemek istemiştim ama asla memnun kalmadım. Kokusu ve yapısı beni çok rahatsız etti verdiği nemin de blistexten daha az olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden blistex seni seviyorum

17 ağustos 22:35 18 ağustos 01:18


122. Watsons'dan aceleyle kasa yanından güllüsünü alıp sepetime atmıştım ve hiç bilmediğim bir markaya , sırf güzel kutusu yüzünden 17₺ verdiğimi farkettiğimde büyük bir kalp kırıklığı yaşadım :(

Ancak eve gidip denediğimde fikrim değişti !

☆Kullandıktan sonra dudaklar tatlı bir pembe tonunda ve pürüssüz oluyor.

☆Çok hoş bir kokusu var. Dudağımda olduğu süre boyunca , konuşurken sürekli kokusunu aldım.

☆Sadece lip balm olarak değil de arada dudaklarınıza tatlış bir renk vermek için de başka bir rujla renklerini birleştirerek kullanabilirsiniz.

Kötü özelliklerine gelecek olursak

● Kutusu :( Parmağınızla sürmek zorunda olduğunuz için hijyenik açıdan pek uygun değil . Evdeyken belki başka birşeyler kullanrak sürebilirsiniz ama dışarıda kullanmanız pek hijyenik olmaz.

●Dudağınıza parmağımın ucuyla azıcık süreyim deseniz de kalın bir yapısı olduğunu için bayağı büyük bir tabaka geliyor ve dudaklarınızı ağırlaştırıyor. Durum böyle olunca bir kutuyu bitirmek zorlaşıyor . Ben benimkini yaklaşık 15-16 aydır kullanıyorum.

● Aşırı kalın bir yapısı var bu yüzden zor emiliyor. O yüzden ben gece yatmadan önce sürmenizi öneririm.

17 temmuz 14:27

121. Son birkaç aydır kullandığım dudak nemlendiricisi.

İlk sürdüğümde hafif yanmalı karıncalanmalı bir his oluyor fakat blistex medplus kadar yoğun bir his değil, belli belirsiz bir yanma.

Nemlendirmesi güzel kullanılabilir fakat ne zaman sürsem daha sonrasında dudaklarım soyuluyor gibi hissediyorum bu eksi bir yönü.

Ben aldığımda ya 12.90 ya da 13.90’dı fiyatı yanılmıyorsam.

Alınabilir

12 temmuz 15:44

120. Dudaklarımın kurtarıcısı, şimdiye kadarki kullandığım ve asla vazgeçmeyeceğim en iyi balmdır.

27 haziran 12:35 28 haziran 21:57