girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (320)
  • medya (9)

320. Çok sevmediğim için asla bitirmemişimdir şu ana kadar. Bitirmeye yakın olanlar da orda burda kayboluyor.

29 nisan 22:25

319. genelde herhangi bir mağazada iddalı, günlük hayatta pek kullanımayacak renklere bayılıp eve gelince napıcam ki şimdi ben bunu dediğim için başaramadığımdır.

ama şu an 3.yü bitirmek üzere olduğum (bkz: maybelline color sensational 745 wooden brown ruj) 'la beni de aranıza alabilirsiniz sanıyorum.

kısaca nude tonlarında rujlarımla başarabildiğimdir.

29 nisan 11:34 29 nisan 12:06

318. Uyurken bile ruj sürmek istiyorum o derece bir ruj sevdam var bundandır ki sürekli rujlarımın dibini görürüm

29 nisan 00:02


317. Yapamadığım eylem, hayır kıyamadığımdan değil arkadaşlar stick olsun, likit olsun, lip gloss olsun yok, bitmiyor benim rujlarım.

Sebepleri hakkında bir kaç fikrim var tabii onları açıklayayım:

1. Ruj manyaklığım var(dı), artık almıyorum ama bir ara duramıyordum, onu al bunu al derken elimdeki ruj sayısını şaşırmış durumdayım.

2. Dudaklarım ince değil, normal kalınlıktalar ama ağzım küçücük, beni küçüklüğümden itibaren tanıyıp 'tweety' diye seven amcalar teyzeler var, o kadarını söyleyeyim. Dudak var ama bana kadar var, o yüzden normal bir insanın kullandığının yarısı bütün dudağımı dolduruyor muhtemelen.

3. Renkli makyaj yapmayı seviyorum. Ama renkli makyaj derken fardan göz kaleminden falan bahsetmiyorum, dudaklarda bu kategoriye giriyor benim için, moru, mavisi, siyahı, grisi, fuşyası,nudeü her renk rujla mutlu mutlu gezebiliyorum, benim için gece makyajı gündüz makyajı farketmiyor valla, canım ne isterse o gün sürüyorum hatta makyajımı kıyafetime değil çoğu zaman kıyafetimi makyajıma uyduruyorum. hal böyle olunca 1. sebebe dönüyoruz elimde çok renk olsun istiyorum, işte o rujlar öyle öyle artıyor, yani en azından artıyordu diyeyim artık almıyorum çünkü uzun süredir ruj.

Ama azimliyim, elimdekileri bitiricem, çünkü kendime yasak koydum elimdeki rujların en az 5 tanesi bitmeden yeni ruj almak yok diye. Bana şans dileyin :)

28 nisan 23:59

316. Clinique'in açık renkli rujlarını defalarca bitirdim. Ama kırmızılar, turuncular morlar bitmiyor bende.

27 nisan 17:28

315. likit mat rujların bitirilmediği doğrudur. bir ruj yiyici olarak ne kadar sürersem süreyim, tazelersem tazeleyeyim likit matlar bitmiyore..

stick şeklinde olanları her türlü bitiririm,acımıyorum.

26 nisan 22:44

314. dior marka rujlarda başarılan durum. lip gloss değil, normal ruj olanlardan. bozulmuyor nitekim nasıl oluyorsa. en az 6 seneden önce aldığım rouge dior'u hala arada kullanıyorum. hassas ciltli olmama rağmen bir tahriş falan yapmıyor. rengi, kıvamı hala düzgün. neredeyse bitirmek üzereyim. eskiden "neden high end ruj alayım ki, her renk var daha ucuz markalarda" diyordum ama en azından dior'un rujları hakikaten çok uzun ömürlü. fiyatının hakkını öyle veriyor hiç değilse.

26 nisan 15:15


313. 2 tane rujumu bitirerek ikisine de elveda diyorum. Çünkü ikisinden de memnun kalmadım.

* Flormar deluxe cashmere stylo ruj- dc26- festive burgundy: Flormarın bu serisinin dış kapağı şık duruyor ve kapağının açılma sorunu yok. Rengi de benim sevdiğim tonlarda. Bordo ama hafif pembelik içeriyor. Dudağımı kurutmuyor. kesinlikle kalıcı değil ve bir süre sonra dudak çizgilerime doluyor. Serinin diğer rujlarını da kullanıyorum, onlar dudak çizgime dolmuyor. Çok şükür bitti.

* Avon color trend kiss'n'go ruj-bikini: Eski bir serinin ruju. Çekmecemin dibinde buldum kendisini. Herhalde serinin diğer rujları arasındaki en çirkin renk. Neden almışım bilmiyorum. Mercanımsı turuncumsu bir renk. Kesinlikle kalıcı değil ve çabuk bulaşıyor. Yoğun sürüldüğünde hem bana yakışmıyor, hem de dişleri sarı gösteriyor. Zaten az kalmıştı, dudağa pıt pıt uygulayarak bitirdim.

ilgili medya:
1
26 nisan 15:05

312. Canım hatunlar 

Likit rujlar tamam biter (nitekim ben de bitirdim) ancak stick rujlar -özellikle mat olanlar bitmezmiş gibi geliyor bana yahu. 

Son bir senedir aktif ruj kullanıcısıyım, stick rujlarımın hiç biri bitmeye yakın bile değil.

26 şubat 21:59

311. golden rose 20 numara ve 11 numara rujlarını bitirdim bir de blistex.Diğerleri genelde bozuluyor atıyorum.

26 şubat 16:59