girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (396)
  • medya (13)

396. avon marvelous mocha'yı ikinci kez bitiriyorum.

2 ekim 09:44

395. çok ilginçtir ki nars'ın raquel isimli rujunu sadece arada bir kullanmış olsam da yarısı bitmiş. çok daha fazla kullandıklarım dopdolu! sanırım yakında biter kendisi

2 ekim 09:34

394. en son clinique cubby sticklerinden bitirdim ama normal sürerek değil de mat likitlerin altına nemlendirici olarak kullandığım için bitti.

2 ekim 04:54


393. hayatım boyunca hiç yapamadığım eylem :(

2 ekim 04:02

392. Bugüne kadar 3-4 tane ruj bitirebildim. Dudaklarım ince. Ruju ya azıcık sürüyorum ya da dudak fırçası ile sürüyorum. Doğal durmasını istediğim için. Bitirdiklerim de Üniversite hayatım boyunca bitirdiğim rujlar. Şu an evde olduğum için de önümüzdeki kısa zamanda herhangi bir ruj bitirebileceğimi düşünmüyorum.

1 ekim 19:09

391. 20 den fazla ruju olan benim gibi kadınlar için nerdeyse imkansiz olan eylem

1 ekim 17:16

390. Ruj bitirmek benim için imkansız değil. Yıllardır defalarca farklı farklı rujlar bitirdim. Genelde aynı rengi tekrar aldığım olmadı. 1-2 yıl aynı ruju kullandığım için sanırım doymuş oluyorum farklı bir ruja geçiyorum. Ama 1 yıldır yeni hiç bir ruj almadım. Elimdekileri düzenli şekilde bitirmeye odaklandım. Benim de amacım 3-4 tane renk kalana kadar rujlarımı bitirmek. Ayrıca nude rujlarım daha hızlı tükendiği için muhtemelen sadece yeni tek bir nude alırım. Elimde 1 yıl daha ruj almamı gerektirmeyecek kadar rujum var. Bu yüzden bütçem ve ben mutluyuz. 

1 ekim 17:15


389. allık bitirmeye göre çok daha kolay olan şey. şu anda 11 rujum var, bu rakama 20'den falan geldim.

Bence hala fazla. Rujları alış tarihine göre eskiden başlayarak bitirmeye çalışıyorum. Arada yeni rujları da sürdüğüm oluyor tabi ki ancak genelde eskilere odaklanıyorum. Amacım sayıyı 5'e falan indirmek. Bu arada rujların içinde 5 yıllıklar falan var maalesef. Eskiyi bitirmeden yeniyi alınca böyle durumlar olabiliyor.

1 ekim 17:06

388. Bitirdiğim tek ruj wetn wild bare it all. Aynısını almak istemiyorum ama benzer bir ton nude arayışındayım dudak rengim çok soluk o yüzden biraz da renk katabilen nude rujları seviyorum.Likit matlardan da the balm committed çok az kaldı kısa zamanda biter diye tahmin ediyorum 

1 ekim 16:36

387. flormar supershine lipstick marigold velvet(gizlinot: ilk rujum gibi bir şey) ve tea rose ile golden rose 21 numarada başarılı olabildiğim durum. gidişata bakılırsa aralarına loreal 640'da eklenecek. neredeyse her gün ruj sürmeme rağmen zorlukla ruj bitirebiliyorum. sanırım bunun püf noktası gün içerisinde sık sık ruj tazelemek.

gerçi şu ekonomik durumda sevilen ve sık kullanılan bir ruju hızlıca bitirebilmek iyi bir şey değil.

1 ekim 16:07 1 ekim 16:08