girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (367)
  • medya (12)

367. Cilt düzeltme sürecinde kirpiklerimize de zeval gelmesin istiyorsak ve sürekli elimizin gittiği bir ruj varsa yapılabilecek bir eylemdir. En tatavasız makyaj malzemesi ruj, sürüyorsun siliyorsun bir şey olmuyor. Diğer kozmetik ürünlerine göre bitmesinin tatmin ediciliği de fazladır.

dün 18:08

366. Loreal paris 640 erotique ve Essence markasına ait artık numarası silinen bir ruj ile yaptığımdır. 

Loreal i yaklaşık 6 ayda bitirmeyi başardım.

Medya eklemeyi deniyorum.

dün 13:34

365. şahsıma mümkün değil gibi görünen olaydır. yıllardır kullandığım tüm rujlar hep yarım yarım duruyor, göz önüne koydum bari bitireyim diye, yazın ruj süresim gelmiyor. her gün ruj ya da gloss kullanmaya çalışıyorum, ruju da bullet kullanıyorum, dudağa iki üç pıt pıt yapıp dağıttığımdan herhalde hiçbir rujumun bittiğine şahit olmadım. dudak balmı bile bitiremedim sanırım. istikrarsız bir hayal benimkisi

dün 00:06


364. benim için kolay olan şeydir, dudağım çok renksiz olduğu için hiç makyaj yapmasam bile en azından bir ruj sürerim. bazen de takılı kalıp sadece bir ruja ağırlık veriyorum o zaman daha da kolaylaşıyor.

pastel likit mat ruj 20, flormar nasty coral likit mat ruj, flormar black mulberry lip balm (renkli olduğu için ruj gibi kullanıyordum) , maybelline melted chocalate, avon cappucino bitirdiğim rujlar arasında.

17 ağustos 21:45

363. bordodan başka renk kullanırsa ölecek hastalığına yakalandığımdan, the balm-adoring için defalarca yaptığımdır.

17 ağustos 20:52

362. Sephora lip stain 13 numaradan sanırım 5-6 tane bitirdim zamanında. Hosteslere koyu renk makyaj yasaklandıktan sonra ne yapacağımı, ne süreceğimi şaşırdığım dönemde tanışmıştım bu rujla. Bi ara her gün sürüyordum işe giderken. O sebeple bu kadar çok tükettim. Geçenlerde de son yedeğimi açtım. Benzer tonlarda bir çok markanın mat rujunu denemiş olsam da, sanırım en zahmetsizi, kalıcısı ve dudağı soyup parçalamayanı bu.

17 ağustos 16:56

361. bu eylem için çok hevesliyseniz nars dolce vita velvet matte lip pencil alın :( yeni fiyatıyla ağlatan, bana 1 ay bile dayanmayan, başımın tacı, bereketsizim

17 ağustos 14:48


360. benim için maskara bitirmekten sonra ikinci sırayı alan eylemdir. her zaman ruj sürerim ve gün içinde mutlaka tazelerim. zaman, mekan fark etmeksizin her an her yerde tazelerim. ayna bulamazsam telefonumun ekranını kullanırım.

eğer sadece 2-3 tane rujunuz yoksa ruj bitirmenin şartı gün içinde tazelemektir zaten.

- Maybelline 630 velvet beige

- Essence 07 natural beauty (idi galiba)

- Rdl young (adını sanını hiç hatırlamıyorum. mağazaya gidip baksam tanırım ama, hala aklımda)

- Loreal Paris 630 beige a nu (favorim)

- Pastel kissproff 20 (ikinci favorim)

golden rose velvet matte 16 ve pastel kissproff 15 de yolda.

17 ağustos 13:39

359. pastel daylong serisinin 20 numarasını 2 veya 3 kere bitirdim. bayılarak kullanıyorum hatta elim nerdeyse başka renge gitmiyor. öyle çok uzun sürmüyo da bitmesi.

17 ağustos 13:24

358. Hep özendiğim ama yapamadığım şey :) bir tek lise sondayken bir arkadaşım kiss beauty diye bir markanın bordoya yakın bir rujunu hediye etmişti onu bitirebildim oda yani çantamda biraz kırılmıştı ucundan az kestim ondan bitti

17 ağustos 03:24