yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (458)
  • medya (18)

  458. Pastel nude serisinden ve cecile likit matlardan birer tane bitirdim. Ayrıca rdl young likitten bir rujun stopperını çıkaracak hale getirdim biraz daha kullandım ama sonunda kurudu onu da bitti sayarsam 3 adet bitti. Elimdeki ruj sayısını yeterince azalttım o yüzden daha kolay bitiririm artık diye düşünüyorum.

  2 kasım 22:40 2 kasım 22:41

  457. düzenli kullanım sonucu çok zor olmadığını düşündüğüm eylem.

  pastel klasik seriden 24 numarayı bitirdim birkaç gün önce. üstelik çok severek kullanmıştım. normalde elimde çok çok fazla ruj olmasına rağmen sadece 3 ruju kullanıp, diğerlerini kenara koyarak başardım bunu.

  ilgili medya:
  1
  22 ekim 08:50

  456. Ay bu beni hobim her dolap düzenlememde rujlarımı kontrol ediyorum bitmeye yaklaşmış mı diye(bkz: Swh) En son pastel likit mat rujlardan 20 numarayı bitirdim. Severek kullanıyodum ama yenisini almam maksat farklı rujlar denemek gbmglş

  22 ekim 00:49

  455. Hayatımda 2 ruj bitirdim, biri Golden rose velvet matte 12 numara diğeri de pastel daylong kissproof 19 numara.

  Velvet matte 12, tamamen bana ait olan ilk rujdu. Lisenin başlarındaydım o zamanlar, rengi doğal olsun çok cırtlak olmasın ama ruj olduğu da belli olsun(gizlinot: Yerçekimsiz ortamda muz yiyim çilek tadı versin) diye almıştık. Üniversite 3. Sınıfta bitirdim(gizlinot: Swh). Zaten her şey o 12 numarayı almamla başladı. Konu ruj olunca ve bende de ruj zaafı olunca doldurdum eve rujları, dönem dönem zevklerim değişti o 12 numaraya sıra gelmedi uzunca bir süre. Ruj konusunda son kullanma tarihine dikkat etmediğim doğrudur(gizlinot: Swh).

  Bir diğeri de pastel 19 demiştim, bu koyu mor-mürdüm gibi bir renk. İçinde hafif bordoluk da barındırıyor. E tabi bu artık benim için yetişkinlik dönemi ruju olmuştu, üniversite 1. Ve 2. Sınıftayken çok fazla kullandım bunu da. Ancak daha yeni başladığım project pan'im sayesinde tam anlamıyla bitirebildim pastel 19'u.

  Uzun lafın kısası, ruj bitirmek zordur ama bitirdiğinizde inanılmaz tatmin olursunuz, "bak aldım ve bitiriyorum işte hıhh" diye bir ses yankılanır içinizde(gizlinot: Swh). Sonra gözünüz diğer rujlarınıza kayar ve bir anda içlerinden birini evde öyle otururken sürüverirsiniz...

  21 ekim 23:19

  454. En sevdiğim favori rujum essence- barely there ‘ı bitirmiştim, yedeğine geçtim hep çantamda heryere benimle geliyo canım rujum.

  18 ekim 01:16

  453. Şuana kadar bitirmeyi başardığım 2ruj var;

  mac - velvet teddy; bence şuan piyasada bu kadar kurtarıcı başka bir ruj yok. İster koyu makyajla ister açık renk makyajla o kadar güzel oluyor ki gözümü alamıyorum.

  mac - whirl ; 2.yi aldım ama cimriliğimden açıp kullanmaya başlamadım. Mükemmel Bi ruj bende bazen kahve bazen bordo ama hep muhteşem duruyor.

  18 ekim 00:13

  452. Bir kozmetik dükkanına girdiğimde kurcalamaktan ve keşfetmekten en haz aldığım ürün grubu olmasından mütevellit benim için en zor olandır. Bu huy ister istemez bir ruj bağımlılığını da beraberinde getiriyor çünkü. Bu yüzden bir elin beş parmağını geçmeyecek kadar ruj bitirmişimdir maalesef.

  Mac - mehr: açık renkli ve yarı saydam rujlarımın altına kullanabilmek için aldığım rujlardan biriydi. 2 yılımı almıştır bitirmek.

  Kylie - mary jo k: furyasıyla beraber alıp 29465 senede bitirdiğim bir ruj oldu. Kullandığım süre boyunca severek kullandım ama.

  Mac - velvet teddy: hakkını vere vere, dibini fırçayla sıyıra sıyıra kullandım bunu. Elimdeki rujların sayısını azaltınca tekrar alacağım bir renk.

  avon perfect kiss - lacy mauve: üniversiteye geçer geçmez alıp, uzun süre yüzüne bakmayıp, sonra 1 yazda dibini gördüm. Uzun süredir bendeydi bitmesi gerekiyordu artık. 

  Cecile likit mat ruj - 17: yapı olarak vasattı fakat renk olarak bir muadiline sahip olmadığımdan ara ara kullanarak bitirdim.

  18 ekim 00:06

  451. Flormar silk matte 12 -numara kışın çoğu günler bunu sürüyordum gramajı da 4.5 ml olunca bitti

  Golden rose likit mat 16 -herkes gibi benim de sevdiğim en çok kalıcılığını beğendiğim rujdu

  Maybelline matte ink 05 - bir çok rujumun rengini açmak için kullandım denize ve ya havuza giderken suya dayanıklı olduğu için kullandım 15 numarasını bitirdim 2. Sini kullanıyorum

  Sephora outrageous gloss 02 ve 05 numalaraları kullandım bitti

  17 ekim 19:24

  450. Sadece tek bir üründe yapabildiğim. O da “farmasi bb mat 03 numara” Buğday ten için günlük ruj. 

  17 ekim 18:21

  449. golden rose velvet matte 16 numaradan sanırım 3 tane, golden rose velvet matte 14 numaradan 1 tane ve avon marvelous mochadan 1 tane bitirdim. her gün düzenli sürünce bitiyor.

  15 ekim 09:52