girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (49)
  • medya (1)

49. Dudakta blur etkisini sevenler bu yöntemi kullanmaktadır.

Not: Hem doğal dursun hem de dudak hatları daha belirgin olsun isteyenler benim gibi peçete öpmeye devam:)

16 nisan 17:40 16 nisan 17:41

48. Şahsen daha doğal durduğunu düşünmekteyim tabiki rujun da yapısı buna müsaitse.

16 nisan 16:29

47. ben bunu dudağımın dışına daha koyu bi kalem sürdüysem ruj o kalemi kapatmasın diye yapıyorum. mesela gül kurusu ruja kahve bir çerçeve istiyosam kahve kalemi sürüp ruju dudağımın ortasına biraz sürüp kaleme dağıtıyorum böylece kaleminde rengi kaybolmuyo. veya siyah kalem kırmızı ruj içinde yapıyorum bunu.

16 nisan 01:03


46. Rujlardan genellikle maksimum bir performans beklediğim için parmakla dağıtmayı bırakın 2 kez bastırarak sürüyorum. Tabi ki bu tarzın da tatlış durduğundan eminim.

15 nisan 22:31

45. ben de diğer süslüler gibi, ne az ne çok pigmentasyon istediğimde yapıyorum bunu. bazen göz makyajı vs bitiminde bordo ruj sürüp çok ağır geldiğini farkettiğimde de hafif dokunuşlarla sürüp parmağımla dağıtıyorum. okulda ise gül kurusu tonlarında ruju yine dağıtıyorum parmağımla, doğal ve hoş duruyor.

15 nisan 21:40

44. Lise zamanları yaptığım eylemdi.ruj sürdüğüm anlaşılmasın ama yüzüme renk gelsin makyajı.bazen hala yaparım doğal görünüm istediğim zamanlarda.

15 nisan 21:32

43. fransız kadınlaının çok yaptığı hareket. dudağın ortasına azıcık uj südükten sona kenarlara dağıtarak yapılan hareket. bence rujun rengi dudakla daha da bütünleşiyor, baya güzel duruyor. ben de özellikle koyu bordo ve kımızı rujlarımı çok dikkat çekmesin diye böyle sürüyorum. hatta parmağımda kalan rengi de krem allık gibi kullanıyorum.

15 nisan 20:34


42. ben genelde ruj sürmek istemiyorsam,renkli lip balm görüntüsünden de daha yoğun bir görüntü istiyorsam bu yöntemi kullanıyorum. bordo vb bi ruju pıtpıt yapıp dağıtıyorum,üstünden de uygun bir renk lip balm geçiyorum. çok fresh duruyor. bazen de ruj sürdüğümde kenarlar daha belirgin duruyor gibi geliyor,elimle hafif dağıtıyorum daha flu bir görüntü oluyor. birçok süslünün belirttiği gibi de kullanılmayan,kullanılamayan likit mat rujları değerlendirmek için çok güzel bir yöntem.

14 nisan 21:48

41. Canım süslüler, kullanamayıp bir kenara attığım bütün mat likit rujları sayenizde bu şekilde kullanmaya başladım. Sizleri çok seviyorum :) the balm charming böyle sürünce efsane oldu.

14 nisan 09:55

40. Rujun dudağa daha iyi oturmasını sağlayan eylem. Ben bunu neredeyse her ruja yapıyorum. Mesela likit mat rujlarda dudak kalemi kullanmadıysam dudak çizgimde fırça izi belli oluyor parmağımla dağıtınca düzeliyor. Stick rujlarda da olduğu gibi bırakmakla peçeteyle fazlasını almak arası bir etki bırakıyor bence.

10 nisan 13:23