girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (1)

55. Yoğun olduğum ama biraz özenli görünmem gerektigini düşündüğüm günlerde yapıyorum bunu. Kenarı mi dağıldı ortası mi çıktı diye huzursuz olmuyorum böylece.

24 nisan 16:32

54. Cart kırmızı bir rujum var, böyle parıl parıl oluyor. Dümdüz elma şekeri görüntüsü diyeyim siz anlayın. Fırçasıyla nizami bir şekilde uygularsam görüntü öyle oluyor. Ama günlük kot tişört kombinlerime fazla oluyor bu. O yüzden ben de üst ve alt dudak ortalarıma pıt pıt dokunduruyorum ve parmağımla dışa doğru dağıtıyorum. Zaten epey pigmentli olduğu için hemen renk alıyor. böyle daha doğal ve uğraşılmamış ama canlı bir görüntü oluyor.

Bir rahatlığı var bir de. Bir şey yiyip içtiğinizde hemen düzeltmeliyim derdi de olmuyor. Zaten az sürmüş oluyorsunuz, rujunuz hemen çıkıyorsa o azıcık sürülen de çıkıyor. Kendi dudağınız kalıyor zaten.

24 nisan 16:23

53. her rujda değil ama kırmızı ve koyu bir kaç rujumda özellikle yapıyorum. çünkü keskin hatlı ve büyük dudaklarım var. eğer dağıtmazsam çok daha pürüzsüz bir cilt ve düzgün bir makyaj istiyor. eğer günlük olarak kullanacaksam dağıtıyorum. hem dudaklarım çok sert görünmüyor hem de daha fresh bir görüntü oluşuyor.

24 nisan 16:09


52. Bastıra bastıra sürülen rujdansa bu yöntem çoook çok daha güzel duruyor. Kalıp gibi duran dudak doğal durmuyor bu bir, dudağınızı iri değilse daha küçük gösteriyor bu iki, ayrıca tekrar birinci madde yapay duruyor. Mascarayı farı allığı bronzerı abartmaya lafım yok ama ruj benim kırmızı çizgim.

 O dudak, yeme içme öpme işlevini sağlayan o dudak olabildiğince doğal duracak. :)

Sevdiklerimi şaaaap diye öpmeyi sevdiğimden, şaaap diye de öpülmeyi beklerim. Ve bunun tabaka halinde bir rujla yapılmasından büyük rahatsızlık duyarım. 

24 nisan 14:14 25 nisan 00:27

51. Golden rose velvet matte 22 çok güzel sonuç veriyor, çok doğal bir kızarıklık bırakıyor.

23 nisan 20:08

50. Dudakları dolgun gösterecek uygulama

23 nisan 18:39

49. Stain rujlar hariç yapmadığımdır. Çünkü sürdüğüm her şey kendini belli etsin, dolu dolu ve tok dursun isterim. Bu yüzden hatta birkaç kat sürerim sürdüğüm ruju da.

22 nisan 21:13


48. Dudakta blur etkisini sevenler bu yöntemi kullanmaktadır.

Not: Hem doğal dursun hem de dudak hatları daha belirgin olsun isteyenler benim gibi peçete öpmeye devam:)

16 nisan 17:40 16 nisan 17:41

47. Şahsen daha doğal durduğunu düşünmekteyim tabiki rujun da yapısı buna müsaitse.

16 nisan 16:29

46. ben bunu dudağımın dışına daha koyu bi kalem sürdüysem ruj o kalemi kapatmasın diye yapıyorum. mesela gül kurusu ruja kahve bir çerçeve istiyosam kahve kalemi sürüp ruju dudağımın ortasına biraz sürüp kaleme dağıtıyorum böylece kaleminde rengi kaybolmuyo. veya siyah kalem kırmızı ruj içinde yapıyorum bunu.

16 nisan 01:03