sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • medya (12)

  57. Ne düşündükleri biz türk kadınlarını zerre ilgilendirmiyor. Bizi konuşturmasınlar yoksa ağlayan onlar olur.

  9 şubat 22:16

  56. çok üzüldüm bu mantalitede insanlar gördüğüme. düşünsene bütün varoluş amacın karşı cinse çekici olmak ve hemcinslerin hakkındaki fikirlerin, hemcinslerinle ilişkin de hep rekabet üzerinden şekilleniyor. insan, varlığını bu kadar değersizleştirmemeli. 

  9 şubat 00:26

  55. bunlar rus kızı  değil türk kadınlarını kıskanan çirkin rus kezbanları (gizlinot: swh )

  8 şubat 23:12

  54. Rus kızları derken ? Bu hanımlar gayet Rus teyzeleri olmuşlar. Günlerden beri anlamlandiramadigim tek mesele bu(gizlinot: Swh). Bir de Türk kadinlari meraklı demislerde acaba biz Rusya'nın ücra bir köşesine gelin olarak gitseydik oradaki insanlar hiç merak edip, incelemeyecek miydi sanki. Videodaki kadınların cazgırlıkları mimiklerinden okunuyor fakat Rus oldukları için melake ilan etmiş erkekler. Ayrıca Trakyada bu tiplerde kadın bol olduğu için gayet sıradan geldi hepsi.

  8 şubat 22:32

  53. ahahaha bu video nedir? yıllardır en yakın arkadaşımlarımdan ikisi rus ve aramızda bugüne kadar bu tarz muhabbet hiç geçmedi, gerek görülmedi. artık rus şöyleymiş, türk böyleymiş, alman siçmiş, amerikan yemiş muhabbeti mi kaldı ya. dünya globalleşti, herkes aynı dili konuşuyor, siz hala teknolojisiz afrika kabilesi tadındasınız.

  burada özgüvensiz bir erkeğin kendini avutma çabasından başka bir şey görmüyorum. gerçekten neden bu kompleksiniz kuzum? yıl olmuş 2019 hala bunlar bitemediler. bari kendine sakla videonu, her akşam izleyip 'türk kızları için çok iyiyim' diyerek ayna karşısında mastürbasyonunu yaparsın artık :)

  8 şubat 22:32

  52. Bu videoyu çeken adam şuan youtubeda canlı yayın yapıyor. Videoyu eleştirenlere sallıyor küfürlü falan (ekşi sözlükteki yazarlara dahil). Kadınlığından şüphesi olmayan kahkahayı basıp geçermiş öyle diyor iğrenç herif.

  8 şubat 21:56

  51. yüze sabun kullanıldığını kendilerinden öğrendiğim için haklı kızlar:D ÇÜNKÜ benim bildiğim yüz için yüze uygun temizleme jeli kullanılır sabun zararlıdır.

  8 şubat 20:08

  50. Günlerdir soru cevapta ve burada başlık hep gündemde ama anlamıyorum kızlar neden sayfalarca girdi yazıp muhattap alıyosunuz kendinizi küçültüyorsunuz bizene kim ne demiş ne düşünmüş boşverin bunları bir deli kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkarmaya çalışmış. 

  8 şubat 18:45 8 şubat 19:05

  49. videoyu tam olarak izlemedim açıkçası şöyle bir baktım ve öf bu ne diyip kapadım.o yüzden yorumum videoya değil genel olarak bu konuya olacak.yani sürekli yapılan rus kızı vs türk kızı karşılaştırması.

  aslında bu karşılaştırma bile aşırı salakça.iki milletin kadınlarının hayat şekilleri,gelenek görenekleri,tarihleri her şeyi o kadar farklı ki bu sebeple bu karşılaştırma sığ genellemelerden ve erkeklerin kendi ıslak rüyalarından ibaretmiş gibi geliyor bana.yani ne türk kızı kabusları gerçek ne rus kızı hayalleri gerçek bana göre, bunu anlamak için illa gidip oralarda yaşamak gerekmiyor, türk erkeğini bilen her kadın bunu çok rahat anlar.

  sadece benim bu konuda şaşırdığım tek bir şey var ve de fark ettiğim tabiki.ekşi'de okuyorum sürekli bu karşılaştırmayı ve gördüğüm tek bir şey var, türk erkekleri rus kadınını överken bile aslında kadınları aşağılıyor.çünkü konu belli, rus olsun türk olsun istedikleri şey diğer hemcinslerine hava atabilecekleri ve egolarını tatmin edebilecekleri derecede güzel bir kadına sahip olmak, bu kadının hem çok bakımlı hem çok güzel hem sadık hem erkeğine iyi hizmet veren bir birey olması.yok ya? ben hayatımda hiçbir milletin erkeğinde böyle bir şey görmedim gerçekten.ha her milletten erkek tanımadım ama tanıdığım ve flörtleştiğim yabancı erkekler oldu.hiçbirinden böyle bir istek arzu duymadım.çünkü niye olsun? ilişkilerin temeli öznesi sadece erkeği mutlu etmek mi?

  hele en çok güldüğüm şey ''erkeği memnun etmesini iyi biliyorlar, erkeklere çok değer veriyorlar'', ya ben neden erkeği mutlu etmek memnun etmek veya daha kötüsü elimde tutmak için bunları yapmak zorundayım ki? sevginin temeli karşıdakine itaat etmek mi? bu nasıl bir özgüven? (bunu da sırf türk kadınları kendini eşsiz sanıyor,prenses sendromlu dedikleri için söylüyorum he, yıllardır ezilen ve baskılanan türk kadınları bile bu kadar özgüvenliyse erkekleri siz düşünün)

  videoda sanırım türk kadınının çok bakımlı olmadığı falan filan deniyor, valla en iyi örnek annem.bir kere bile kendisini tüylü kıllı görmedim, hep saçını kendine yakışan renge boyatan her sabah makyajını yapan aynı zamanda güzel bir kadındı da.bunu yaparken de iki çocuğunun tüm ihtiyaçlarını karşılayan, evin boyasını badanasını bile tek başına yapabilen, her şeye yeten bir kadındı.sonuç; aldatıldı.demek ki erkeği memnun etmek için salt bunlar gerekmiyormuş.demek ki olay önce insanın kendine olan saygısı ve kendini memnun etmesiymiş.

  videoda ki kadınlara çok bir şey söylemeye gerek yok bence, çünkü videoyu hazırlayan kişinin hiç masum olmadığını bir çok yeri kesip biçtiğini ve ona göre sorular sorduğunu düşünüyorum.hayatım boyunca ne yapıyorsam sadece kendimi mutlu etmek için yaptım.makyajımdan bakımıma her bir şeyi aynada kendime baktığımda mutlu olmak için yapıyorum.videoda ki hanımlara da bunu tavsiye edebilirim yalnızca.sürekli karşı cinsi düşünerek yaşamak zor olsa gerek.

  8 şubat 14:35

  48. Dünyada pek çok dizi ve filme “mail order bride” sıfatıyla konu olmuş, kendi ülkelerindeki erkekler tarafından biblodan öteye değer görmeyen Rus kadınlarının Türk kadınları hakkında yaptığı beyan.

  bu videodaki kadınların söyledikleri, Türk erkeklerinin kendilerine anlattıklarından ibaretmiş gibi geldi bana. konuştukları şeyler, para, giyim ve erkekler. dervişin fikri neyse, zikri de odur demişler. Türk kadınlarının; para-giyim-erkekler konusunu bu denli ulu orta konuşunca, birazcık dekolteli giyinince, 1 adet kırmızı ruj sürünce or.spu ilan edildiklerini, kendilerine yapılan taciz/tecavüz gibi rezilliklerde yukarıda saydıklarımın hafifletici sebep olarak mahkemeye sunulduğunu bilmiyorlar Çünkü. Çünkü bir Türk erkeği bir Rus kadınına yanaşırken, onun bakire olup olmadığını dert etmiyor. Bakire değilse “delik” damgası yapıştırmıyor. Neden? Çünkü Rus. Türk değil. Türk kadınıysan ve sevişiyorsan ahlaksız ve fahişesindir, ancak başka bir millete mensupsan, Türk erkekleri nezdinde bekaretinin önemi yoktur. 

  ne Türk kadınlarının yaşadıkları baskı, ne kurban gittikleri namus-eski koca-tecavüz cinayetleri, ne toplumda saygı görmemeleri, bunlardan hiç bahsetmemişler. Beraber oldukları Türk erkekleri onlara bunları anlatmıyor çünkü. Türk kızları şöyle, böyle diye kötülüyor. Yüz sabunu yokmuş Türk kadınlarının, o da birşey mi, asıl Türk kadınlarının çocuğuna alacak yemeği yok. 

  Zaten ekşi’de Türk kızları Kezban ve feminazi, feminist erkekler de “meriç”. Bu kafalar böyle. ister cinsiyetçi deyin, ister erkek düşmanı, Türk kadınlarından nefret eden Türk erkeklerinin çoğunlukta olduğu bir ülke orası. 

  Ve iyi ki böylesiniz, böyleyiz kızlar. Rus kadınlarına ve Türk erkeklerine dert olduysak doğru yaptığımız birşeyler var demektir. 

  8 şubat 12:51