yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  12. burdan 4 çift küpe 1 tane de kolye aldım. şimdilik tek problemi ürünleri birinin üzerinde göstermedikleri için boyutları tam anlaşılmıyor. aldığım kolyenin ucu mesela inanılmaz minik geldi oysa fotoğrafta çok daha büyük gibi duruyordu. bence duruşun görülmesi için manken üstünde fotoğraf koymalılar. onun dışında hızında vs. problem yoktu, duşa girdim küpelerle henüz bir kararma olmadı. f/p olarak iyi olduğunu düşünüyorum

  21 eylül 09:40

  11. buradan hiç alışveriş yapmadım ancak fiyatları o kadar ucuz ki gümüş olduğu konusunda şüphelerim var ya da gümüş olsa bile aynı altındaki gibi ayarı düşük çelikle karıştırılmış gümüş olduğunu düşünüyorum. bir çok kişiden alerjen, kararma şikayetleri vs duydum. normal gümüş de kararır elbette ama düz bir bijuteriden 3 tlye aldığınız yüzükle aynı hızda kararmaz kesinlikle.

  21 eylül 00:56

  10. Bu markadan 5ten fazla takım var. Küpelerin altın rengi olanların uçları siyaha dönüyor bir süre sonra malesef, gümüş renkte sorun yaşamadım. Gümüş italyan model bilekliği var harika tam fiyat performans ürünü. Kolye olarak bir adet altın hayalet zincir, iki tane gümüş renk uçlu kolyeler var hiçbirinde sorun çıkmadı kararmadılar denize duşa girdim.

  20 eylül 21:15


  9. Benim de oldukça sevdiğim uygun fiyatlı bir gümüşçü. Biri küçük biri büyük iki halka küpe, bir toplu zincir, bir normal zincir ve bir de singapur zinciri aldım bu markadan. Hepsi de altın kaplama. Sahip olduğum iki yıl süresince hiç biri kararmadı fakat küpelerimin renkleri ışık hızıyla gümüşe döndü. Zincirlerimin, özellikle de singapur olanın gerçekten 14k altınla yan yana geldiğinde fark edilmesi çok zor. Kalitesinden oldukça memnunum. Tavsiye ediyorum. Bijuteriden çok çok daha kaliteli ve fiyatına göre değerli metaller sınıfında, uzun ömürlü bir takı almak; sürekli kararan küpe ve kolye derdinden çok daha iyi. Hazır da (bkz: slow fashion) ve sürdürülebilirlik başlıkları giderek önem kazanırken.

  edit: imla

  20 eylül 20:40 20 eylül 20:49

  8. Gümüş küpe çeşitlerine bayıldığım uygun fiyatlı trendyol gümüşçüsü. Taa mardin'den geliyor ürünler ve çok hızlı. Delik gerektirmeyen kıkırdak küpelerini başarılı buluyorum çünkü kulağı acıtmadan güzelce yerleşip orada uslu uslu duruyor. Küpeler ilk başta göründüğünden küçükmüş gibi gelse de kulakta çok zarif görünüyor ve tam oluyor. Küpe dışında bir şey almadığım için diğer ürünleri hakkında yorum yapamıyorum. Bu zamana kadar çoğu modelinde kararma görmedim aldığım gibi duruyorlar ama minik rose gold halka küpeleri 2 hafta içinde hem renk değiştirdi hem de parlaklığını kaybetti.

  20 eylül 18:05

  7. gümüş üzeri altın kaplama zincirin nasıl o fiyata satıldığını merak ederek sipariş verdiğim marka. günün sonunda haşır huşur kaşınırken buldum kendimi. aslında kendi kendime iş çıkardım, gümüşün fiyatı belli kargo dahil o fiyata satabilmesinin imkanı yok. ucuz diye kendime böyle eziyet etmeyeceğim bir daha.sizlerin de iki kez düşünmesini tavsiye ediyorum...

  27 ağustos 16:32 27 ağustos 16:33

  6. indirim yapmadan indirim yapan bir başka marka. normal zamanda 90'dan 45'e düşmüş küpeyi "büyük indirim" zamanlarında 90'a geri yükseltip "2. ürün 1₺" diyerekten aslında normal zamanla aynı fiyata satmaları. evet fiyatları nispeten daha ucuz geliyor, görselle aynı şey çıkıyor (gizlinot: ama bu zaten olması gereken bir şey yani, bunun için de teşekkür etmeyelim bir zahmet) fakat bu yaptıkları beni aşırı irrite etti ve trendyoldaki 10₺ daha pahalı ama kıyasla daha dürüst emsallerini tercih etmeye başladım.

  şimdi diyeceksiniz ki "yavrum her marka az çok öyle yapıyor" işte ben o markalardan da almıyorum, bi bizi kerizliyor canına yandıklarım -.-

  14 ağustos 11:16


  5. Fiyatları gümüşçülere göre oldukça uygun, 2 bileklik almıştım, bi tanesi 1 ay olmadan koptu maalesef durup dururken, diğeri de taşlı bir modeldi taşların parlaklığı gitti aşırı matlaştı. Tekrar almam sanırım

  17 nisan 2019 22:17

  4. Trendyol’dan büyük halka küpe sipariş etmiştim buradan 3-4 ay kadar önce. Kararmadı gayet kullanıyorum. Gümüş tak arayışında olan süslülere tavsiye edeceğim gümüşçüdür. 

  17 nisan 2019 18:20

  3. Gold renk zincir arayışımda süslülere sorup bulduğum marka.

  Ben biri uzun biri koşa iki zincir aldım yeni geçti elime.Piyasaya göre uygun fiyatlı,fiyatına göre de gayet iyi görünüyorlar.

  Çıkış noktası taa Mardin o ayrı hoşuma gitti alışmışız Gebze İstanbul falan görmeye kargo kısmında :d 

  Bir de gönlümü nasıl kazandılar bi çift minik rose gold halka küpe yollamışlar hediye.minnoşlar 

  Zincirler çok çabuk kararmadığı sürece tercih edeceğim markadır.

  17 nisan 2019 15:38