yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  15. Gümüş alırken rodyumlu olanlardan tercih etmek lazım. Onlar kararmıyor çünkü. 20 yıllık ışıl ışıl gümüş yüzüklerim var, rodyum kaplamalı olduğu için hiç kararmıyor.

  21 eylül 2023 08:49

  14. genel olarak sevdiğim bir markaydı ama çok çabuk kararıyor 

  15 eylül 2023 17:47

  13. Günlük, duşta çıkarmadığım minik küpelerimi bu markadan alıyorum ve fiyat performans olarak çok memnunum. Basic , minimal gümüş küpeleri uyguna bulabileceğiniz ve hemen kararma yapmayan bir marka. Kulağımda 2 senedir kullandığım tektaş modelin taşı düşünce şimdi de yıldızlı çok minimal bir modelini 70 TL civarına aldım.

  15 eylül 2023 17:37


  12. Buradan aldığım mistik topaz kolye, küpe ve yüzük setinin kalitesinden çok memnun kalmıştım. Herhangi bir kararma ve kopma da olmadı. ben aldığımda fiyatlar nispeten uygundu ama şimdi çok artmış.

  4 ağustos 2023 17:12

  11. ince zincir bileklikleri kopuyor, almayın.

  küpe ve kolye ucu gibi ürünlerin boyutlarını "figür" bazında değil, kancasıyla ve kopçasıyla yazıyorlar, düşündüğünüzden küçük geliyor.

  kolyelerinde zincir boyları uzatılamıyor. fix 42-45cm zincirle gönderiyorlar, ek zincir takmanız gerekiyor.

  3 ağustos 2023 22:50

  10. burdan 4 çift küpe 1 tane de kolye aldım. şimdilik tek problemi ürünleri birinin üzerinde göstermedikleri için boyutları tam anlaşılmıyor. aldığım kolyenin ucu mesela inanılmaz minik geldi oysa fotoğrafta çok daha büyük gibi duruyordu. bence duruşun görülmesi için manken üstünde fotoğraf koymalılar. onun dışında hızında vs. problem yoktu, duşa girdim küpelerle henüz bir kararma olmadı. f/p olarak iyi olduğunu düşünüyorum

  21 eylül 2020 09:40

  9. buradan hiç alışveriş yapmadım ancak fiyatları o kadar ucuz ki gümüş olduğu konusunda şüphelerim var ya da gümüş olsa bile aynı altındaki gibi ayarı düşük çelikle karıştırılmış gümüş olduğunu düşünüyorum. bir çok kişiden alerjen, kararma şikayetleri vs duydum. normal gümüş de kararır elbette ama düz bir bijuteriden 3 tlye aldığınız yüzükle aynı hızda kararmaz kesinlikle.

  21 eylül 2020 00:56


  8. Benim de oldukça sevdiğim uygun fiyatlı bir gümüşçü. Biri küçük biri büyük iki halka küpe, bir toplu zincir, bir normal zincir ve bir de singapur zinciri aldım bu markadan. Hepsi de altın kaplama. Sahip olduğum iki yıl süresince hiç biri kararmadı fakat küpelerimin renkleri ışık hızıyla gümüşe döndü. Zincirlerimin, özellikle de singapur olanın gerçekten 14k altınla yan yana geldiğinde fark edilmesi çok zor. Kalitesinden oldukça memnunum. Tavsiye ediyorum. Bijuteriden çok çok daha kaliteli ve fiyatına göre değerli metaller sınıfında, uzun ömürlü bir takı almak; sürekli kararan küpe ve kolye derdinden çok daha iyi. Hazır da (bkz: slow fashion) ve sürdürülebilirlik başlıkları giderek önem kazanırken.

  edit: imla

  20 eylül 2020 20:40 20 eylül 2020 20:49

  7. Gümüş küpe çeşitlerine bayıldığım uygun fiyatlı trendyol gümüşçüsü. Taa mardin'den geliyor ürünler ve çok hızlı. Delik gerektirmeyen kıkırdak küpelerini başarılı buluyorum çünkü kulağı acıtmadan güzelce yerleşip orada uslu uslu duruyor. Küpeler ilk başta göründüğünden küçükmüş gibi gelse de kulakta çok zarif görünüyor ve tam oluyor. Küpe dışında bir şey almadığım için diğer ürünleri hakkında yorum yapamıyorum. Bu zamana kadar çoğu modelinde kararma görmedim aldığım gibi duruyorlar ama minik rose gold halka küpeleri 2 hafta içinde hem renk değiştirdi hem de parlaklığını kaybetti.

  20 eylül 2020 18:05

  6. indirim yapmadan indirim yapan bir başka marka. normal zamanda 90'dan 45'e düşmüş küpeyi "büyük indirim" zamanlarında 90'a geri yükseltip "2. ürün 1₺" diyerekten aslında normal zamanla aynı fiyata satmaları. evet fiyatları nispeten daha ucuz geliyor, görselle aynı şey çıkıyor (gizlinot: ama bu zaten olması gereken bir şey yani, bunun için de teşekkür etmeyelim bir zahmet) fakat bu yaptıkları beni aşırı irrite etti ve trendyoldaki 10₺ daha pahalı ama kıyasla daha dürüst emsallerini tercih etmeye başladım.

  şimdi diyeceksiniz ki "yavrum her marka az çok öyle yapıyor" işte ben o markalardan da almıyorum, bi bizi kerizliyor canına yandıklarım -.-

  14 ağustos 2020 11:16