yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  9. Sadece profilden girip seri eksileyenlerin değil akıştaki her girdiyi seri eksileyenlerin de hesabı askıya alınsın.

  13 ocak 23:30

  8. Sözlükte ortalık artık iyice çirkinleşti ve tuhaflaştı, hiç olmazsa yazarlığı onaylanmayan hesaplar oy kullanamasınlar.

  Edit: Eksilerden  anlaşıldığı kadarıyla yazar olmaya gerek duymadan oy kullanıyormuş herkes demek ki, ciddi ciddi bunun değişmesi gerekli. 10 saniyede üye olup oy kullanabilmek doğru değil. 

  13 ocak 16:11 13 ocak 18:37

  7. keşke bir girdiyi şikayet ederken nedenini belirtmemiz gerektiği gibi eksilerken de sebebini belirtse herkes. Onaydan geçmesin ama yazar sebeplerini görebilsin en azından. Sebepler arasına muhakkak

  Kıskandım

  Çok pahalı

  Bu yazarı sevmiyorum gibi seçeneklerde eklensin.

  8 ocak 22:54


  6. bu başlığa daha çok uyacaktır.(link: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük-itiraf?i=1110903 bkz:)

  Kısacası yazar ifşası yapan hesapları silin sözlük yönetimi zira bu varoşluğun önüne geçmek imkansız hale gelecektir.

  8 ocak 22:49 8 ocak 22:55

  5. Bu sıra her girdiyi seri eksileme ekibi kol geziyor gibi.

  8 ocak 21:50

  4. sevgili süslü sözlük yönetimi,

  nolur artık telefon uygulamasını yapın.

  teşekkürler.

  8 ocak 21:35 8 ocak 21:36

  3. Sevgili süslü sözlük yönetimi,

  Soru cevap aparatındaki "sorular içinde ara" opsiyonu çok kullanışlı ama cevaplar içinde de arama yapsak harika olur.

  Saygılarımla,

  Laserva padrona

  8 ocak 14:09


  2. Sözlükte neden bu kadar kötü javascript sürümü kullanılıyor anlamış değilim. Girdi yazarken ekran sürekli takılıyor ve yazılan kısım klavyenin altında kalıyor, görmeden yazmaya çalışıyorum. Yazmıyorum daha doğrusu, sözlüğe girdi yazmak için kendi not defterimi kullanıyorum daha sonra kopyalayıp girdi yaza yapıştırıyorum. Girdi no bkz gizlinot falan vermek için düzenleme yaparken yine takılıyor yine kanser oluyorum. Daha gelişmiş javascriptler mevcut, lütfen bize böyle eziyet etmeyin.

  Sözlükte eksiklikler var mesela herhangi bir başlıkta en beğenlenler butonu olsa tıklayıp en fazla beğeni sayısı olan girdiyi görsek hoş olmaz mıydı? Ya da takip ettiğimiz bir kullanıcı o başlığa yazmış mı görebilsek? Bunlar olmadan bir yerde tıkanıyorsunuz. 

  O kadar çok başlığı ürün başlığı değil ya da ürün başlığı bu diye düzeltilmesini talep ettim ki. ama hiçbiri düzeltilmedi. Hayır sözlüğü daha iyi bir yer yapmaya uğraşma mı demek istiyorsunuz? 

  Bir de beğenenlerin beğendikleri girdinin sayfasına eklenmesi, eksilemenin ise anonim olması hiç hoş değil. Bu şekilde herkes beğenirken bir kez daha düşünüyor, ama eksilerken hiç düşünmeden basıyor eksiyi. Bunun Eksilemeye teşvik ettiğini düşünüyorum. Yarım saat insanlara faydası olsun diye bir girdi yazmakla uğraşıyorum, gönderir göndermez bilmem kaç eksi oluyor. Bu ciddi anlamda paylaşma isteğime balta vuruyor maalesef. Evet herkes beğenmek zorunda değil ama yoruma katılınmıyorsa hemen altına kendi yorumunu yazmak da zor değil diye düşünüyorum.

  Geri dönme butonu yok sözlükte mesela başka bir yere tıklayınca sonra aynı sayfaya dönemiyorsunuz, iki üç sayfa geriye itekliyor sizi. Mecburen sayfada sabit kalıp bakmak istediğim diğer şeyi yeni sayfa açıp bakıyorum. 

  Bir de değerlendirme kısmı var ki mükemmel. Oylamam için bir girdi geliyor önüme, değerlendirip yolluyorum ekran bembeyaz oluyor. Oyum gitti mi gitmedi mi anlamıyorum bile. Bunu birkaç sene önce biri daha yazmış ama dikkate alınmamış sanıyorum ki. 

  Arama butonundan bulmak istediğiniz şey taa listenin altında oluyor. Aynı kelime oranına falan bakılmıyor kesinlikle, kelimesi kelimesine aynı olan şey en altlarda çıkıyor. 

  Eminim bunları siz de fark etmişsinizdir süslüler. Keşke herkes fikrini yazsa belki bu sorunlar çözülür. 

  8 ocak 06:54

  1. sevgili sözlük yönetimi,

  zar zor girebildiğim bu yegane sözlükte sizlere belirtmek istediğim bir konu var. zar zor girebiliyorum, çünkü site çok yavaş.

  özellikle akşam saatlerinde kasım kasım kasılan süslüsözlükte, çoğu zaman da sayfa açılmamakta, 404 vermektedir.

  başka bir belirtmek istediğim konu ise mobilden yazar, akış, sözlük bölümüne tıklamanın ve bir girdiye oy vermenin zorluğudur. parmağımla tıkladığım zaman direk kapanmaktadır. 4-5 kere basılı tutmak çok zor gelmektedir.

  gereğinin yapılmasını arz ederim.

  dagny

  (gizlinot: bu başlık iyi olmuş. süslüsözlük başlığına yazılanlar kale alınmıyor sanırım. )

  23 nisan 2017 14:28