yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (0)

  1. tek pişmanlığım zerre haketmeyen insanlara güvenmem oldu. zamanla kimin ne olduğu belli oluyor. geç de olsa öğreniyorsun. tecrübe sahibi olup ona göre davranıyorsun.

  7 kasım 2014 21:43

  2. 16 yaşımda lise yeniyetmesiyken neredeyse dirseğime kadar gelen saçma sapan bir dövme yaptırmak.neyse yine de bir başarıdır diyerek kendimi avutuyorum.lazer acısını çekemem belki başka doğru düzgün bir dövmeyle üzerini kapattırırım.

  8 kasım 2014 17:01

  3. Yüksek lisansı mezun olur olmaz yapmadığıma pişmanım. Yaş ilerledikçe insanın zoruna gidiyor, İngilizce unutuluyor ve evlilik vs araya giriyor. Üniversitede okuyan bacılarım, hemen yapın yüksek lisansınızı. Pişman olmayın.

  8 kasım 2014 18:52


  4. üniversitedeki ilk senemde yanlış kişilerle (neyin kafasını yaşıyordum bilmiyorum) arkadaşlık etmek ve bu arkadaşlar yüzünden 2. dönem okulu dondurup hazırlık sınavına (ielts) çalışmamak. olay bende bitiyordu tabi ki ama kördüm, cahildim; yanlış rüzgarlara kapıldım. (gizlinot: ve savruldum) (gizlinot: kariyerim mahvoldu lan mallığım yüzünden) (gizlinot: allaam zamanı geri alsak olmaz mı) (gizlinot: hiç mi) (gizlinot: peki )

  17 aralık 2014 23:47

  5. yüksek lisans yaptığım ve şuan doktora yaptığım alanı seçmek hayatımın en büyük pişmanlığı. he bi de ilkokulda tembeldim. keşke zaman makinesini icat etseler de geriye dönüp bazı şeyleri düzeltebilme şansım olsa...ama yok...

  18 aralık 2014 00:27

  6. hayatıma giren her insanı bir değil iki değil bir sürü şarkıyla hayatıma soktuğuma pişman olsam da yapmaya devam ediyorum.

  insanlar hayatımdan çıkıyor şarkılar tüm ağırlığıyla kalıyor. lanet bir his.

  25 ağustos 2015 17:35

  7. 1- Liselere giriş sınavında derece çıkarmama ve dolayısıyla ilk tercihimi kazanmama rağmen bir özel okulun tekliflerine tav olmam.

  Şimdi imkanım olsa 14 yaşındaki bana "Kızım çık o okuldan, hızla çık uzaklaş. Hayallerini süsleyen okulu kazanmışsın, git oraya kayıt yaptır. Lanet bir lise hayatı geçireceksin, çok pişman olacaksın!" derdim.

  2- İlk defa aşık olduğum, yıllarca kayıtsız şartsız sevdiğim adamla çıkmamam. Bu adamdan (link: http://www.suslusozluk.net/n/135973/ bahsetmiştim), sanırım kimseyi onu sevdiğim gibi sevmedim.

  Şimdi imkanım olsa 18 yaşındaki bana "Kızım adam sana, onun ağzından duymayı hayal dahi edemeyeceğin kadar güzel şeyler söylemiş, yalnızca aileler birbirini tanıyor diye ağırdan alıyor, yanlış bir adım atmaktan korkuyor. Bak gecenin bu vakti sırf moralin bozuktu, ağlıyordun diye kalktı yanına geldi, seni dışarı çıkardı. Ellerini tutuyor, saçlarını okşuyor. Ali'nin Selin'i "Sen de beni affet" deyip öptüğü gibi öp şu adamı, beni delirtme!" derdim. (gizlinot: Sonradan yaptığım saçmalıkları saymıyorum bile...)

  3- 14 yıllık arkadaşımla sevgili olmam.

  Şimdi imkanım olsa 20 ay önceye dönüp 26 yaşındaki bana "Başbaşa film izlemek de neymiş, hemen kalk git oradan!" derdim. "Canını çok yakacak, en büyük hayal kırıklığın olacak, verdiği büyük büyük sözlere inanmışken hiç beklemediğin anda terk edileceksin." derdim.

  Diyemiyorum işte, diyemiyor insan...

  25 ağustos 2015 21:12


  8. İstemediğim bir bölümü seçmek. Olay şöyle oldu. Hayvanlara olan aşırı sevgi ve bağlılığımdan dolayı küçüklüğümden beri veteriner olmak istemiştim. Ama puanım açıklandığında babam mühendis ol diye tutturdu. Özellikle gıda mühendisliği. Bende asla mühendis olmam diyorum. Veteriner olmamı istemedi. Prenses gibi yetiştirdim seni hayvanlarla mı uğraşacaksın dedi! Baskı yaptı. Resmen burnumdan getirdi. Bende lanet olsun dedim mühendis olmayayım bari mimar olayım. Ne alakaysa yani hayatımda aldığım en saçma ve salakça karar. Deli gibi pişmanım.

  25 ağustos 2015 21:32

  9. Su anki isim icin thy'nin cagirdigi hosteslik mulakatina gitmemek.

  Ne dusunuyordum bilmiyorum.

  25 ağustos 2015 21:34

  10. Lisedeyken grubumuzdaki bir kıza haddini bildirmediğimiz için yalnız ben değil benimle beraber 2 kişi daha pişman. Lisedeki sevgililerimden inanılmaz pişmanım keşke onların yerine bir fidan dikip onunla ilgilenseydim en azından meyve verirdi ya da sokak hayvanları için çalışsaydım filan. Lise aşamasından bayağı bayağı pişmanım ya. O kısmı kesip atalım ben direkt ortaokuldan üniye geçeyim. Yapamıyor muyuz?

  25 ağustos 2015 22:09 ed.26 ağustos 2015 07:26