yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (0)

  58. asla odaklanamamak

  sürekli erteleme davranışı

  çabuk sinirlenip etkisinden çıkamamak, ardından da pişman olmak

  21 ekim 2019 21:12

  57. Hayır demekte zorlanmak ve strese girmek, kimi zaman da hiç diyememek. Kendi önceliklerimi ön planda tutamamak ve bu yüzden hayatımın kontrolünü tam olarak elimde bulunduramamak. 

  20 ekim 2019 21:18

  56. Akıllanmamam. Bir şeyi yaparsınız sonuç kötü olur. Bu durumda onu tekrar yapmamanız gerekir ama bir blackcat iseniz eğer onu belirli aralıklarla yeniden yaparsınız...

  20 ekim 2019 18:20


  55. Çabuk sinirlenmek :(

  20 ekim 2019 01:39

  54. Kavga ederken ağlamak

  En son lise 2 de kavga etmiştim, kafa göz girdik elemanla birbirimize ama aynı zamanda ağlıyorum, dudak patladı çenem acıyor ama sebep bu değil ağlıyorum öyle.

  Geçmiştir heralde bu pis huy (gizlinot: 🤔)

  19 ekim 2019 23:43

  53. birinden hoşlanıyorsam o kişiye karşı aşırı derecede soğuk davranmaya başlamam. bu aptal savunma mekanizmam yüzünden sonsuza dek yalnız kalacağımdan eminim artık. mesela hoşlandığım kişi yoldan geçerken sıcak bir şekilde selam verir, ben o kısacık sürede aklımdan geçen binlerce düşünce içinden soğuk bir şekilde selam deyip gözlerimi devirmeyi seçerim, ya da eğer daha selamlaşmamışsak hemen gözlerimi kaçırırım utancımdan, konuşma faslına geçmem bile. gerçekten bunu bir çözüme kavuşturmak istiyorum artık, günün neredeyse her anı düşündüğüm, hakkında hayaller kurduğum insanı ondan nefret ettiğime inandırmak için elimden geleni yapıyorum farkında olmadan. (gizlinot: :'()

  19 ekim 2019 21:05

  52. 1. Birinin yeterli donanıma sahip olmadığını düşününce kaçabilirim. Buna da kısa sürede karar veririm. Halbuki her insan bir dünya öğrenecek çok şey var. 

  2. Çok yakınlarıma gerçek fikrimi söylemem. Örneğin çok yakın bir arkadaşımın haftasonu resim sergisi var, kendisi resim mezunu. Ancak bence hiçbir ışık Yok. Herkes ressam olmak zorunda değil en fazla resim öğretmeni olabilirsin, sonra neden beni türkiye’de beni Anlamıyorlar. Dilimin ucuna geliyor ama susuyorum. Saçlarını kuaförün berbat ettiği birine de eğer yakınsak asla gerçek fikrimi söylemem. 

  3. Hayatı kurgulamaya çalışmak. 

  Edit: kendimi eleştirmek için yazmıştım ama eksi timi iş başında. 

  29 ocak 2019 09:39 29 ocak 2019 23:04


  51. Deli gibi uykum varken nette saçma sapan gezinip uykumu açıp bir de uykusuz kalıyorum.

  Bir de yemek konusunda iradem olaydı keşke yeme yani dimi?  Hep gece karar verip sabah şöyle yapıyorum böyle yapıyorum sonra ertesi gece yine aynı muhabbet. 

  Ah en güzellerinden biri de son dakikaya bırakırım hep. Valiz mi hazırlanacak artık uçak kalkacak anca. Bir yere mi gidilecek, ilk gün zaten yorgunluktan ölüyorum. 

  Valiz demişken çok da kararsızım. Ne koysam ne götürsem bu bunla olur ama şu şunla olmaz. Taşı dur yoksa. Alırken de böyleyim gerçi bakar bakar dururum. Para vermeye kıyamadığım ihtiyacım olanlar, almayıp söylendiğim şeyler, düşün düşün ne diye heba ediyorum kendimi. Saçma olduklarının farkındayım ama işte mantık bulamıyorum. Okuyunca ben de sevmedim kendimi ama iyi yönlerim de vardır mutlaka. 

  29 ocak 2019 00:40

  50. Yemek konusunda sınırımın olmaması. Ya hiç yemiyorum ya da sınırsız yiyip duruyorum(gizlinot: Merhaba çatlaklar)(gizlinot: Oo mide ağrısı sen de hoş geldin)

  28 ocak 2019 22:01

  49. Sabırsızlık net!!

  Düşünün ergenlik yıllarımda hastalanıp apar topar acile götürülen ben, ağrıyı kessin  diye verilen serumun ayarıyla oynayıp hızlandırarak iki saatte bitmesi gereken ilacı yarım saatte alarak hastaneden ayrılmışız.. ilacın bitmesini bekleyemeyecek ve sağlığıyla oynayacak kadar sabırsızlığım ailede herkes tarafından dile getiriliyor.(özellikle bu hastanedeki olay)

  Ve ne yazık ki hayattaki imtihanımda sabırsızlığımla alakalı oldu hep.Allah ağzıma vura vura sabırlı olmayı öğretti bana. Zamana sabretmek,sevgisizliğe sabretmek, iradeye sabretmek,parasızlığa sabretmek hepsini bir bir deneyimledim Allah’ıma bin şükür!! 

  Sonuç eskisi kadar olmasa da sabırsızlık hala mevcut.Yani hayat üstünden geçsede mizahınıza(karakterinize değil) işlenmiş bir huyu ancak azaltabilirsiniz yok edemezsiniz.Tecrübeyle sabit!!

  28 ocak 2019 21:42