girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (0)

30. doğru olabilir zira ürün yorumlarına 1 artı veriliyorsa "en sevdiğim sebze patlıcan, hele de közlenmiş" tarzı anket girdilerine 10 artı veriliyor. emek verip ürün yorumu yazanların emeği pek takdir görmüyor. zamlarla da ilgili değil çünkü bu durum çoktandır böyle.

14 eylül 15:23 14 eylül 15:24

29. kozmetik ürünlerinin çok pahalanması dışında süslü akıştaki girdilerin fazla okunmuyor yada beğenilmiyor olmasının da sebep olduğunu düşünüyorum. mesela bir tane youtuber dedikodusu 100 beğeni almışken senin ürünlerini önüne yığarak faydalı olması için kafa patlatarak yazdığın girdileri pek fazla kişi görmemiş oluyor, bu da bir takım hevessizliklere yol açabilir.

11 eylül 12:57

28. Paramız yok.

26 ağustos 18:45


27. Bazen başlık açıyorum ilk yorumu yapıyorum ya da az yorum yapılmış ürünlere yorum yapıyorum ama bir geri dönüş olmayınca ne beğeni ne eksi diyorum herhalde kimseye faydası olmadı yazdığımın ve yorum yapasım kalmıyor 

26 ağustos 17:09

26. Çünkü insanlar süslü sözlüğe fal baktırmak için giriyor. Çünkü insanlar süslü sözlüğe “başak kadınıyla koç erkeği nasıl olur yha” diye sormaya geliyor.

Konu dışı sekmesini beğeniyorum. Sonuçta fondötenle kahvaltı yapıp tatlı olarak allık yiyen insanlar değiliz. Konu dışında sağlık , yaşam tarzı gibi konularda çok doğru girdiler var. Ama soru cevap kısmı biraz garip. 

Ama şahsen ben kullandığım ürünleri mutlaka elimden geldiğince yorumlamaya çalışırım. Allık , rimel , far , ruj kullanmıyorum cinsiyetimden dolayı ama elime geçen her fondöteni , yüz yıkama jelini , bakım kremlerini yorumluyorum. Lütfen siz de azıcık destek çıkın şu asıl kozmetik sekmesine. Çünkü alışveriş sırasında elimde telefon , bu girdileri okuyarak satın alıp almamaya karar veriyorum. Burada yazılanlar bir çok kullanıcı için çok önemli.

26 ağustos 16:41

25. Ilk sebep döviz kurlarının fazlasıyla artmış olması. Ikinci sebep ise insanların en ufak bir şeye bile tahammül etmeyip eksilemesi. Bir ürün illa ki herkeste aynı sonucu verecek diye bir şey yok ama anlatamıyoruz efendim.

Edit: harf düzeltmesi

26 ağustos 16:40 26 ağustos 16:41

24. Sözlükte yeniyim dolayısı ile eskiden ne kadar ürün yorumu yapıldığını bilmiyorum. Fakat bunu artık youtuberların tekdüzeleşmesi, reklam yapmak için ürün yorumu yapmaları sonucunda insanların yeni ürün denemek için gaza gelmemesi, fiyatlar ve kendim için söyleyeceksem deneye deneye az ürünle devam etme kararıma bağlıyorum. 

26 ağustos 15:15


23. Şu aralar yeni ürün almadığımdan yorum yapamıyorum. Bence başkalarının sebebi de bu. Bir noktadan sonra da yorumların birbirini tekrarladığını düşünüyorum. Bu yüzden aynı yorumu yapacak olan kişi yazma gereği duymuyor.

26 ağustos 14:49

22. Ürün yorumlarının eskisi kadar çok okunduğunu düşünmüyorum. Eskiden kullandığım ve kapattigim hesabimda, urun yorumlarından aldığım eksi ya da artıdan yola çıkarak girdilerin okunduğunu anlıyordum. ama artık çok değişti. Sanırım bir kısım yazarlar sadece soru cevap sekmesine girip "fal, tarot, x isim güzel mi, çocuk bana yan gözle baktı sizce hoşlanıyor mu" gibi sorular soruyor, bir kısım da laf kavgası etmek için online oluyor. Ornegin; bugün onlarca soru sorulmuş ve sadece 4 tanesi mantıklı bir soru idi. Sözlüğün kullanımının gelecekteki halinden son derece endişeleniyorum.

25 ağustos 23:58 26 ağustos 00:02

21. "Yorumlayacak heves var ama zam çok zam..."

Diye özet geçeceğim durum.

25 ağustos 22:15