yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (4)

  33. Pişmanlık.

  İki gundur bir alt sokagimda olan subesinden urunumu getirememis firma. Ariyorum acmiyor. Agir bir sey oldugu icin de alip eve tasiyamiyorum.

  Yurtici kargoyla bile sıkıntı yasamayan biz ailecek bu firmadan sikayetciyiz. Her yerlere de yazmazsam.

  22 ekim 15:05

  32. Hepsiburada.com dan, büyük paket mama alana kadar idare etmesi için 1 kg micho mama aldım. Satıcı sürat kargoya vermiş! Dün dağıtıma çıkmış güya ama tekrar şubeye geri gelmiş. bugün tekrar dağıtıma çıkacakmış! Allahtan evde daha kedi maması var.

  Bu kargo şirketini sevmem, ciddiyetsizdirler. Bugün gelecek mi bakalım! Yoksa paşa paşa gidip şubeden kendim alacağım!

  19 eylül 08:56

  31. Oldukça kötü ve niteliksiz bir kargo şirketidir. Kişinin bir kargo şirketinden beklentisi kargoyu doğru adrese zamanında ulaştırmasıdır. Bunu bile yerine getiremiyorlarsa zaten toptan o işi bırakmaları gerektiğini düşünüyorun. Geçenlerde doğal cilt bakım ürünleri yapan bir butik markadan sipariş vermiştim. Marka, ürünleri göndermek için sürat kargo kullanıyormuş. Siparişten 4 gün sonra beni tanımadığım bir numaradan arayarak, "kargonuzu nişantaşı şubesinden alabilirsiniz" dediler. Kargo ücretini ekstra vermeme karşın kargoyu doğru adrese bile getirmekten o kadar acizler ki, inanamadım. Bir kere verdiğim adres nişantaşı değil leventte, ikincisi benim verdiğim adrese kadar getirilmesi gereken kargoyu ben neden iş saatinde çıkıp bambaşka bir şubeden alıyorum? Ciddi anlamda berbat bir hizmet verdiler, telefon konuşmasından 2 gün sonra doğru adrese getirdiler. İstanbul içerisinde bile doğru adrese getirmeleri epey bir zaman aldı. Bu sebeple doğru düzgün kargo hizmeti veremeyeceklerse hiç hizmet vermemesi gereken bir şirkettir..

  18 eylül 18:02

  30. Hayatımda gördüğüm en saçma kargo firması n11 den gelen siparişimi önce kaybettiler, üstündeki bandrolü düşürmüşler müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum şubeye ulaşmak zaten bir hayal neyse en son ulaştım müşteri hizmetlerine kargomu tarif ettim yeni bandrol mu yaptılar ne yaptılar bilmiyorum ama geldi kargo ama ne gelmek? sandalye sipariş etmiştim ben sandalyenin bacağı bükülmüş yani bu sandalye yolda ne yaşamış olabilir? Arkasındaki plastik yer kırılmış ve onu açmadan göremezdim kriz geçirdim resmen bir daha birşey yollamayı ya da almayı düşünmüyorum kendilerinden. Bir arkadaşımız da bütün gün evde olmasına rağmen evde yoktunuz diye not bırakmışlar yine birine zili çalmadan not yapıştırırken kız farketmiş kapıyı açmış kargoyu getirmeye tenezzül bile etmemişler arabadaymış kargo adam inip almış getirmiş yani bir şirket daha ne kadar kötü olabilir ki?

  ilgili medya:
  1
  18 eylül 15:37

  29. İzmir üçyol şubesindeki bir çalışanı, kargoyu 3. Kata çıkarmaya üşendiği için aşağıya sepetle kimliği göndermemizi istedi "Yorma beni oraya kadar"diyerek. Enteresan bi abimizdi.

  sepet yok ben ineyim size zahmet olacaksa diye bağrınınca balkondan sağolsun geldi teslim etti kargomuzu.

  28 haziran 22:58 29 haziran 06:13

  28. Kargo firmaları içinde en rezalet olanıdır asla bulaşmayın. 8 gündür kargomu dağıtıma çıkarmıyorlar. Aldığım şey de kedi maması, evde yedek mamamız olmasa kedim aç kalmıştı. Aradığımda şube telefonları açmıyor. Şikayet etsek dikkate alınmıyor. Daha önceki siparişimde de bütün gün evde olup kargo beklediğim halde geldik yoktunuz diyerek kargoyu depoya kaldırmışlardı. Bir firma ancak bu kadar yalancı ve kaliteden uzak olabilir. Bu kadar bekleten kargo firması görmemiştim daha önce. Mng kargo bile sürat kargodan daha profesyonel kalıyor.

  21 mayıs 17:08 21 mayıs 17:10

  27. benim bölgemde sorunsuz çalışıyor. hatta önce arayıp evde olup olmadığınızı kontrol ediyorlar, ona göre getiriyorlar. değişik bir uygulama. kurye de yorulmuyor, kargo da elaleme teslim edilmiyor.

  7 mayıs 22:59

  26. Gerçekten kolay kolay beddua etmem ama ben bedduayı bu kadar hak eden başka bir şirket görmedim. 2 gündür kargomu dağıtıma çıkarıyorlar, aramızdaki mesafe 800 metre, 2 gündür teslim edilmeden geri dönüyor. 

  2 gündür evden çıkamıyorum çünkü allahın cezası site teslim almıyo evde yokken, ürün ağır bir ürün olduğu için kendim gidip teslim alamıyorum. 

  Bir diğer ürünüm ise tam 5 gün aktarma şubesinde bekledi, dün o kadar kavga kıyamet sonucu bugün yeniden yönlendirildi. 

  Cidden bu insanlar bu kazandıkları parayı hak ediyorlar mı yani? 

  9 nisan 19:03

  25. Berbat bir kargo şirketi. Sırf yazayım da unutmayayım burdan alışveriş yapmamayı diye de yazıyorum. Kaç gündür gelmiyor kargo, aradım aciliyet kaydı yaptırmak zorunda kaldım yoksa dağıtım yokmuş bugün. Ki kayıt yaptırdım kimbilir ne zaman gelecek. Pişmanım.

  15 mart 13:50

  24. İmkânınız varsa asla asla tercih etmeyin diyeceğim kargo şirketidir.

  n11 den aldığım bir ürünü sürat kargo ile göndermişler. Bir kaç gün kargo bekledim. Dağıtıma hiç çıkarılmadı kargo. Sonra adreste bulunamadı diyerek iadeye düşürüldü.

  Tüm gün şubeyi aradım, telefonları direkt meşgule düşürdükleri için asla ulasilmiyordu. Önemli bir kargo olduğu için, şubeye gittim. İade olduğu için gönderilmiştir bulamayız şimdi diyorlar. Adresinizi yanlış yazmışsınız iadeye düşmüş işte diyorlar. Adresimi doğru yazdığımı biliyorum, eminim ama hatayı sürekli bana bulmaya calisiyorlar. Bir dahakine düzgün yazarsın falan gibi inanılmaz saygısız bir tavırda bir kadın çalışan var ve ilgilenmek istemiyor. Ben de tavirlarini görünce o kargo bulunacak, ben bulunana kadar bekliyorum burada diyerek bekledim. Bu arada hala sakince bekliyorum yalnızca.

  En son kargoyu buldu ve getirdiler zahmet edip. Adres kısmı yanlış, resmen uydurulmuş Ahmet sitesi falan gibi birşey yazıyor başka hiçbir bilgi yok. Bir de bak yanlış yazmışsın diyorlar. Benim adresime böyle birşey yazmis olmam kadar mantıksız birşey olamaz. neyse kargoyu aldım çıktım, eve geldiğimde o adres yazdıkları kağıdı kaldırdığımda altta gerçek adresimin yazdığı kağıt vardı.

  Özetle kargoyu dağıtmakla uğraşacaklarına uyduruk bir adres yapıştırıp adres bulunamadı diye aynen iadeye düşürmüşler. Ama tavırları bu yaptıkları hareketten de berbat.

  29 ocak 22:33