yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • medya (5)

  54. Ben en kötü kargo firmasını yurt içi kargo sanıyordum. sonra sürat kargo ile tanıştım...

  25 mayıs 22:07 25 mayıs 22:11

  53. Burayı okumadan önce kpss için kitap sipariş ederken sürat kargoyu seçtim. Seçeneklerde Aras kargo da vardı fakat daha fazla tercih edildiği için kendimce (gizlinot: Aşırı adalet duygum var ol! )daha az çalışan kargo firmasını seçecektim. Seçmez olaydım günlerdir kargo bekliyorum. Umarım kitaplar sağ salim elime geçer.

  25 mayıs 00:13

  52. Hiç sorun yaşamadım ama sorun yaşayan o kadar çok insan gördüm ki internetten alışveriş yaparken kargo seçeneği süratse değiştiriyorum, değişmiyorsa alışveriş yapmıyorum. Zira tam zamanlı çalışıyorum ve kargo aşamasında bir sorun çıkınca çözmeye vaktim olmuyor. birkaç sene önce bir arkadaşımın telefonu aniden bozulmuştu ve internetten telefon almıştı. Biz de dışarıya çıkıcaz ama önemli olduğu için telefonu bekliyoruz. Evin bahçesinde tam kapının orada oturuyorduk ve saat daha 11 falandı. Geldik yoktunuz mesajı geldi. Gelmeyi bırak sokaktan bile geçmemişlerdi. Şubeye gittik dağıtımda diye alamadık bu sefer. Arkadaşım sinir krizi geçirdi falan günlerden de cumartesi. Pazartesi tekrar getiricez dediler, unuttular sonra falan... çile gibi çile.

  24 mayıs 23:25


  51. Dolandırıcı firma. Perşembe günü sürat kargodan kargo geldi. Üstüm uygun olmadığı için kapı aralığından acele acele alırım diye düşündüm. Kurye 6 TL ödemeniz var diyince, Şirketten maske bekliyorduk o sandım. Karşı ödemelidir diye düşündüm ödedim. Sonra kurye apar topar gidip kargoyu açınca hepsiburada dan gelen kargo ücretsiz ürün gelmiş olduğunu gördüm. Satıcı firmayı aradım biz kargo ücreti talep etmedik dedi. Hepsiburadayı aradım tabiki suçlu ben oldum makbuz almadığım için. Sürat kargoyu defalarca aradım asla aramalara cevap verilmedi. Sinirden kudurduk bu dolandırıcılık ve hiçbir muhatap olmaması karşısında. Şikayet sitelerine, kendi maillerine durumu bildirdik. Çarşamba günü sokağa çıkma yasağı biter bitmez siteye teslimata geldikleri anda kavga etmeyi düşünüyorum. Hiçbir şekilde telefonla maille ulaşılamayan bu lanet firmanın anladığı dil bu tarz orman kanunları olacak galiba.

  Edit: üstteki girdileri okumamıştım. İlk hırsızlıkları değilmiş.Benim de ahım çok güzel tutar. Haram zıkkım olsun, hepsinin burnundan fitil fitil gelsin diyorum.

  24 mayıs 23:13 24 mayıs 23:19

  50. kargom tam 12 gündür aktarma merkezinde bekliyor ve asla şubelerine de müşteri hizmetlerine de hiçbir şekilde ulaşamıyorum. twitterdan yazdım en son onda da dönüş yapmadılar. anneler günü için anneme aldığım hediye bayrama yetişir mi.....hiç sanmıyorum.

  birde bir kere annemin bacağı kırıkken kendisine şubeden teslim bir kargo gelmiş. aramış şubeyi ve durumu anlatmış eve gitebilir misiniz alacak kimse yok bacağım kırık diye rica etmiş ve getirmemişler ya. satın aldığınız yerle görüşün iade ederiz onlar adresinize yollar tekrardan demişler.

  adının tam tersi özellikte bir firma ve umarım şirketler bunlarla çalışmayı bırakır ve en kısa zamanda tarihin derinliklerine gömülürler.

  18 mayıs 19:16

  49. Benim mahalleme dağıtım yapan çalışanı o kadar şeker bir insan ki ben evde olmadığım zaman şubeye gitmek zorunda kalmayım diye rakip bir firmadaki tanıdığına paketimi teslim ediyordu. Şu kargoda başarı ve şans olayı tamamen dağıtım yapan kişiye göre şekilleniyor bence.

  17 mayıs 21:49

  48. paketlerin içini açıp çalmak mı?! burada yazılan şok edici şikayetlere göre kargo taşımacılığı hayatlarına bir an önce son verilmesi gereken lojistik firmasıdır. kargoların geç gelmesini anlarım da bu çok başka bir durum.

  17 mayıs 21:35


  47. Allah kimseyi sürat kargonun eline düşürmesin.alışveriş yaptığım bazı yerlerin sürat kargoyla anlaşmalı olduğunu görünce sipariş veresim gelmiyor.dahası şubelerinde kargolar hep yerlerdedir ve bizzat şahidim ki kargom uzun süre gelmeyince elden almaya gittiğimde kargomu diğer kargoları sağa sola fırlatarak aramışlardı.bu durumu şikayet etmiştim ve o zamandan beri bu firmayı tercih etmiyorum.

  17 mayıs 20:08

  46. daha önce yazdığım girdiye güncelleme yapmak istiyorum ayrı olarak.

  verdiğim sipariş (kargo) aktarmada kaybolmuş. aynı yerden 2 ayrı kargo vardı biri geldi diğeri gelmedi, aradım sordum "kaybolmuş, kargonuz yok" dendi, arayıp kaybolduğunu söylemeye bile tenezzül etmiyorlar. üstelik siz arayıp "nasıl kaybolabilir" dediğinizde azarlayıp bağırıyorlar.

  bundan önce de köpeğime mama söylemiştim, yine sürat ile göndermişler.neyse mama geldi, kurye aradı aşağı inin alın diye. indim, mamayı önüme koyup telaşla gitmeye çalıştı, bir de fark ettim ki mama paketi baştan başa kesilmiş, 10 kilo mamanın yarısı içinde yok, hemen durdurdum adamı, bu şekilde teslim almayacağımı söyledim. bağırıp çağırdı "zorluk çıkartıyorsunuz, teslim almak zorundasın, beni ilgilendirmiyor " diye. bir süre kavga ettik adam alıp mamayı arabanın içine fırlattı gitti. hemen aldığım yer ile iletişime geçtim, durum öyle düzeldi.

  hadi mamanın yarısı yok tamam, belki diğer yarısına bir şey koydular, zehir attılar nereden bileceğim? daha önce kargo firmalarının kedi köpek mamalarına neler koyduğunu gördük... bilemiyorum, bir daha asla muhatap olmak istemediğim bir firma, allah düşürmesin.

  17 mayıs 16:39 17 mayıs 16:40

  45. bunlar yüzünden kargom bu firmadan verilecek diye korkumdan trendyol'dan alışveriş yapmayı bıraktım ama maalesef maske, eldiven siperlik gibi dışarı çıkarak almak istemediğim acil ihtiyaçlarımın siparişini vermek durumunda kaldım, şansıma hepsi sürat kargo'ya verildi ve aynı gün kargoya verilmesine rağmen 6 gündür aktarma merkezinde beklettikleri için siparişlerime ulaşamıyorum. şikayet sitesine yazsan gösterme amaçlı dakikasına dönüyorlar ilgileniyoruz diye ne biri arıyor ne ilgileniyorlar, çağrı merkezlerine ulaşmak mümkün değil. umarım e-ticaret siteleri en kısa sürede bu rezil firma ile çalışmayı bırakır.

  17 mayıs 13:45