yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (184)
  • medya (13)

  184. Gece gece duyurular kısmında bildiri görünce aklıma geldi.

  Ne keyifliydi eskiden sözlük. Süslü ve konudışında akış aktif olurdu, Haftada bir çekiliş olurdu. Farklı firmalar iletişime geçer ürünlerini ilk siz tanıtım diye gönderim yaparlardı, dener yorumlardık. Geldiğimiz noktada sadece soru-cevap akışı yoğunlaşmış kadınlar kılübüne doğru giden bir platform oldu.

  Puanlama sisteminde ve kabine göndermelerde yapılan saçmalıklarla başlayan çöküş git gide kendini hissettiriyor. Umarım sözlük açılış vizyonunu geri kazanır aksi halde yok olmaya yüz tutmuş bir bloga dönüşecek. 

  Edit: Bir de eksileme özelliği kaldırıldı. Bu kadar apolitik olummaz be arkadaş. Sözlüğü ilk açtığınız günün formatına dönseniz şuanki halinden dahi iyi. 

  23 mayıs 02:38 24 mayıs 23:56

  183. sabah kargonuz dağıtıma çıkmıştır mesajıyla uyandım. bir şey de almadım yanlış mı geldi falan diye düşünüyordum. unutmuşum, aralık ayında loreal air volume mega maskara çekilişini kazanmıştım o gelmiş. teşekkürler süslü sözlük, deneyince yorumumu ürünün kendi başlığında paylaşıcam.

  5 şubat 2021 20:10

  182. Hiçbir karşılık beklemeden kendi parası ile ürün alan bizler bir güzel beğendik beğenmedik satır  satır yazıyoruz. Ki dünyanın yarısına beleş giden ya da tüm seti giden  ürünler. Üzerine burada bir dolu reklam da veriyor firma çekilişi için. Gerçi ne yalan söyleyeyim 3-5 firma dan 4 ten fazla ürün göndereni de yok. Biz hala saf gibi yazıp 6 kişiden 4 üne ürün gönderiliyor. Tek bi kağıt maske bir duş jeli ya. Bunlar topluca çeşitli Ürünlerden olan paketler bile olur. Bilmiyorum yanlış yapanlar var. Hem sözlük , hem firmalar hem de biz galiba. Boşuna pirim verip yazmasak mı? Ya da lütfen saçma sapan yerlerden 3 kuruşluk hediye çeki için burayı foruma döndürmeseniz mi? 

  Hediye ürün sayısından fazla kişi seçip, üstüne bunu daha az kişiye önce gelen kazanır mantığında ürün çekilişinin adı süslü çekiliş. 

  20 ocak 2021 16:04


  181. Ara sıra sözlük yönetimi tarafından suserlara yapılmaya çalışılan güzellik.

  Tanımı yaptığıma göre düşüncelerimi yazabilirim. Yıllardır ara sıra denk geliyordum sözlükteki çekilişlere. Reklam gelirleri ve kullanıcı erişimi arttıkça verilen şeyler neden dandikleşiyor anlayamadım. Eskiden avene, bioderma falan verilirdi çekilişle sözlükte. Alım gücü düştü epey, biliyoruz ama ipek duş jelini çekilişle vermek... hem de beş kişiye dörder taneden yirmi şişe vermek... şanslı kişilere hayırlı olur umarım ama hababam sınıfı ahmet gibi triplendim duyuruyu görünce.

  Bu nece bonkörlüktür yahu. Şımartmayın bizi bu kadar.(gizlinot: lol kere lol )

  19 ocak 2021 19:42

  180. garnier nem bombası kağıt maske çekilişini kazanmıştım. Umudumu kesmişken bugün kargo geldi 3 çeşidini de koymuşlar. Teşekkürler süslü.

  18 temmuz 2019 12:29

  179. eğer bunu markalar kendileri yapıyorsa(!) cidden büyük sıkıntı. ortalama bi blogger'a bile çıkan en son zımbırtısını allı pullu paketlerle yollayan bu markalar, şuraya çekiliş diye sundukları 10 liralık maske için 5 günlük çekiliş yapıyo ya tam anlamıyla yuh yani. sıkıntı maske vermesi değil bunu 5 güne yayması.

  tanım: konsept olarak güzel bi uygulama.

  21 mayıs 2019 03:09

  178. 27 tane "tebrikler! katıldığınız bir çekilişi kazandınız" mailinden sonra ilk defa bir çekilişi kazandım diye şaşkınlıkla karışık olarak sevindim, sonra sözlüğe girince "üzgünüm geç kaldınız" uyarısı ile karşılaştım. neden? talihli olunca saniyeler içerisinde doldurmak mı gerekiyor yani başka bir arkadaşın dediği gibi survivor oyunu mu bu? 5 tane talihli varsa o 5 tanesine ürün yollanır. ürün yollamayacağınız insanlara "kazandınız!" diyerek umut verip yarı yolda bırakmak nedir yani anlamıyorum bunu.

  14 mayıs 2019 00:30


  177. Bana da loreal gençleştirici krem çıkmıştı çekilişten. İlk defa çekiliş kazandım diye heyecanla bildirim gelir gelmez formu doldurup yolladım. 2 gün sonra formu kontrol ettiğimde “üzgünüz geç kaldınız” yazıyordu. 12 kişiden 10 kişiye gönderileceği söyleniyor ve zaten bu başlı başına saçmalık. Bir zahmet üşenmeyin sadece 10 kişiye bildirim gönderin. Sonra form doldurmayan olursa ekstra doldurmayan kişi kadar daha çekiliş yapın. Bu nasıl saçma bir sistemdir. Ayrıca hızlıca doldurmuş olmam sebebiyle geç kalmış olma ihtimalime de inanmıyorum. Seffaf bir sekilde kimlere gonderdiginizi aciklayin ki en azindan gercekten bu kisiler benden hizli davranip doldurmus diyebilelim. Doğru düzgün kurallara uygun, şeffaf bir çekiliş yapılamıyorsa hiç yapmayın daha iyi. 

  13 mayıs 2019 14:31

  176. mailden bana da geldi 23 tane peş peşe ben de bir şey oldu sandım. sabahın köründe peşine mi düşecektim anca dalavere peşinde bazıları da. sorsan bu çekilişin dün açıklanması gerekiyordu kimi kandırıyorsunuz

  Edit: doğru başlığa ekledim.

  13 mayıs 2019 13:24

  175. sabahın 6sında 'kazandınız' diye 10 adet maille taciz etmelerinin üzerine bir girdim, 3-5 liste öncesinde kalmışım. karar verememişler.

  13 mayıs 2019 13:17