girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (182)
  • medya (7)

182. Sadece bende mi var bu durum bilmiyorum ama mobilden girdiğimde hesabıma direk giremiyorum üye girişi yapmaya çalıştığımda şifremi kullanıcı adımı doğru girmeme rağmen bir hata oluştu uyarısı veriyor anca bir yazarın ismine bakmak için üye girişi yap sekmesi çıkınca ordan üye girişi yapabiliyorum.Bir de yazıldı mı bilmiyorum ama soru cevap aparatında eski sorular içinde ara kısmı eziyet gibi arıyorum bir sürü soru çıkıyor ama bir soruyu açtıktan sonra geri gittiğimde her şey sil baştan tekrardan sorular içinde araya girip aynı soruyu yazmak gerekiyor düzeltilse çok iyi olur.

28 temmuz 18:40 28 temmuz 18:41

181. konuk yazar girdilerindeki hataları yazmaktan ben de yıldım ama şimdi de başlıklar görünmüyor sayın developerlar. medya ekleyeceğim inşallah

ilgili medya:
1
25 temmuz 16:03

180. konuk yazarların girdilerini onaylarken uygun olmama seçeneklerini seçip gönder diyince hata çıkıyor. daha önceden de vardı düzelmemiş hala.

14 temmuz 14:22


179. Gizli not yazamiyorum. Ya ben gizli not özürlüyüm ya da mobilden girdiğim için böyle. çoğu zaman yazdığım gibi kalıyor gizli not 

5 temmuz 07:20

178. konuk yazar girdilerini onaylarken uygun değil butonuna tıklayıp nedenleri seçip göndermek istediğinizde hata uyarısı veriyor.

2 temmuz 11:27

177. bilgisayarda; girdiye eklenen medyaya bakıp çıkmak istediğimde siteden çıkıp google anasayfaya gidiyor.

7 haziran 11:32

176. Akis aralarında html kodları görünüyor. Becerebilirsem eklicem

ilgili medya:
1
2 mayıs 21:02


175. 2-3 gündür akışta birkaç sayfadan aşağı inemiyorum yüklenmiyor önceki girdiler

1 mayıs 03:21

174. Belki hata değil ama yenileme ile kaybolup giden ve benim geri gelmesini çok istediğim özellikler var. Moderatör (yazar: fifiri) süslümüz bu başlığı okuduklarını söylediği için buraya yazacağım.

+ anasayfayı, sadece takip ettiğimiz yazarların girdilerinden oluşacak şekilde özelleştirmemizi sağlayan buton geri gelsin. Takip ettiğim yazarları tek tek arama butonuna yazmaktan fenalık geldi.

+ istatistikler geri gelmeli. Oradan hem gözden kaçırdığım faydalı girdileri buluyordum hem de yeni yazarlar keşfediyordum.

Sözlük bu hali ile bana vakit kaybettiriyor. Her başlığa tek tek tıklayamam, akışta sonsuza kadar ilerleyemem. Kimsenin öyle bir vakti yok artık. Sözlüğü biraz kişiselleştirmemize izin vermeniz lazım.

Bozuk plak gibi tekrar ediyor olacağım ama lütfen biraz redditten örnek alın. orada 24 saatlik, haftalık, aylık, yıllık olarak sunuluyor filtre seçenekleri.

+ etiketlerin tek bir yerde toplandığı bulut kısmı (adı buydu galiba) da geri gelse güzel olur. Etiketler artık girdilerin üzerinde (ya da arama butonundan faydalanabiliyoruz) farkındayım ama etiketlerin toplu halde olması işimizi kolaylaştırır.

+ etiketlere tıklayınca, o konuya ait başlıklar süslü ya da konu dışı başlıklarının sıralandığı gibi sıralanırdı yan tarafta. Çok pratik oluyordu gerçekten.

Bu değişikliklerin kullanıcılara oldukça fayda sağlayacağını düşünüyorum. Umarım dikkate alırsınız.

24 nisan 00:43

173. Mobilde Link, gizli not gibi altta bulunan butonlar ekranı yana çevirip, klavyeyi kapatmadan aşağıya kadar indiğinizde aktif halde oluyor, bu şekilde kullanabilirsiniz. Ekran düz tutulduğunda klavye açıkken o butonlara kadar inilemiyor, klavye kapandığında da butonlar aktif olmuyor (bu durumun kullanım kolaylığı açısından yine de düzeltilmesi gerekiyor).

18 nisan 22:44