süslü'nün yeni versiyonunda karşılaşılan hatalar

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (143)
  • medya (2)

143. Sayfanın en başında “sadece takip ettiğim yazarları göster” gibi bir seçenek vardı. Sevdiğim, yazdıklarını kaçırmak istemediğim yazarların girdilerini takip etmek için kullanıyordum. Gelse ya o yine. Baya güzel bir özellikti. Sonra ukte paslama olayı vardı. O da fena değildi.

Link verme problemi ve istatistikler var bir de.

16 şubat 19:09

142. bu belki de yeni bir hata değil ama mobilden girdiğimizde yazı imleci gözükmüyor. girdimizi daha sonra düzeltmek istesem imleci oraya getiremiyorum. Bazen şans eseri oluyor ama yüzde 99 yok ve bazen çok can sıkıcı olabiliyor

16 şubat 13:12

141. (yazar: kapkaramel) in dediğine katılıyorum. makyaj çantama hiçbir şey ekleyemiyorum. ürün sayfasında "makyaj çantana ekle" ye tıklıyorum, "makyaj çantanda" diye gösteriyor ama profilimde baktığımda eklediğim ürünlerin hiçbiri kaydedilmemiş.

15 şubat 22:32


140. mobilden girdi yazmak çok zor ios için konuşuyorum girdi yazmak için ekrana her seferinde 10 kez tıklıyorum bir türlü yazı ekranı gelmiyor bunun yanında gizlinot,bakınız vs gibi kısımlar ekranın altında kalıyor ve hiçbir şekilde kullanılmıyor.

15 şubat 22:06

139. makyaj çantam ve istek listem kısımlarına ben birşey ekleyemiyorum. ben mi bulamadım anlamadım.

15 şubat 17:02

138. sayfa yüklenirken uzuuuuun uzuuuuun upuzun bekliyorum. önceden bu sorun yoktu. internet bağlantım yavaş mı diye düşünmsem de sadece bu sitede bu sorunu yaşıyorum.

15 şubat 13:21

137. Desktoptan yine girilmiyor modlar. Bir el ativerin sarjim yok

15 şubat 11:54


136. Belki yazılmıştır ama ben yine de yazmak istiyorum . Soru cevap kısmında sorular içinde arat dediğimde mesela saç düzleştiricisi yazdığımda çok fazla başlık çıkıyor.ben hepsini okumak istiyorum.ve 1.ye tıkladım okudum diyelim geri tuşuna basınca yine ana sayfa dönüyor onun yerine az önce alt alta gördüğüm aynı başlıkların olduğu sayfaya dönsem hatta bir de google gibi okuduğum başlık rengiyle  kendini belli etse çok güzel olmaz mı her seferinde tekrar ara kısmına aynı şeyi yazmak çok sıkıcı.ve diğer süslülere katılıyorum girdi yazmak için çoğu kez tıklamama gerek kalmasa ve şu an bile klavye altında kalan girdilerimi görebilsem mükemmel olacak teşekkürler .

15 şubat 11:44

135. istatistikler gelsin artık. çok geç kaldı.

15 şubat 08:44

134. Allahini seven bildirim çanina el atsin. Bildirimleri okusam da okumadim gozukuyor. Yeter daa

14 şubat 22:22