girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (0)

19. Yazar alımı yapılırken ürün yorumundan ziyade bir konu hakkında ki yorumuna bakılsın. Biz de sapık girdisi mi onaylıyoruz psikopat girdisi mi onaylıyoruz bilelim bence. En azından konu dışı kategorisinde 1 girdisi olsun

17 haziran 01:22

18. soru cevaplarda cevaplar kısmını artılayabiliyoruz hani. bence eksileme de gelmeli. bazen çok kaba cevaplar geliyor anonimlerden.

13 haziran 12:15

17. Allah aşkına şu sözlüğe yazar almadan önce bir eğitimden falan geçirilsin. Tamam iyi güzel kurallar kısmı var okunması gereken ama görüyoruz ki yeni gelenlerin çoğu okumuyor. şöyle yazar olur olmaz göze çarpa çarpa okutulacak bir kısım olmalı. Ukde kısmına "bana fırça önerin lütfeeeeen" ukdesi veren mi ararsın, konu dışında "uygun fiyatlı önerebileceğiniz bronzer ?" sorusunu başlık açan mı ararsın...

Hayır sözlükçe en sansasyonel kısmımız da soru-cevap oysa ki, tamamen bu bölümle nam saldık sağa sola hiç mi haberiniz olmadı konuk yazarlık süresince hahdjsd

(link: https://www.suslusozluk.com/bilgi/sss Okuyalım okutturalım amme hizmeti)

3 haziran 21:02 3 haziran 21:06


16. Bir ürünün renk kodunu yazdığınızda, eğer marka sadece rakamla belirtmiyorsa (yani rengin ismi de varsa) ismini de yazın.

Örneğin; golden rose velvet matte ruj ‘16 numara’ yazmak sorun değil çünkü rujun ismi yok ama

loreal color riche matte ruj 349 -yerine-

Loreal color riche matte ruj 349 “paris cherry” yazmak gibi. 

25 nisan 01:09

15. *genel bir başlığa medya ekleyecekseniz (süslülerin an itibariyle dudaklarında bulunan ruj.. gibi) medyaya da ürün adını yazmaya üşenmeyin. Burda ana Amaç ürünü göstermek ve diğer yazarlarla paylaşmak. Rujun adı veya numarasını öğrenmek için özel bir çaba harcamamalıyız.  -özel bir başlığa medya eklerken, zaten ürünün adı ve rengini de içerdiğinden açıklama yazmak çok elzem değil elbette (wnw megalast ruj cinnamon spice.. gibi). 

23 nisan 17:56 23 nisan 18:00

14. Başlık açılma amacından sapmış, başka bir yere gitmiş ama daha faydalı bulduğum için ben de devam ettireceğim. 

*Ya ‘süslü sözlük uygulaması’ gelsin ya da lütfen mobil kullanıcılar için geliştirmeler yapılsın. Link veremiyorum, başlık-yazar etiketleyemiyorum, gizli not bırakamıyorum, gönderi uzadığında imleç kayboluyor ve yaZdığım yeri göremiyorum. Çoğu zaman gelen mesajlara cevap veremiyorum. 

*yazarlara; gizli not içine, gülen yüz ya da ‘swf’ gibi görmesek de olacak şeyler yazıyorsunuz ya? Lütfen yazmayın. Mobilde o yaprakları görebilmek için aralıklarla iki defa tıklamam gerekiyor. Neden yani?

23 nisan 17:47 23 nisan 18:01

13. keşke konu dışı bölümüne yüklenen resimleri de medya bölümünde görebilsek :(

23 nisan 16:53


12. lütfen artık siyah ya da füme arkaplanlı bir tema getirilsin. gözümü alıyor.

21 aralık 2017 15:03

11. Süslü Sözlük Mobil Uygulaması !!!

17 ağustos 2017 00:46

10. süslü sözlüğe üye olmayanlar da ukte verebilseler güzel olmaz mı? süistimal durumu yaşanmaması için onların verdikleri ukteler moderatörlerin kontrolünden geçerek ukteler sekmesine eklense biz süslüler de diğer ukteler gibi onlar hakkında da birşeyler yazsak. böylece sözlük içerik bakımından daha geniş bi yelpazeye açılır ve üye ya da değil herkes için daha yararlı olabilir diye düşünüyorum.

16 ağustos 2017 11:33