girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (263)
  • medya (0)

263. Pek umudum yok ama varsa çanakkaleli süslüler mesaj kutuma beklerim

bugün 11:53

262. merhabalar, ben de antalya’dan taliplerimi arıyorum. 22 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim, kitap okumayı, film izlemeyi efendime söyleyeyim birtakım sanatsal faaliyetleri severim. bunların yanında iyi bir dinleyiciyimdir, dinlememi isterseniz dinlerim. fikir vermemi isterseniz yapmaya çalışırım. hemen her türlü arkadaşlık faaliyetine açığım. mesajlarınızı bekliyorum :)

bugün 11:49

261. yaz okulu için izmir'e geldim bugün, bir ay boyunca burda olacağım ve yalnızım. ilk kez izmir'deyim ve şehre dair pek bir fikrim yok. ege üniversitesi'nin içindeki bir yurtta kalıyorum, şu an buralarda olan süslüler varsa arkadaşlıklarına talibim :)

dün 20:34


260. Eskişehirde yaşayıp süslüde takılan biri yokmuş bunu anladım..

dün 14:40

259. bu başlığı her gördüğümde acaba burdan tanışıp samimiyet kurmuş insanlar var mıdır diye merak ediyorum. benim de yıllar önce sosyal mecradan tanışıp çok yakın olduğum bir arkadaşım olmuştu fakat insanlara olan güvenin azalmasıyla birlikte yakın zamanda sanal ortamdan tanışıp konuşup buluştuğum insanlar olmadı diyebilirim. ha eğer gerçekten hala sosyal medyadan güzel arkadaşlıklar kurulabiliyorsa, mesaj kutuma beklerim süslülerim. not: 20 yaşındayım, istanbulda yaşıyorum

dün 14:00

258. büyük ihtimal eylüle kadar Adana’dayım. ben de buralarda yalnız kahve içmekten sıkıldım. adana sıcağına rağmen beraber bir şeyler içip sohbet edeceğimiz süslüler varsa harika olur.

dün 13:09

257. eylül sonuna kadar kuşadasındayım, buralarda hiç arkadaşım yok :')

14 temmuz 12:34


256. Süslüler selam.

İzmit’ten, benimle şu anda kahve içmek isteyen biri var mıdır? Tek başıma içmek istemiyorum çok sıkıldım. :(

14 temmuz 12:26

255. 22 yaşındayım Kocaelide yaşıyorum.Kitaplardan, şiirlerden, filmlerden konuşabileceğim süslüler arıyorum. Ayrıca çok iyi bir dinleyiciyimdir istediğiniz her şeyi seve seve dinlerim :)

14 temmuz 12:12

254. İstanbul avrupa yakasında ikamet eden susluleri bekliyorum, nisantasinda yaşıyorum yeni taşındım İstanbula ve hiç arkadaşım yok henüz. Şimdiden teşekkür ederim

13 temmuz 23:26