girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (262)
  • medya (0)

262. yaz okulu için izmir'e geldim bugün, bir ay boyunca burda olacağım ve yalnızım. ilk kez izmir'deyim ve şehre dair pek bir fikrim yok. ege üniversitesi'nin içindeki bir yurtta kalıyorum, şu an buralarda olan süslüler varsa arkadaşlıklarına talibim :)

dün 20:34

261. Eskişehirde yaşayıp süslüde takılan biri yokmuş bunu anladım..

dün 14:40

260. bu başlığı her gördüğümde acaba burdan tanışıp samimiyet kurmuş insanlar var mıdır diye merak ediyorum. benim de yıllar önce sosyal mecradan tanışıp çok yakın olduğum bir arkadaşım olmuştu fakat insanlara olan güvenin azalmasıyla birlikte yakın zamanda sanal ortamdan tanışıp konuşup buluştuğum insanlar olmadı diyebilirim. ha eğer gerçekten hala sosyal medyadan güzel arkadaşlıklar kurulabiliyorsa, mesaj kutuma beklerim süslülerim. not: 20 yaşındayım, istanbulda yaşıyorum

dün 14:00


259. büyük ihtimal eylüle kadar Adana’dayım. ben de buralarda yalnız kahve içmekten sıkıldım. adana sıcağına rağmen beraber bir şeyler içip sohbet edeceğimiz süslüler varsa harika olur.

dün 13:09

258. İzmit’te kahve içilecek bir süslü ihtiyacı bugün de devam ediyor... :(

dün 12:32

257. eylül sonuna kadar kuşadasındayım, buralarda hiç arkadaşım yok :')

14 temmuz 12:34

256. Süslüler selam.

İzmit’ten, benimle şu anda kahve içmek isteyen biri var mıdır? Tek başıma içmek istemiyorum çok sıkıldım. :(

14 temmuz 12:26


255. 22 yaşındayım Kocaelide yaşıyorum.Kitaplardan, şiirlerden, filmlerden konuşabileceğim süslüler arıyorum. Ayrıca çok iyi bir dinleyiciyimdir istediğiniz her şeyi seve seve dinlerim :)

14 temmuz 12:12

254. İstanbul avrupa yakasında ikamet eden susluleri bekliyorum, nisantasinda yaşıyorum yeni taşındım İstanbula ve hiç arkadaşım yok henüz. Şimdiden teşekkür ederim

13 temmuz 23:26

253. ben bu başlığa yazmayı çok seviyorum. Yazarken acaba ben olsam benimle arkadaş olur muydum, mesaj atar mıydım bana diye düşünüyorum  (gizlinot: Kendinizle çıkar mıydınız klişesi gibi:d) mesela siz 24 yaşında, yalnız yaşayan, çalışan, bir kedisi ve bir köpeği olan, kitap okumayı, anime izlemeyi, konserleri, evinde misafir ağırlamayı, yürüyüş yapmayı seven biriyle arkadaş olmak ister miydiniz? ben mesela çizim yapabilen biriyle arkadaş olmayı çok isterdim. Yeni diller öğrenmek konusunda başarılı ve hevesli olan. Ya da iyi yemek yapabilen. İnsanları tanımayı seviyorum ve Yeni şeyler öğrenmeyi de. Arkadaşlıklarım hep birbirimize bir şeyler katacağımız ilişkiler olsun istiyorum (ama bilin bakalım kimin neredeyse hiç arkadaşı Yok.) En sevdiğim yönetmen wes anderson. Arada bir açıp tekrar tekrar izlediğim filmler var. Kill bill gibi. Tarantino severim mesela. Düzenli derli toplu ortamlara bayılırım. Beirut ve nouvelle vague en sevdiğim iki grup. İşte çok sıkıldığımda tuvalete girip kabinde birkaç dakika çılgınlar gibi dans ederim (müzik falan Yok tabi ses çıkarmadan) sonra hiçbir şey olmamış gibi işime dönerim. Kendimi motive etme şeklim bu. Etrafımda İyi giyinen insanlar görmek beni mutlu eder. Bitkileri severim. Limon, minyatür nar ve kamkat ağaçlarım, teraryumlarım, sukulentlerim var. Daha çok bitki bakmak istiyorum. Eğer buradan bir ortak nokta yakalayıp muhabbet etmek isterseniz çekinmeyin lütfen. Eğer İzmirdeyseniz köpeğimi de seversiniz.

Not: kedimi sevemezsiniz çok pis ısırıyo.

13 temmuz 23:16 13 temmuz 23:27