girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (210)
  • medya (0)

210. Merhaba. 21 yaşındayım, arada laflayip kafa dağıtmak isteyen olursa beklerim. Üniversite öğrencisiyim, pek arkadaşım maalesef yok, burayı da sosyalleşmek için açmıştım aslında :/

Imm sanıyorum ki bu kadaaar :)

Not : kötü bir geri-dönüş almayacağına söz veriyorum süslü, ne duruyorsun yazsana :)

15 nisan 19:15

209. iş görüşmelerim nedeniyle çok sık istanbulda bulunuyorum ve hiç arkadaşım olmadığı için de inanılmaz sıkılıyorum. hiçbir şeyden çok anlamam ne film ne kitap ne makyaj ama hepsiyle kıyısından ilgilenirim. gündüz birasına bayılırım. eğer çağırırsanız koşarak gelirim dedikodunun dibine vurup hayata küfür edip varoluşumuzu sorgulayabiliriz:D

13 nisan 17:10

208. Merhabalar, 22 yaşındayım. Hukuk son sınıf öğrencisiyim ve malesef Konya'dayım. Erkek arkadaşım hariç fazlasıyla arkadaşsızım. Kitap karıştırmayı, dizi-film izlemeyi, felsefeyi, yazmayı severim. İyi de bir dinleyiciyim. Kahve içeceğim, gezeceğim, kozmetik alışverişi yapabileceğim kız arkadaşa da hasretim resmen. Var mı görüşelim diyen :) ?

6 nisan 10:54


207. Sakarya’dan arkadaşlar var mı? :)

24 yaşındayım, eğer kahve içmek isteyen, derdini anlatmak isteyen birileri varsa seve seve görüşürüm.

6 nisan 10:18

206. mükemmel bir güneşli günde yatağıma yapışmış bir şekilde günümü heba ederken aklıma gelen başlık.

istanbul anadolu yakasında yaşayan, kadıköy evi gibi olan, 20 yaş üstü(24 yaşındayım),akşamları konsere ya da puba gidip birazcık dağıtabileceğimiz, yakışıklı erkekleri gözucuyla süzebileceğimiz ve çekiştirebileceğimiz, dozunda dedikodu yapabileceğimiz, kendini geliştirmeyi seven, önyargılı olmayan arkadaşlar aramaktayım efenim.

6 nisan 10:07 6 nisan 10:08

205. ikinci kez Üniversite sınavına hazırlanıyorum eşit ağırlıktan, pek çalışabildiğim söylenemez gerçi. Birbirimizi bu konuda motive edebileceğimiz birisini arıyorum. Şu sıralar dertleşmeye de çok ihtiyacım var, bayağı yalnızım. Sanaldan bir arkadaşlık yürütmek isteyen varsa, sınav konusunda karşılıklı motive edilmek ve dertleşmek isteyen, bir merhaba yazmanız yeterli.

4 nisan 18:15

204. ayvalık var mı ayvalık :)

buraya yeni taşındım ve çok yalnızım sözlük! birlikte gezip tozabileceğim, fotoğraf çekebileceğim, dertleşebileceğim, artııı sağlıklı yaşam için birbirimizi dürtükleyebileceğimiz bir arkadaş arıyorum! yaş: 30, meslek: öğrenci :)

4 nisan 18:03


203. Ay şu an bu başlık beni çok mutlu etti 

Üç ay önce İstanbul'a taşındım ve iş arkadaşlarımdan başka birileriyle de vakit geçirmek istiyorum. Asosyallikten öleceğim zira

25 yaşındayım, avukatım. Avrupa yakasında oturuyorum. Birlikte hiç bir şey yapmadan saatlerce sohbet edebileceğim arkadaş arıyorum. Tabi sosyal aktiviteye de hayır demem :) 

Taliplerimi bekliyorum hadi bakalım 

3 nisan 19:38

202. 26 yaşındayım, istanbul üniversitesi tarih mezunuyum. Sanatla, kitapla, sporla, sağlıklı beslenme ve kahveyle ilgilenirim. Ne yazık ki makyajdan pek anlamam, takip de etmem. Minnoş bir insan değilim ama uyumluyumdur. Avrupa yakasından taliplerimi beklerim.

3 nisan 08:58

201. Sevip mıncıklayabileceğim güvenebileceğim her seyini dinleyip her şeyimi anlatabileceğim arkadaş aranır İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum ama kartal olsa bile gelirim - not beni lütfen sevin

3 nisan 00:06 3 nisan 00:07