girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (227)
  • medya (0)

227. Iyi geceler susluler. Beylikduzu esenyurt taraflarinda yeri geldiginde kahveme yeri geldiginde sarabima eslik edebilecek kafa dengi bir insan arıyorum. Onyargilari olmayan bir insanim her turlu sohbetine eslik edebilecegimi dusunuyorum. Su samimiyetsiz dunyada iyi niyetine guvenebilecegim biriyle iki lafin belini kirmayi umitle bekliyorum. Kucuk bir kac not: annem ben ve iki minik kedimizle cici evimizde kaliyoruz. Zaman sikintisi olmayan bir insanim.

19 haziran 01:52

226. Bu başlığa yazacağım 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi, hayat işte. Her türlü kazığı yemiş, görmüş geçirmiş 37 yaşında bir kadın olarak arkadaş çevremi baya bir eleyip minimum sayıda arkadaş en güzelidir deyip az ve öz çevremle keyfime bakıyordum. Ancak şehir değiştirip, bir sürü sorunla boğuşurken etrafımda kimsenin kalmadığını farkettim. Telefonun arama geçmişinde sadece aile üyelerinin oluşu yalnızlığımı tokat gibi yüzüme vurdu bugün. Ankara'da olup görüşmek, sohbet  etmek, kahve içip dertleşmek isteyen süslüler varsa yazabilir.

16 haziran 20:56

225. antalya’da olan ve bütünlemelere üç gün kaldığı için bayram günü ders çalışanlar varsa birlikte çalışabiliriz.

15 haziran 10:03


224. istanbul küçükçekmeceden bildiriyorum. ilgililer morartırsa sevinirim

14 haziran 18:42

223. Zonguldak Ereğliden olan var mı kii süslüler

13 haziran 15:45

222. merhaba süslüler :) Daha bugün yazarlığım onaylandı ve hemen buraya yazmak istedim.19 yaşındayım istanbuldayım ve üniversite sınavına hazırlanıyorum malesef çevremde hiç arkadaşım kalmadı.Gezip tozabileceğimiz kahve içip sohbet edebileceğimiz süslüleri bekliyorum.

13 haziran 15:33 13 haziran 15:35

221. merhaba süslü arkadaslarim. is icin boludayim ve is arkadalarimdan baska kimse yok cevremde artik cok sıkıldım . cevre illerden de olabilir haftasonlari genelde sehir disina cikiyorum . 25 30 yas arasi kafama uyacak bi dostum olsa mutlu olurdum .

12 haziran 21:51


220. İstanbul pendikte yaşıyorum ve geçen sene lise bittiğinden beri arkadaş çevrem yok denicek kadar az hatta yok bile. Arkadaşlıkta tek şartım insanın içinde kibir olmaması ve incelik, gerçi bir insanda olması gereken şeyler bunlar ama neyse. Bu arada 18 yaşımdayım, marmara üniversitesinde okumaktayım (gizlinot: Her an yatay geçiş yapabilirim) takiplerimi bekliyorum

12 haziran 21:20

219. Merhaba süslüler yirmi dört yaşındayım. Müze gezmekten, tiyatroya gitmekten ve kitap okumaktan zevk alırım. Edebiyat, tarih, arkeoloji, psikoloji ve dinler tarihiyle ilgiliyim. İstanbul avrupa yakasından taliplerimi bekliyorum efendim.

Not: Yer yön konusunda çok kötüyümdür. Bin kere gittiğim yerde bile kaybolmuşluğum vardır.

12 haziran 18:41 13 haziran 22:03

218. kadıköyde neredeyse yalnız (gizlinot: ev arkadaşım hep erkek arkadaşında kalıyor) oturuyorum ve mahalleden hiç arkadaşım yok. mahalleyi geçtim istanbuldaki en yakın arkadaşımın da ihanetine uğradım. 21 yaşındayım beni alıp kahve bira ve çeşitli meşrubatlar eşliğinde sevecek bir süslüye çok ihtiyacım var :( hukuk 3.sınıf öğrencisiyim ders de çalışabiliriz...

3 haziran 16:06 3 haziran 16:07