girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (252)
  • medya (0)

252. Merhaba güzeller :) Bandırma veya civarında bulunan süslülerimiz varsa tanımayı çok isterim. :*

15 ağustos 18:36

251. Merhabalar efendim. Yaz tatili için bulunduğum istanbulda, beykoz ilçesinde ikamet etmekteyim. Yeni yerler gezmek, sinemaya gitmek ya da kahve içip dertlesmek isteyen süslüleri mesaj kutuma bekliyorum. 21 yaşında olduğumu da ekleyeyim.

Çok ciddili oldu bu girdi:)

15 ağustos 16:38 15 ağustos 16:55

250. Hukuk konusunda tecrübeli arkadaş arıyorum. Mesaj kutuma gelen olur mu?

9 ağustos 00:37


249. gaziantep için yazan kimse olmamış sanırım. ben el kaldırayım bari 

8 ağustos 19:31

248. Ciddili bi girdi yazıcam kararlıyim ajjsjsj. Istanbuldan katılıyorum dert dinlemeyi cok severim 24 yasinda bolca bos vakti bulunan kahve sigara ikilisini cok seven biriyim. Bu sehirde hiç kadın arkadaşım yok. Bulusalim bi kahve icelim diyen süslüleri mesaj kutuma beklerim.

6 ağustos 16:43

247. uzun zamandır aktif olmadığım bu mecrada taliplerimi aramaya geldim. Programa istanbuldan katılıyorum anadolu yakasındayım. Farklı insanlar tanımak, sosyalleşmek istiyorum. Aynı amacı paylaştığım süslüleri mesaj kutuma bekliyorum, hadi bakalıım :’)

4 ağustos 13:19

246. Merhaba süslüler,

23 yaşındayım. Sakaryalıyım ve yaz tatili için buradayım fakat burada hiç arkadaşım yok.

O nedenle; sinemaya gitmek isteyen, çarşıda gezmek ya da kahve içmek isteyen olursa mesaj kutuma bekliyorum :)

4 ağustos 00:53


245. Önyargıların aksine güzel arkadaşlıklar kurulabiliyor. Misal kitap gruplarında tanışıp çok toplanmışlığımız var. İzmir de olanlarla böyle bir buluşma yapılabilir belki. Fikir olarak burda dursun bakalım.

2 ağustos 21:46

244. acaba gerçekten de bu başlık üzerinden tanışılıyor mu diye merak ettiğimden bende yazayım dedim. izmir'de oturan , 2 yıldır envai çeşit sınava girmekten bıkmış ve hala da hazırlanmaya inatla devam eden biriyim. etrafımda ders çalışan kimse de yok,ya evlendiler (gizlinot: swh)ya da başka işlere başladılar.. aynı dertlerden muzdarip olan, arada sıkıldıkça çıkıp sahilde yürüyüş yapabileceğim - takılabileceğim , birbirimizi motive edebileceğimiz , her türlü derdi tasayı paylaşabileceğim bir arkadaş arıyorum. aynı şehirde olmasak bile belki bir gün görüşebilme imkanımız olur . mesaj kutuma bekliyorum :*

2 ağustos 14:11

243. Yarışmaya edirne'den katılıyorum. Mesajımı gören, edirne ve çevresinde ikamet eden neşeli arkadaşlara randevu vermek üzere mesaj kutuma beklerim.

Dipnot: dert dinlenir.

26 temmuz 02:24